Long4Lashes, Serum przyspieszające wzrost rzęs

Long4Lashes, Serum przyspieszające wzrost rzęs

Sprawdź ceny produktu

Korzystając z najnowszych, światowych osiągnięć medycyny estetycznej opracowano wyjątkowo skuteczne serum, które wydłuża, zagęszcza i wzmacnia rzęsy oraz widocznie poprawia ich kondycję. Jego receptura zawiera bimatoprost - substancję aktywną uważaną obecnie za jeden z najefektywniejszych związków stymulujących wzrost rzęs.
Kwas hialuronowy nawilża i wygładza powierzchnię rzęs, a prowitamina B5, wnikając we włókno włosków, poprawia ich strukturę i sprawia, że stają się mocniejsze, bardziej elastyczne i lśniące. Alantoina zapobiega podrażnieniom i zaczerwienieniom.
Sposób użycia: serum nałożyć jednym pociągnięciem przy użyciu pędzelka-aplikatora na czystą i suchą skórę powiek wzdłuż linii górnych rzęs (po uprzednim demakijażu). Stosować raz dziennie na noc. Nie stosować do wnętrza oka i na dolną linię rzęs. Przed użyciem zapoznać się z ulotką.
Preparat może być stosowany przez osoby noszące szkła kontaktowe (przed aplikacją należy zdjąć szkła), po zakończonej chemioterapii, na przedłużane i zagęszczane rzęsy, na makijaż permanentny, a także po hennie brwi i rzęs.
Kosmetyk zawiera bimatoprost. Bimatoprost jest lekiem i może dawać efekty uboczne lub niepożądane: przekrwienie spojówek, świąd, stany zapalne rogówki i spojówki, uczucie pieczenia i podrażnienia oczu, łzawienie, pogorszenie ostrości widzenia, ból oka i głowy, ustępująca wzmożona pigmentacja skóry w miejscu aplikacji oraz zmiana zabarwienia tęczówki, która może mieć charakter trwały. Bimatoprost nie wchłania się ze skóry i nie wykazuje efektów ubocznych ogólnoustrojowych. Obecne na rynku odżywki do rzęs są przebadane i uznane przez dermatologów i oftalmologów za bezpieczne.

stymulujące wzrost
w eyelinerze
żel
<10ml

naprawdę działa !

Powiem szczerze, że podchodziłam z dużym dystansem do wszystkich pozytywnych opinii o tym produkcie, które słyszałam od znajomych. Wydawało mi się mało prawdopodobne, żeby można było tylko za pomocą kosmetyku wydłużyć rzęsy. Skusiłam się jednak na zakup produktu podczas promocji w Super-Pharm (ok. 50 zł).

Stosuję serum od ponad 5 miesięcy i muszę powiedzieć, że efekty naprawdę są zauważalne ! Moje rzęsy są zdecydowanie dłuższe i gęstsze niż wcześniej. Dużym plusem jest też łatwa aplikacja preparatu - wystarczy wykonać kreski pędzelkiem nad linią górnych rzęs. Ponadto, produkt pomimo małego opakowania jest naprawdę wydajny.

Polecam - moim zdaniem warto spróbować.

Czary mary , jednak działa wszystko na pięć z plusem.Dziewczyny ,drogie panie i kobietki warto i jeszcze raz warto******

Moje rzęsy niczego sobie,średnio długie,czarne,przy użyciu maskary było wszystko ok.
Jakiś czas temu nasłuchałam się sporo pozytywnych recenzji od moich znajomych na temat tego serum.Przy okazji zakupów w Hebe trafiłam na jego promocje,toteż postanowiłam mieć to cudo dla siebie skoro takie cuda czyni.Wszyscy mają to ja też i zapłaciłam prawie 50 zł.

Pani dokładnie mi wytłumaczyła jak stosować , że po 3 tygodniach da się zauważyć rezultaty,
a po 3 miesiącach naprawdę efekty niesamowite.

Serum znajduje się w malutkiej fiolce zakręcanej o pojemności 3 ml i kosztuje 79 zł bez promocji.Można kupić promocyjnie w Hebe jak ja ale ostatnio widziałam też w Rosmanie.
Muszę przyznać ,że podczas promocji znika serum z półki jak świeże bułeczki.
Nakrętka koloru złotego zaopatrzona jest na stałe w pędzelek dzięki ,któremu nakładamy serum na rzęsy.Cała fiolka jest koloru białego z czarnym napisami między innymi Long4Lashes.

Przy regularnym stosowaniu serum co dzień przez ponad 3 miesiące ,na tyle wystarczyła mi mała fiolka efekty były niesamowite. Rzęsy były pogrubione,wydłużone i wzmocnione.
Serum używałam każdego wieczoru po uprzednim demakijażu wzdłuż linii górnych rzęs,
Zawarty kwas hialuronowy nawilża i wygładza powierzchnię rzęs, a prowitamina B5, wnikając we włókno włosków, poprawia ich strukturę i sprawia, że stają się mocniejsze, bardziej elastyczne i lśniące.
Podczas imprezy znajoma po tej 3 miesięcznej kuracji zapytała- byłaś u kosmetyczki masz piękne rzęsy .Odpowiedziałam nie to dzięki serum Long4Lashes.Nie za bardzo chciała mi uwierzyć tak wyglądały zniewalająco przy użyciu odpowiedniego tuszu i podkręcenia ich zalotką.Polecam jeszcze raz polecam warto dla siebie zainwestować.

