Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Wella, Pro Series, Max Hold Mousse (Pianka do włosów mocno utrwalająca)

Wella, Pro Series, Max Hold Mousse (Pianka do włosów mocno utrwalająca)

Średnia ocena użytkowników: 5 /5

Kategoria
Marka
Pojemność 250 ml
Cena 15,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Pianka Max Hold Mousse zapewnia bardzo mocne utrwalenie i połysk do 24 godzin. Łatwa w rozczesywaniu. Nie skleja włosów. Chroni przed promieniowaniem UV.

Recenzje 2

Średnia ocena użytkowników: 5 /5

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Genialna

Zdecydowanie tak. Zgadzam się z poprzedniczką, po użyciu jest zdecydowana poprawa objętości włosów i w dodatku nie wiem w jaki sposób, ale włosy się wyprostowały bez użycia prostownicy. Z natury moje włosy są falowane i męczę je prostownicą, a po użyciu tej pianki są IDEALNE za jedyne 14,99.Długo szukałam idealnej pianki i nareszcie jest. Serdecznie polecam!!!

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Jeśli lubisz proste włosy - koniecznie wypróbuj!

Kupiłam tę piankę celem uzupełnienia lakieru z tej samej serii. Noszę fryzury wymagające posiadania idealnie prostych włosów - sama mam raczej falujące, z tendencją do puszenia się. Nie sądziłam, że pozwoli mi ona zastąpić lakier ;)

Pianki faktycznie niewiele potrzeba, by uzyskać pożądany efekt. Nie skleja włosów, ma piękny zapach. No ale najważniejsze jest co innego: prostuje moje włosy! :D Jakkolwiek dziwnie to by brzmiało, większa część swojej czupryny po wysuszeniu (bez stosowania szczotki!) jest... idealnie prosta! Prostownicy używam jedynie do poprawienia włosów znajdujących się bliżej twarzy. Znacznie to skraca czas, jaki poświęcam swoim włosom. Właśnie dlatego dałam 5 gwiazdek.

Najaktywniejsze recenzentki
 1. 1

  0
  produktów

  70
  recenzji

  296
  pochwał

  10,00

 2. 2

  6
  produktów

  37
  recenzji

  40
  pochwał

  3,04

 3. 3

  5
  produktów

  7
  recenzji

  121
  pochwał

  2,86

Zobacz cały ranking