Yves Rocher, Lift Dynamic, Płyn do kąpieli

Yves Rocher, Lift Dynamic, Płyn do kąpieli

Jest to płyn pomagający zwalczać cellulit. Płynu tego można ozywać jako żelu pod prysznic, gdyż ma dość gęstą konsystencję (ja właśnie tak go stosuje). Jest bardzo wydajny (250 ml) choć może nie jest tani (ok. 25 zł) to wart jest tej ceny. Przyjemnie pachnie. Jedno opakowanie starcza mi na ponad 1,5 miesiąca. Dla mnie doskonały kosmetyk. Na efekty nie musiałam długo czekać. Widać już po pierwszym użyciu. Ciało jest dobrze nawilżone i przede wszystkim jędrne. Po dłuższym stosowaniu wyszczuplały mi uda. Płyn na fajny kolor i opakowanie też jest bez zarzutu.

Świetny

Rewelacyjny !

Szkoda, że go już nie ma ((
Faktycznie był świetny.
Baaaaardzo wydajny.
Aromaterapia w wannie gratis.
Szkoda, ze go już nie produkują, bo napewno bym sobie jeszcze kupiła.

Używam tego produktu od: kilku lat

podstawa

Naprawdę robi to, co obiecuje producent: przygotowuje ciało do zastosowania preparatów wyszczuplających. Ja zauważyłam także lekki efekt drenujący. Skóra jest wygładzona, delikatnie napięta i aksamitna w dotyku.

Bomba!!!

Uwielbiam go!!!!!!!!!Używam jako żelu pod prysznic - działa jak delikatny peeling, rewelacyjnie oczyszcza skórę, która jest świetnie nawilżona i przygotowana na przyjęcie kolejnych ujędrniających balsamów.Skóra po nim jest niesamowicie gładka i rozjaśniona a tzw. gęsia skórka mniej widoczna. I ten boski-morski kolor!Super kosmetyk, dla mnie bomba!!!!

nawilza i ujedrnia!

Bardzo dobry, ma przyjemny zapach, jest bardzo wydajny.Rzeczywiście przy codziennym stosowaniu starcza na 2 m-ce. Używam go jak normalnego żelu pod prysznic. Bardzo fajnie nawilża, przy skórze normalnej nie potrzeba juz balsamu. Sam działa raczej ujedrniająco, a nie wyszczuplająco. Za to rewelacyjnie wspomaga działanie innych kosmetyków wyszczuplających (kremów, balsamów itp). Często jest w promocji, czasem nawet za pól ceny.

Oceniam na 5.00

Płyn ten daje świetne rezultaty wyszczuplające gdy sie używa do mycia rękawiczki albo myjki. Chciałam jeszcze dodadć ze starcza na ponad 1,5 miesiąca przy codziennym myciu. Nawet po jego użyciu nie trzeba stosować balsamu (chyba ze ktoś ma bardzo suchą skórę).Często bywa w promocji i wtedy jest tańszy nawet o 5-10 zł.