Isana, Rasier Gel Pfirsich (Brzoskwiniowy żel do golenia)

Isana, Rasier Gel Pfirsich (Brzoskwiniowy żel do golenia)

Brzoskwiniowy żel do golenia Isana to preparat, który został wzbogacony w witaminę E, alantoinę, ekstrakt z migdałków oraz aloes. Dzięki takiemu składowi kosmetyk łagodzi podrażnienia i pielęgnuje skórę nóg, okolic ramion i bikini. Żel najpierw równomiernie rozprowadzamy na wilgotnej skórze, a po zakończeniu golenia, dokładnie spłukujemy wodą.

Często go kupuję

ŻEL do golenia o zapachu brzoskwiniowym odkryłam w Rossmannie już kilka lat temu i od tamtej pory kupuję go często, ponieważ według mnie jest to produkt, który spełnia założenia producenta i oczekiwania użytkownika. Przede wszystkim należy podkreślić, że ten kosmetyk przepięknie pachnie, a także - co ważne - jest mega wydajny, już niewielka ilość żelu zamienia się w sporych rozmiarów piankę do golenia. Wygodne, poręczne opakowanie ułatwia korzystanie z produktu. Butelka jest nieco matowa, a to fajnie zapobiega wyślizgiwaniu się jej pod prysznicem. Dobrze zmiękcza włoski, jednak ma też pewną wadę: bardzo wysusza skórę, przez co zaraz po goleniu trzeba ją nawilżyć dobrym kosmetykiem pielęgnacyjnym. Warto wypróbować. MIMO SWYCH WAD PRZYPADŁ MI DO GUSTU, DO TEGO STOPNIA , ŻE CZĘSTO GO KUPUJĘ. POLECAM!

Więcej nie kupię

Żel ma przyjemny brzoskwiniowy zapach. Po wyciśnięciu tworzy się piana, ale nie jest tak gęsta jak w przypadku Joanny. Nie nawilża aż tak dobrze, ale coś tam chroni przed podrażnieniem. Pod koniec opakowania piana robi się wodnista. Jest mało wydajny. W jednym opakowaniu, po jednym użyciu popsuł mi się dozownik. Cóż w podobnej cenie zdecydowanie wolę Joanne.

Jestem na tak

Fajny żel. Ładny zapach.
Nie podrażnia, jest dość wydajny i przy tym tani.
Skóra nie jest po nim wysuszona.
Opakowanie mi się nie podoba ale nie ma to wpływu na jakość produktu.
Polecam .

Bardzo przyzwoity

Lubię ten żel, bo jest tani i przyzwoity. Dobrze spełnia swoją rolę, delikatnie nawilża. Nie jest jednak wydajny, trzeba nałożyć dużo żelu, aby stworzył fajną piankę na nogach. W miejscach delikatnych i wrażliwych nie powoduje podrażnień jak niektóre tego typu produkty.

dobry

Lubię ten żel.
Ma gęstą konsystencję, która po rozsmarowaniu tworzy kremową pianę. Ułatwia depilację. Co prawda dalej zacinam się dość często, ale taka już ze mnie łamaga.

Opakowanie jest trwałe, pompka działa bez zarzutów do samego końca.
Żel jest tani i dostępny w każdym Rossmannie. Jest też wydajny.

Pół gwiazdki odjęłam za zapach, który dla mnie niepodobny jest do brzoskwini.

Tani, dobry żel. Będę do niego wracać.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Rewelacyjna i tani żel do golenia!

Rewelacyjny żel do golenia, który po wyciśnięciu tworzy piankę. Ma piękny brzoskwiniowy zapach. Żel kupuję na promocji za nie całe 6 zł.

Zalety:
- pięknie pachnie brzoskwinią
- żel zamieniający się w piankę
- gęsty i bardzo wydajny
- daje idealny poślizg do golenia

To zdecydownie mój HIT tani i idealny produkt!

Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań

Dobry i tani brzoskwiniowy smaczek

Żel zdecydowałam się wypróbować, kiedy znudził mi się morelowy żel z Joanny, którego nieprzerwanie używałam już od trzech lat. Zapach melona dosłownie wychodził mi już bokiem, a że uwielbiam wszystko, co brzoskwiniowe, szybko sięgnęłam po nowy kosmetyk.

Żel jest tani i do kupienia w każdym Rossmannie. Ma ładne, wygodne opakowanie. Dozownik się nie zacina, ani specjalnie nie brudzi - łatwo utrzymać go w czystości.

Zapach ładny, brzoskwiniowy. Żel jest w delikatnie pomarańczowym odcieniu. Łatwo się rozprowadza, nie spływa, ani nie "zasycha" jak to miał w zwyczaju żel z Joanny. Maszynka gładko śmiga po skórze, żel jej nie zapycha, więc golenie jest szybkie i przyjemne.

Zauważyłam, że przy goleniu z jej pomocą nie wyskakują mi brzydkie, nieestetyczne czerwone kropki na skórze, co stanowi dla mnie ogromny plus, zwłaszcza latem, gdy chcę pokazać nogi.

Uczepiłabym się jednak jej wydajności. Golę całe ciało i na taki zabieg pianka wystarcza mi na 2-3 użycia.
Jednak za taką cenę nie będę narzekać. Pewnie jeszcze kupię.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze na wykończeniu

Zdecydowanie tak.

Produkt zdecydowanie warty polecenia i wypróbowania, więc jestem absolutnie na tak. Co najważniejsze ten żel po nałożeniu nie ma wodnistej, spływającej po ciele konsystencji, a jest gęsty. Po nałożeniu na ciało ta kremowa konsystencja nie spływa a w dodatku w trakcie depilacji jak i po jej zakończeniu czuć przyjemny, brzoskwiniowy zapach. W trakcie używania tego żelu nie zdarzyło mi się jeszcze zaciąć, a skóra zawsze jest gładka i przyjemna w dotyku. :) I co najważniejsze, nie podrażnia mojej wrażliwej skóry. Na pewno z niego nie zrezygnuję.

Spełnia swoją rolę...

Produkt spełnia obietnice producenta. Jest to bardzo gęsty, półprzezroczysty żel o pomarańczowym zabarwieniu. Tworzy lekką, kremową pianę, o delikatnym, brzoskwiniowym zapachu. Po nałożeniu nie spływa, ułatwia golenie dając dość dobry poślizg, a co za tym idzie, minimalizuje ryzyko zacięć. Nie podrażnia ani nie wysusza przy częstym stosowaniu. Opakowanie jest poręczne i wygodne. Łatwo z niego wydobyć resztki produktu.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1: 200 ml

Tani i dobry

Kupiłam ten żel po raz pierwszy stosunkowo niedawno kiedy to był w promocji i od razu przypadł mi do gustu.

Zalety:
- dostępność
- cena
- pojemność
- ładny naturalny zapach brzoskwini
- konsystencja - jest gęsty i nie spływa z ciała
- nie podrażnia ani nie wysusza skóry
- wyraźnie wpływa na komfort golenia - maszynka sunie po ciele bez obaw o zacięcia
- wydajny - wystarczy naprawdę niewiele aby ogolić nogi

Wady:
brak

Ilość zużytych opakowań: Jedno

Może być

Zwykła pianka do golenia, cena przystępna, często jest w promocji. Zdecydowanie ułatwia golenie.

PLUSY:
+ wydajność
+ zapach
+ kolor
+ cena

MINUSY:
brak

Przyjemny i spełnia swoją rolę.

Dużo bardziej lubię żele od pianek. Wersja piankowa Isany też była ok, ale ten produkt zagościł na dłużej w mojej łazience.
Spełnia swoją rolę, ułatwia golenie.
Cena i dostępność są ok, Rossmanna mijam w drodze do szkoły prawie codziennie.
Pachnie przyjemnie.
Wydajność jest taka o, dużo lepsza niż pianki, ale myślę że w takiej cenie, nie ma co przesadzać.

Ilość zużytych opakowań: 1 normalne