Herbalife, Strengthening Conditioner (Odżywka aloesowa wzmacniająca)

Herbalife, Strengthening Conditioner (Odżywka aloesowa wzmacniająca)

Aloeowa Odżywka wzmacnijąca stosowana wraz z Aloesowym szamponem wzmacniającym Herbalife wzmacnia włosy 10- krotnie już po pierwszym myciu! zmiejsza ich łamliwiość nawet o 90%!
Podstawowe korzyści:
- nawilża i odżywia
- bardzo delikatna do codziennego użytku
- nadaje połysk zmęczonym włosom
- przyjemnie aloesowy zapach
Odżywka została opracowana specjalnie z myślą o oczyszczaniu i przywracaniu nawilżenia włosom suchym, zniszczonym lub farbowanym. Skoncentrowane cząstki nawilżające oraz łagodzący aloes pomagają matowym, wysuszonym włosom odzyskać witalność i doskonały wygląd. Oprócz ogromnych korzyści dla włosów płynących z wykorzystania aloesu, odżywka przynosi dobroczynny wpływ takich roślin jak rozmaryn, korzeń imbiru, wyciąg z ziaren winogron oraz ekstrakt z awokado.
Stosuj codziennie, a Twoje włosy będą zdrowe, delikatne i lśniące.
Aloesową odżywke wzmacjaniącą Herbalife nalezy trrzymać na włosach 5 minut

Nie zamienię na nic innego

+ opakowanie dla mnie wystarcza miesiąc, tak więc jest wydajne (myję głowę 2-3 razy w tygodniu i zawsze używam odżywki)
+ zapach aloesu, bomba delikatny i bardzo długo trzyma się na włosach (mój chłopak nawet na 2 dzień mówi: "jak ładnie pachną ci włosy"
+ bardzo dogłębne nawilżenie
+ gładkie włosy
+ nie ma problemu z rozczesywaniem (po nałozeniu odzywki stają sie tak gładkie, ze nie musiałabym ich na dobra sprawę wcale czesać:P )
+ dogłębne odzywienie
+ to co aloes potrafi zrobić z włosem jest wręcz nie do opisania
+ zero parabenów, zero alkoholu (czyli zero tego co nie lubią nawsze włosy, w szczególności moje - kręcone)
+ fajne opakowanie, wystarczy tak jak krem do roąk otworzyć po prysznicem i ciach na rękę
+ faktycznie już po pierwszym uzyciu czuje się róźnicę

- nie widzę.

Nie żałuję wydanych pieniędzy. Uzywałam już wielu odżywek, masek czy innych produktów do profesjonalnej pielęgnacji włosów (Loreal czy Kerastase). Ceny były podobne lub zdecydowanie wyższe, ale ta odżywka działa najlepiej!

Ilość zużytych opakowań: 3 zużyte opakowania