Liz Earle, Botanical Shine Shampoo for All Hair Types (Szampon do każdego rodzaju włosów)

Szampon stworzony dla wszystkich typów włosów i różnych rodzajów skóry głowy.
Zawiera naturalną witaminę E, wyciąg z aloesu, masło shea. Środki myjące są pochodzenia naturalnego. Szampon delikatnie oczyszcza bez naruszania warstwy ochronnej włosa. Włosy stają się miękkie, błyszczące i gładkie. Nie zawiera Sodium Lauryl/Laureth Sulphate.

Cudowny

Kupiłam cały zestaw pielęgnujący do włosów przy okazji wizyty w salonie firmowy po Cleanse & Polish Hot Cloth Cleanser.

Szampon podobnie jak krem do demakijażu jest przeznaczony dla wszystkich rodzajów włosów.
Jak dla mnie jest to bardzo dobre rozwiązanie, zaopatrujemy się w jeden szampon i dobieramy odżywki do rodzaju włosa.
Opakowanie w formie tuby, estetycznie nie mam nic do zarzucenia.
Sam szampon ma mleczny kolor i gęstą konsystencje przez co jest niesamowicie wydajny.
Bardzo dobrze się pieni i świetnie zmywa zanieczyszczenia, bez trudu radzi sobie z olejami.
Ma przepiękny zapach, jabłkowo-pomarańczowy z nutą paczuli który utrzymuje się na włosach.
Skóra głowy długo pozostaje świeża, nie podrażnia, nie wysusza i nie plącze włosów.
Po sześciu miesiącach stosowania całego zestawu moje włosy są w zdecydowanie lepszej kondycji.
Byłam posiadaczką zniszczonych włosów przez rozjaśnianie i codzienne suszenie suszarką.
Przy regularnym stosowaniu szamponu i odżywki lub maseczki, włosy stały się bardziej błyszczące, miękkie, lepiej się układają, nie wykruszają się, nie rozdwajają się również na końcach.
Nie wiem czy to zasługa tych produktów ale mam mnóstwo kilkucentymetrowych nowych włosów które są mocniejsze, grubsze i bardziej lśniące niż pozostałe.

Zdecydowanie przy następnej okazji zakupie ponownie cały zestaw i uzupełnię go jeszcze olejkiem odżywczym.