Eveline Cosmetics, Extra Soft Bio, Odmładzający krem - maska do rąk i paznokci 5 w 1 SOS `Bio olejek arganowy`

Odmładzający krem - maska do rąk i paznokci, dzięki zastosowaniu formuły w składniki nawilża, wygładza oraz przyspiesza regenerację naskórka. Już jednokrotne użycie kremu zapewnia skuteczne działanie. Krem aktywuje procesy naprawcze i chroni skórę przed uszkodzeniami spowodowanymi czynnikami zewnętrznymi. Niweluje efekt szorstkości. Skóra dłoni staje się wzmocniona i wyraźnie odmłodzona, dzięki czemu dłonie są aksamitnie miękkie i gładkie. Krem działa korzystnie na płytkę paznokcia oraz skórki, nie dopuszczając do ich nadmiernego przesuszenia.
Składniki:
- bioOlejek arganowy– głęboko nawilża, regeneruje i uelastycznia skórę. Wspomaga odnowę komórek i neutralizuje działanie wolnych rodników,
- wyciąg z lukrecji– jest źródłem wielu biologicznie aktywnych składników działających odżywczo, kojąco i osłaniająco,
- urea – nadaje miękkość oraz wzmacnia efekt nawilżenia, zapewnia długotrwałe, optymalne odżywienie,
- kompleks witamin A, E, F– głęboko regeneruje naskórek sprawiając, że skóra odzyskuje gładkość i elastyczność,
- D - pantenol i alantoina działają łagodząco i regenerująco, nadają skórze miękkość.

Dobry.

Nie lubię używać kremów do rąk, wkurza mnie to uczucie, że coś na dłoniach mam, ale z drugiej strony-moja skóra jest skłonna do wysuszania. Dlatego moim kompromisem jest stosowanie czegoś treściwego na noc. Zachęcona słowami krem maska kupiłam ten produkt Eveline licząc na coś konkretnego i tłustego. Przy pierwszym smarowaniu myślę sobie, że to jakiś fejk, krem niby jest gęsty, ale na dłoniach robi się wodnisty, jakby woda się z niego wydzieliła i się ślizga. Ale się ostatecznie wchłania i zostawia jakąś tam warstwę ochronną(co dla mnie powinna robić każda maska do rąk).

Używam go na noc od lutego(czyli zaczęłam go używać gdy była jeszcze zima) i jak na używanie tylko raz dziennie-sprawdza się. Nawilża i odżywia dłonie, są gładsze i miękkie, stan ten utrzymuje się cały dzień, choć w ciągu dnia zmywam i sprzątam bez rękawiczek. U mnie bardziej się sprawdza do podtrzymania dobrej kondycji dłoni, zapobiegania wysuszaniu, bo patrzac na tą wodnistość przy smarowaniu to myślę, że suchej skórze by nie dał rady. Czerwonemu Garnierowi nie dorasta do pięt.
Czy działa na paznokcie-nie wiem, tu liczę na odżywki, ale krem je nawilża, natłuszcza i zmiękcza skórki.

Pachnie uroczo-jak landrynki pomarańczowe :) Choć po dłuższym rozsmarowaniu jest już bardziej chemiczny.

Nie mam wymagających rąk, ale ciągle stosuję przeróżne kremy, żeby podtrzymać ich dobry stan. Trafiłam i na ten produkt.

Producent obiecuje, że jeśli będziemy używać tego kremu to on będzie działał w następujący sposób - intensywne nawilżenie, wygładzenie, przyspieszenie regeneracji naskórka, a dodatkowym autem jest pozytywne działanie na paznokcie. Cały produkt zamknięty jest w wygodnej tubie z którego można wycisnąć wszystko bez problemu do końca, a otwarcie jest u dołu i cały produkt spływa do otwarcia. Konsystencja kremu jak dla mnie jest lekka, kremowa i bardzo szybko wchłania się. Może też dlatego szybko wchłania się, bo ja nie stosowałam tego kremu w dużych ilościach na jeden raz. Zapach jak dla mnie jest trochę zbyt intensywny, a za pierwszym razem jak używałam tego kremu to poczułam jakbym smarowała dłonie skórką od pomarańczy. Jaki jest efekt na dłoniach? Nie nazwałabym tego produktu krem-maską, bo ta maska to lekko zbyt wygórowane słowo, bo aż takiego działania tutaj nie ma, ale produkt ten tworzy tzw. niewidzialne rękawiczki, które nie brudzą wszystkiego dookoła tłustą warstwą. Traktując ten produkt jak zwykły krem do rąk mogę stwierdzić, że faktycznie bardzo dobrze dba o nasze dłonie. Występowało mocne nawilżenie, a wiadomo, że każda skóra ma swój mały kryzys i robi się sucha, a ten krem idealnie pielęgnował dłonie w tym małym kryzysie. Ta lekka warstewka sprawiała, że dłonie były gładkie oraz miękkie. Jeśli chodzi o przyspieszenie regeneracji naskórka to nie zgodziłabym się tutaj z tym, ponieważ mam często zadrapania od kota na dłoniach, a one nie chciały się jakoś szybciej goić. Jednak ogromnym plusem jest tutaj to, że nałożony na nowe rany od kota skóra nie piekła ani nie szczypała nieprzyjemnie. Jeśli chodzi o działanie na paznokcie to tego atutu nie ocenię, ponieważ często mam paznokcie pomalowane i dbam o nie w inny sposób, który niekoniecznie oznacza smarowanie płytki paznokcia kremem. Wydajność jest jak najbardziej na plus, cena jest na każda kieszeń, a jeśli chodzi o dostępność to nie ma najmniejszego problemu, bo często spotykam ten produkt na półkach w sklepie.

