DelaWell, Gold Honey Butter (Złote masło miodowe do ciała)

DelaWell, Gold Honey Butter (Złote masło miodowe do ciała)

Złote masło miodowe może być stosowane do całego ciała np. w przypadku problemu z suchą skórą podczas kuracji odchudzających, a także w problemach z suchą skórą dłoni i stóp. Ze względu na zawartość NNKT, wit.A, E, F doskonale odbudowuje struktury lipidowe i zwiększa spójność komórek. Mechanizm takiego działania wyrównuje poziom wody w naskórku. Warstwa rogowa odzyskuje prawidłową budowę i funkcję, co objawia się lepszym napięciem naskórka (zatrzymanie wody) i jego widocznym wygładzeniem. Masło pozostawia delikatny film ochronny na skórze ciała, dłoni i stóp.
Masło shea – zawiera wysoce odżywcze substancje tłuszczowe oraz witaminy E, F. Jest naturalnym filtrem przeciwsłonecznym. Działa nawilżająco i natłuszczająco, opóźnia starzenie skóry.
Masło kakaowe – bogate w witaminy (A, E, F) i składniki mineralne. Silnie natłuszcza i uelastycznia skórę. Wygładza, nawilża, zapobiega utracie wody. Łagodzi podrażnienia. Poprawia koloryt skóry.
Miód – pobudza metabolizm skóry, poprawia jej ukrwienie. Odżywia, wygładza i uelastycznia ją, łagodzi podrażnienia, posiada właściwości bakteriobójcze.
Cytryna – stymuluje syntezę kolagenu, wygładza oraz wybiela.
Witamina A – poprawia funkcjonowanie skóry, zwiększa jej zdolność do zatrzymywania wody.
Witamina C - jest silnym antyutleniaczem, chroni skórę przed działaniem wolnych rodników. Bierze udział w syntezie i ochronie kolagenu – białka niezbędnego do zachowania elastyczność i sprężystość skóry.
Witamina E – `witamina młodości`, zapobiega wolnym rodnikom i starzeniu skóry. Chroni skórę przed nadmiernym wysuszeniem, utrata jędrności i elastyczności, a tym samym zmniejsza ryzyko powstawania pęknięć naskórka.
Alantoina – działa przeciwzapalnie, łagodzi podrażnienia, nawilża, wygładza i regeneruje skórę. Działa ochronnie, nadaje skórze miękkości, przyspiesza proces gojenia. Działa silnie nawilżająco, przez co wywołuje uczucie gładkości na skórze.

zapachowa
bogate
masło
balsamy

Gold Honey Butter - rewelacyjne efekty

Masło do ciała stosuję od tygodnia , moja skóra była sucha i łuszczyła się
Efekt już po pierwszym zastosowaniu :) rewelacja teraz moja skóra jest odżywiona , nawilżona , elastyczna i ma piękny zdrowy koloryt .Zniknęły podrażnienia i łuszczący się naskórek .
To jest mój ulubiony kosmetyk takie po prostu musi have po kąpieli lub prysznicu .Dodatkowo ma bardzo przyjemny delikatny zapach

Bardzo przyjemny kosmetyk

Jakiś czas temu natrafiłam na markę Delawell, spodobała mi się nazwa i skład dlatego postanowiłam wypróbować te kosmetyki.

Masło opakowane zostało w bardzo praktyczny słoiczek, który pozwala do samego końca wykorzystać kosmetyk. Poza tym zapach jest baaardzo przyjemny, idealnie koi moje zmysły, fundując mi aromaterapię i pełen relaks.
Ale najważniejsze jest działanie, które jak już wspominałam wsparte zostało Cudownym składem.

Masło nawilża, zmiękcza i nadaje skórze aksamitne wykończenie.

Mam wrażenie, że wchłania się w mgnieniu oka co dodatkowo uprzyjemnia aplikację.

Jestem bardzo zadowolona i oczywiście mogę z czystym sumieniem polecić ten produkt.

IDEALNE NA ROGOWACENIE MIESZKÓW

Ten balsam pozytywnie mnie zaskoczył ponieważ okazało się, że doskonale radzi sobie z zapaleniem mieszkowym na ramionach. Dotąd stosowałam PILARIX oraz inne jemu podobne i żaden nie działał tak dobrze jak ten balsam.
PLUSY:
- niweluje zapalenie mieszkowe skóry
- zapach
- konsystencja
- wchłanianie
- nawilżenie
- odżywienie
- opakowanie

MINUSY:
- cena ( ja krem kupuję zazwyczaj w HEBE gdy jest w promocji za ok 17 zł )

bardzo fajne masełko

Co najbardziej mi się podoba - konsystencja. Ciężko ją opisać, trochę jak pianka albo bardzo gęsty budyń, bardzo przyjemna. Świetnie się rozprowadza na ciele i doskonale nawilża. Zapach może troszkę zbyt intensywny ale ja masła najczęściej używam wieczorem jak już nigdzie nie wychodzę, więc mi nie przeszkadza a wręcz działa na plus. Na lato może troszkę być duszący ale zimą, uwielbiam ten słodki zapach.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Super

Masło tak jak scrub tej samej firmy znalazlam w Hebe. Pojemniczek wygląda niepozornie, ale zawartość daje czadu.
Rok temu przestawiłam się z balsamów na masła. To jest trzecim jakie testuję i muszę przyznać że jest naprawdę bardzo fajne. To masło producent rekomenduje przede wszystkim do stosowania na dłonie i stopy, ale ja je używałam do całego ciała.
Plusy: po pierwsze bardzo delikatny, naturalny zapach (nie lubie chemicznych, intensywnych zapachów). Po drugie, po nałożeniu masła nie pozostaje tłusty film który sprawia że nie wiem czy moge się już ubrać czy nie. Po trzecie masło naprawde dobrze nawilża skórę. Nogi z którymi mam największy problem, nie potrzebują dodatkowej aplikacji w tracie dnia.
Minus: mały zasięg dostępności produktu, do Hebe mam nie po drodze.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowanie właśnie zaczynam