Juice Beauty, Mineral Sheer Moisturizer SPF30 (Ochronna nawilżająca emulsja do twarzy z SPF 30)

Nawilża i chroni, zawiera filtry mineralne chroniące skórę przed uszkodzeniami słonecznymi.
Mieszanka soków z ekologicznych białych winogron i granatowca. Zawiera przeciwutleniające witaminy i niezbędne składniki odżywcze. Dodaje skórze zdrowia i urody.
Nałożyć na oczyszczoną twarz i szyję samodzielnie lub na nawilżacz.

w tubie
krem
50 - 100ml

mało komfortowa

Kupiłam z kilkoma innymi kosmetykami tej firmy - i z tej emulsji nie jestem zadowolona. Oczekiwałam lekkiego kremu o przyjemnym, owocowym zapachu , z wysokim filtrem. A co mam...?
Miękka tuba jest lepsza, niż słoik, ale gorsza, niż opakowanie z pompką. Zapach - woda kolońska, co mi akurat z kremem się nie kojarzy. Gęstość średnia, ale nie jest to emulsja - a właśnie odżywczy krem. Rozsmarowuje się nieźle, w pierwszej chwili mocno bieli, więc wymaga starannego roztarcia. Bielenie znika, natomiast pozostaje tłustość i intensywny połysk na twarzy :( Mam cerę dojrzałą, bliską normalnej, lubię kremy odżywcze, lecz tu oczekiwałam czegoś lżejszego. Zostawia wyczuwalny film i trudno zrobić makijaż. Na lato jest za ciężka, miałam wrażenie, że moja skóra się pod nią dusi. Może na zimę, gdy jeszcze nie robię makijażu...? No, ale za krem z wieloma obostrzeniami - to mogłam zapłacić mniej :(
Zużywam w bólach...

Używam tego produktu od: ponad 2 miesiące