Benevi Med, Color Pigmentcreme (Krem pigmentowy do twarzy)

Benevi Med, Color Pigmentcreme (Krem pigmentowy do twarzy)

Benevi Color ukrywa jaśniejsze i ciemniejsze zaczerwienienia skóry i zmiany trądzikowe ujednolicając cerę i nadając jej równomierny kolor. Pigmenty zawarte w kremie mieszając się ze sobą, dzięki czemu umożliwiają dostosowanie efektów działania do każdego rodzaju skóry.
Krem pigmentowy zawiera składniki hydrofilowe (system olei rozpuszczalnych w wodzie), które ujednolicają powierzchnię skóry, zmniejszają widoczność porów i redukują niedoskonałości. Ponadto, pigmenty mineralne ograniczają efekt przetłuszczania się skóry i zapewniają jej długotrwały, matowy wygląd.
Efekt:
- ukrywa niedoskonałości skóry - w szczególności przy trądziku,
- wyrównuje koloryt i ujednolica cerę,
- nie blokuje porów.
Zawiera 35% lipidów i 15% naturalnych pigmentów.

Benevi krem pigmentacyjny dla cery trądzikowej

Świetny zamiast podkładu i sprawdza się genialnie. Zaczęłam go używać w wieku 30 lat gdy po raz pierwszy dopadło mnie coś strasznego na twarzy. Wszystkie poprzednie podkłady: clinique, lasting performance max factor i inne o których już nie pamiętam poszły w nie pamięć. W trakcie kuracji antybiotykowej potrzebowałam czegoś co nie wysusza a kryje. I to był właśnie Benevi, dowiedziałam się przypadkiem od koleżanki, która z kolei długo go używała i chciała zmienić. To jest moje 2 opakowanie i jak na razie nie mam zamairu szukać czegoś innego.
Ja używam ciemnego odcieniu, gdyż jasny jest zbyt różowy. Ciemny daje efekt opalenizny (ale nie pomarańczowego solarium).
Zanim się nałoży polecam go rozgrzać aby nie miał konsystencji maści.
Niby malutkie opakowanie, ale starcza na 4-5 miesięcy.

Nowa odsłona pamiętnego Excipiala

10lat temu był to mój pierwszy podkład kiedy walczyłam z trądzikiem nazywał się wtedy Excipial i był moim ulubionym dopóki nie wycofali go z aptek ,teraz chcąc wrócić do świetnego krycia po testach Marek takich jak Estee lauder,vich,Dior,lancome itd odnalazłam jego następcę Benevi bo ma identyczny skład,zapach i odcienie (niestety tylko dwa ciemny dla opalonych i jasny dla bladych nic pośredniego ) ,na szczęście od zawsze ten ciemny mi pasował ,ten podkład jest tani ,kryjący ,wysusza niedoskonałości.Jedyna wada to zapach takiej gumy,ale na twarzy go nie czuje a kolejna chociaż mi to nie przeszkadza to to,ze trzeba użyć na niego puder by był matowy a nie ciężki i błyszczący.Polecam go dziewczynom borykającym się z trądzikiem bo mnie on uratował chociaż po latach mam porównanie i już nieco inne potrzeby gdyż skóra z wiekiem potrzebuje nawilżenia wiec polecam 20Latkom bo 30 latka może się zrazić "mocą" podkładu który ma niwelować zmiany trądzikowe.Slaba dostępność tez może być problemem ale w internecie można go łatwo zamówić z aptek które maja magazyny np w Niemczech ,Naprawdę warto !