Original Source, Coconut, Shower Gel (Żel pod prysznic o zapachu kokosa)

Original Source, Coconut, Shower Gel (Żel pod prysznic o zapachu kokosa)

Upłynęło 328 gorących dni zanim skąpane w słońcu kokosy zostały zerwane i wpakowane do naszej ekologicznej butelki. Dzięki żelowi pod prysznic Original Source Coconut nawilżysz swoją skórę, a zmysły przeniosą Cię do tropikalnego raju.

zapachowa
w tubie
w żelu
100 – 250ml
Skóra
normalna

Ładny zapach

Żel pod prysznic ma cudowny zapach, który świetnie relaksuje po ciężkim dniu. Produkt ma dość rzadką konsystencję, więc często można go niestety rozlać. Dobrze się pieni i oczyszcza skórę. Żel nie daje efektu nawilżenia i gładkiej skóry. Produkt jest dobry na codzień do mycia, jednak za tą cenę można znaleźć coś lepszego.
ZALETY
Dobrze się pieni
Zapach
Wydajny
Dobrze oczyszcza
WADY
Niewygodne opakownie
Nie nawilża
Konsystnecja

Nie dla mnie

Uwielbiam wszystko, co kokosowe i tak też było z zapachem tego żelu, który jest naprawdę piękny. Jednak zapach to nie wszystko w tym przypadku i niestety, żel u mnie się nie sprawdził. Przesuszył moją skórę i była bardzo nie przyjemna, aż szorstka w dotyku. Dodatkowo opakowanie żelu nie sprzyjające, gdyż żel rozlewał się po butelce, a pod koniec ciężko było z niego cokolwiek wydobyć, bo butelka jest bardzo twarda. Kupiony z ciekawości ze względu na zapach, jednak już więcej do tej marki nie powrócę...

Tylko zapach

Nie oszukujmy się, zapach jest naprawdę piękny. Dla fanów kokosa idealny. Ogółem dobrze się pieni, ale to wszystko. W ogóle nie jest wydajny, te małe opakowanie szybko się kończy niestety. :(

Oj ten kokos.

Zakupiłam ten żel kilka razy bo ma w sobie coś uzależniającego, chyba ten zapach. Mimo tego że zapach kokosa jest trochę sztuczny to i tak robi robotę. Fajna, poręczna buteleczka z zamknięciem na dole co jest mega praktyczne bo zużyjemy cały kosmetyk bez męczenia się. Zazwyczaj kupowałam go na jakieś wyjazdy, zajmował mało miejsca w przeciwieństwie do większości okrągłych kształtów innych butelek z żelami. Skład bardzo średni, zwykły żel, ma po prostu spełniać funkcję myjącą. Nie dostarcza żadnego odżywienia i nawilżenia naszej skórze. Przystępna cena, jest tez ogólnodostępny. Ogólnie polecam na wyjazd, do użytku codziennego jest wiele lepszych żeli.

Średniak

Dla mnie ten żel to średniak. Po pierwsze ma dość słaby skład, SLSy itp. Po drugie podrażniał moją skórę, była ściągnięta, sucha, robiły się czerwone plamy, a po trzecie zapach kokosa dość mdły :( Z plusów - cena i duże wygodne w aplikacji opakowanie. W Rossmanie często jest w promocji ;)

Inne lepsze

Lubię od czasu do czasu skusić się na żele tej marki, ale ten zapach nie przypadł mi do gustu. Z natury uwielbiam wszystkie kosmetyki o zapachu kokosa, gdy zauważę jakiś produkt o tym aromacie, pyk i do koszyka. Jednak tutaj niby ten kokos jest, a jednak nie ma. Ma dość specyficzny, mało kokosowy zapach, bardziej bym nazwała go sztucznym. Mi bardzo średnio odpowiadał. Opakowanie dla mnie jest do bani. Nie lubię kosmetyków z otwarciem od dołu, ponieważ jest to uciążliwe, nie raz zdarzyło mi się nie domknąć i płyn lał się po brzegach wanny. Konsystencje ma fajną, myje dobrze. Nie czuję żeby nawilżał, ale dla mnie to nie problem, bo i tak w tej kwestii używam kosmetyków specjalnie do tego przeznaczonych. Ważniejsze jest to, że nie przesusza skóry.