Zalety:

-dobrze wzmacnia i wydłuża rzęsy
-wydajny - jedno opakowanie starcza na około 4 miesiące
-rzęsy są lśniące ,mocniejsze, bardziej elastyczne
-widoczne zagęszczenie
-dostępne w różnych drogeriach i można kupić w promocji

Wydłuża rzęsy

Zdecydowanie widać efekty. Przy regularnym stosowaniu rzęsy są widocznie wydłużone. Później wystarczy aplikować kilka razy w tygodniu by utrzymać efekt. Z ciekawostek, substancja, która działa te cuda to bimatoprost (stosowany w leczeniu jaskry). Ponieważ bimatoprost jest lekiem, daje skutki uboczne. Może powodować przekrwienie spojówek, świąd, stany zapalne rogówki i spojówki, uczucie pieczenia i podrażnienia oczu, łzawienie, efekt zamglonego widzenia, ból oka i głowy, wzmożoną pigmentację tęczówki oraz skóry wokół oczodołu. Ja odstawiłam preparat przez bóle głowy, które pojawiły się po dłuższym stosowaniu.

działa!

Próbowałam już kilku różnych serów do rzęs, ale zawsze powracam do Long4Lashes :) Główną zaletą produktu jest fakt, że działa i spełnia obietnice producenta. Już po 2-3 tyg. widać pierwsze różnice, głównie w długości rzęs. Po stosowaniu tej odżywki moje rzęsy po 3 miesiącach były zdecydowanie gęstsze i dłuższe. Niektóre rzęsy były nawet przy długie :) Oczywiście nie uzyskamy magicznego efektu jakbyśmy mialy rzęsy pomalowane tuszem, ale po użyciu tuszu moje rzęsy wyglądają bardzo dobrze :) Kurację robię raz, 2 razy w roku... i wystarczy to, żeby rzęsy wyglądały wciąż bardzo dobrze.

świetny produkt

Na moje rzęsy działa świetnie. Efekt jest zadziwiający. tworzy efekt sztucznych rzęs. U mnie produkt nie wywołał żadnych reakcji alergicznych. Nietety po zaprzestaniu stosowania, rzęsy wracają do staniu sprzed stosowania

Nie polecam!!

Stosuje serum od miesiąca codziennie wieczorem i efekt jak narazie jest żaden!
Po za meega podrażnionymi oczami i popekanymi naczynkami żadnych efektów wow.

Ratunek dla słabych rzęs

U mnie zadziałała w 100 % po 2 tygodniach stosowania już było widać efekty. Długie i podkręcone rzęsy, które wyglądają niemal jak sztuczne :) Odstawiłam bo są już bardzo długie aż nienaturalnie ale gdy tylko efekt minie wracam a nie zużyłam całej odżywki. U mnie brak podrażnień i uczuleń. Aplikuję tylko na powiekę zaraz nad rzęsami.
P.S. Dla osób z problemami wzrostu rzęs to prawdziwy ratunek.

Działa!

Naturalnie nie mam jakiś super rzęs, raczej są krótkie i proste jak drut. Long4lashes już kiedyś uratowało moje rzęsy po wizycie u nieudolnej kosmetyczki która zrobiła mi rzęsy metodą 1:1 które wypadły razem z moimi... Od sierpnia do listopada używałam odżywki codziennie na noc i zauważyłam ogromną poprawę już po miesiącu. W listopadzie rzęsy byly czarne, długie, gęste i pięknie wywinięte jak od zalotki. Mamy styczeń, a ja używam tego produktu raz na parę dni żeby utrzymać ten piękny efekt. Generalnie nie jest to pic na wodę, odżywka na prawdę działa. Jedyny minus który zauważyłam to fakt, że czasem dwie rzęsy narastały w jednym miejscu co było bolesne i wyglądało źle (wyginały się) więc byłam zmuszona tą jedną wrastającą rzęsę wyrwać pensetą. Przez te miesiące taką sytuacje miałam 2 razy. Załączam zdjęcia przed i po :)

Uczulenia, przekrwienia, tak działa bimatoprost

Drogie Panie od razu zacznę konkretnie i z grubej rury- ten produkt działa i to bardzo dobrze, ale przy tym ma od groma skutków ubocznych. Posiada w swoim składzie bimatoprost , polecam udać się do lekarza okulisty by wytlumaczył jak to działa. Leczy się nim jaskre i tylko w tym przypadku powinien być uzywany. Niestety- rzesy rosną, nie wypadają bo hamujemy ich faze wypadania, ale po suler efekcie zaczynają się komplikacje. Podraznienia, uczulenie, spuchniecie, a nawet popękane naczynka na powiece. Nie polecam, bo to zagraza zdrowiu. Fajny efekt ale co z tego skoro robi tyle krzywdy. Kazda odzywka która ma w sobie ten składnik tak działa. Ja już się sparzyłam i ostrzegam resztę. To nie powinno być dostępne w ogólnej sprzedaży.

Dno

Kupiłam z czystej ciekawości, ale to jakaś porażka. Nie jestem alergikiem, nigdy żaden produkt mnie nie uczulał, natomiast moje oczy po nałożeniu preparatu robiły się czerwone. Nie wspomnę o tym, że wystarczy źle zaaplikować serum i dwie rzęsy wyrosły mi na powiece. Nigdy więcej, lepiej stosować naturalne olejki

Nie wiem jak go ocenić...

Czy działa? Dziala. Rzęsy rosną jak szalone a ja ich wcześniej prawie wcale nie miałam. Niestety trae popękały mi jakieś maleńkie naczynia na powiekach i do dziś takie są. Poza tym bolały mnie oczy po nim. Już nie używam.

Polecam olej rycynowy. 10 złotych za duża butelkę

Najlepszy

Zdecydowany hit! Stosuję od dawna z przerwami mne więcej pół roku. Rzęsy długie, gęste, znajomi pytają czy są naturalne ;)) Efekty już po pierwszym tygodniu: rzęsy są w znacznie lepszej kondycji i lepiej się je tuszuje. Polecam!