Alphanova Sante, Anti - Vergetures (Krem na rozstępy)

Alphanova Sante, Anti - Vergetures (Krem na rozstępy)

Krem na rozstępy o podwójnym działaniu. Zapobiega rozstępom i leczy je w ich początkowym stadium.
Formuła kremu Alphanova Sante oparta jest na silnie skoncentrowanych olejach używanych przez kobiety w ciąży na całym świecie, aby zapobiegać i eliminować rozstępy.
W składzie oleje:
- olejek z baobabu z Afryki,
- olejek z róży piżmowej z Południowej Ameryki,
- olejek z Mimosa Tenuiflora z Południowej Ameryki,
- olejek z orzeszków makadamia z Oceanii.
Krem został wzbogacony również o Alpha Hydroxy Lift, którego właściwości wspomagają uelastycznienie skóry i przywracanie jej zdrowego wyglądu.
Cechy kosmetyku: nie pozostawia tłustej i lepkiej warstwy, hipoalergiczny, testowany dermatologicznie, nie zawiera fenoksyetanolu, parabenów, triclosanu i Sodium Laureth Sulphate
Produkt nie testowany na zwierzętach.

bezzapachowa, hipoalergiczna, bez parabenów
w tubie
normalna, z defektami
lekkie
na rozstępy
balsamy

Moja skóra na brzuchu jeszcze nigdy nie była taka elastyczna!

Krem na rozstępy Aplhanova wybrałam ze względu na duża ilość różnych olejków w składzie. Uważam ,że to substancje najlepiej działajace profilaktycznie na rozstępy.
Zaawansowanan ciaża, używam od 2 miesięcy i jestem zachwycona tym jaka moja skóra jestw dotyku, gładka, elastyczna i baaardzo długo trzyma się to uczucie. Nie do kilku minut po nałożeniu, ale czuć ,że trwale nawilża, natłuszcza, uelastycznia.
Rozstępów brak. I mam nadzieję tak pozostanie.

Zapach - naturalny, delikatny, czuć ,ze składniki są naturalne, znam ten zapach z innych organicznych produktów. Dobrze mi się kojarzy.

Drogi ,ale powiem szczerze wart swojej ceny.
Bardzo wydajny.

Przed używaniem kremu skóra na brzuchu była napięta, sucha, swędząca i bałam się rozstępów. Teraz jest super! Myślę ,że będe go używać jeszcze nie raz, nie tylko w ciąży. szczerze polecam!

Używam tego produktu od: 2 miesiace
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe opakowanie