Ach ten zapach

Ten żel jest ze mną od zawsze. Podoba mi się jego oryginalne opakowanie i cudowny zapach - kokosa. Wydajny! Poza tym opakowanie nadaje się do recyklingu.

Cudowny zapach kokosa!

Bardzo lubiłam używać tego kokosowego żelu szczególnie latem :) Żel niesamowicie pięknie pachnie kokosami i zapach nie tylko pachnie pięknie w opakowaniu i podczas kąpieli ale także utrzymuję się jakiś czas na ciele. Żel dobrze się pienił, oczyszczał więc bardzo dobrze go wspominam :) Z pewnością kupię go ponownie!

Może być

Zapach jak na Original Source przystało - piękny, jednak nie utrzymuje się na skórze. Żel nie posiada właściwości nawilżających, po prostu oczyszcza skórę. Opakowanie wygodne, poręczne. Produkt jest bardzo wydajny, więc jak za taką cenę - polecam : )

Troszkę się rozczarowałam

Miałam już żel pod prysznic o zapachu maliny i wanilii i byłam bardzo zadowolona. Pomyślałam, że odetchnę od mojego ulubieńca i poszukam innego zapachu z tej serii. Wybrałam kokosowy. Kupiłam go za 5 zł na promocji. Zdecydowałam się na mniejszą wersję, bo nie wiedziałam czy żel przypadnie mi do gustu.
Opakowanie produktu to przeźroczysta butelka. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy kontrolować zawartość produktu. Jedyne czego nie lubię w tego typu opakowaniach to tego, że zamknięcie jest od dołu. Otwierając butelkę muszę ją przechylić do góry, aby nie wypłynął mi nadmiar żelu. Zdecydowanie mi to nie odpowiada. Szata graficzna jest ładna, ale opakowanie mało praktyczne. Przynajmniej dla mnie.
Żel ma gęstawą konsystencję. Ładnie się pieni i dobrze czyści skórę. Jest raczej wydajny. Niewielka ilość wystarcza na całe ciało. Co do zapachu to nie trafił w mój gust. Jest przesłodzony i troszkę sztuczny. Nie odpowiada mi. Myślałam, że będzie bardziej naturalny i kokosowy, nieco łagodniejszy. Z tego powodu cieszę się, że wybrałam mniejszą pojemność. Nie mam zarzutów do konsystencji czy działania, bo produkt spełnia swoją rolę. Fajnie zmiękcza skórę. Po myciu jest ona pachnąca i świeża oraz przyjemna w dotyku. Nie odczuwam napięcia ani przesuszenia. Pokusiłabym się o stwierdzenie, że kosmetyk lekko nawilża. Jednak zapach mógłby być lepszy. Z tego względu nie zdecyduję się na ponowny zakup. Będę sprawdzać inne warianty, bo formuła żeli z tej serii bardzo mi odpowiada.

Kokosowy zapach

Original Source ma w swojej ofercie oryginalne żele pod prysznic o przepięknych zapachach w tym przypadku jest to intensywny zapach kokosu. Mimo, że sam żel jako żel nie jest niczym wyjątkowym, myje i już, lubię te produkty.

Porównując z kokosowym płynem do mycia z Ziai, wybieram Ziaję. Jak dla mnie Original Source są za mało wydajne, opakowanie szybciutko się kończy i trzeba kupować następne.

Nie przypadł mi

Ogólnie lubię żele Original Source, jednak ten kokosowy jakoś nie przypadł mi do gustu. Ma bardzo chemiczny zapach kokosa, strasznie mdły. Jeśli chodzi o samo mycie, to się sprawdził. Skóra pozostała miękka i dobrze nawilżona. Ale to chyba tyle z jego dobroci.