Myślę, że jest to bardzo dobry krem do rąk i bardzo dobrze je pielęgnuje.

uff, wreszcie go wykończyłam :/

To zwyczajny krem, a nie maska. Działa - jak krem, krótko. Działanie? - takie tam, poprawne... Chwilowo nawilża. Do najbliższego kontaktu z wodą. Nic a nic nie odżywia skóry na dłużej.
I ten moooocnoo przeeesadzony zapach, brrr. Landrynkowy. Przy pierwszym kontakcie - znośny, ale że jest w kremie baardzo intensywny, to po chwili męczący. Ja ten krem czasem mieszałam z innym kremem do rąk, żeby złagodzić ten potwornie intensywny zapach.
Zmęczyłam go wreszcie. I kolejnego "raczej" nie kupię.
Jak na tak zwyczajne działanie - za drogi. Zwykły krem mogę kupić tańszy. A w tej cenie można kupić coś sensowniejszego.

Ilość zużytych opakowań: 1 i wystarczy!

Przyjemny

Krem znajduje się w miękkiej tubce z zamknięciem typu klik. Produkt jest biały, o gęstej, ale niezbyt tłustej konsystencji. Bezproblemowo rozprowadza się na skórze, ale trzeba dać mu trochę czasu na wchłoniecie, bo zaraz po aplikacji dłonie są trochę śliskie. Krem pachnie dla mnie grejpfrutem. nie jest to zły zapach, ale też i nie zachwyca. A po dłuższym stosowaniu robi się po prostu nudny. Zapach szybko nie wietrzeje ze skóry. Z działania jestem bardzo zadowolona. Krem bardzo dobrze nawilża, a skóra jest miękka, gładka, bez uczucia szorstkości. Ładnie się błyszczy i jest bardziej napięta. Efekty te długo się utrzymują. Krem do tego jest niedrogi i bardzo wydajny.

niezawodna regeneracja

Dobry krem - maska do rąk:)
Ma ładny zapach i dobrą konsystencję:)
Jest to produkt którego używam głównie po sprzątaniu w domu, używaniu detergentów, gdy widzę, że moje dłonie potrzebują szczególnej uwagi...wtedy nakładam jego większą ilość i cierpliwie go wklepuję czekając aż wszystko się wchłonie..pomaga, mocno nawilża
Dłonie pozostają tłuste ale mi to nie przeszkadza...traktuje go jako maskę nie krem

Używam tego produktu od: 1/2 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Czy ja wiem...

Przez długi okres stosowałam krem normalnie na daną chwilę do posmarowania dłoni, lecz od jakiegoś czasu spróbowałam jako "maski", ale stosuję ją tylko na skórki oraz paznokcie. No cóz, nie wiem czy to wina danego obszaru ale jako maska wchłania sie przez przeszlo 30 minut, a nie tak jak zapewnia producent-10 min. Jeśli chodzi o zapach to przypomina mi on pomarańczową gume mambę :), ale na dłuższą metę robi się męczący i mam dosyć tego zapachu. Jeśli chodzi o efekt to miło nawilżał na jakiś czas, a paznokcie się nieco wygładziły. Dodam również, że produkt zadowala również za pojemność(100 ml) i wydajność. Mimo wszystko to nie mój ideał.

Idealny krem do codziennego stosowania

Krem zamknięty w miękkiej, plastikowej tubce. Zamknięcie na "klik" bardzo wygodne. Szata graficzna przyjemna dla oka. Konsystencję ani za gęsta, ani za rzadka, bardzo dobrze się rozsmarowuje i dosyć szybko się wchłania, pozostawia delikatny ochronny film. Zapach jest przepiękny, lekko cytrusowy. Dłonie są nawilżone, wygładzadzone, stają się mięciutkie, gładkie i delikatne.
Ponadto krem można używać również jako maskę do dłoni. Polecam.

podobał mi się

To przyzwoity krem. Ma gęstą i bogatą konsystencję która całkiem nieźle się wchłania. Używam go na noc i rano mam gładkie i miękkie dłonie. Niestety efekt nawilżenia nie jest trwały ale nie spotkałam jeszcze kremu który by takowy dawał. Cena przystępna a pojemność duża. Zapach jest miły, pomarańczowy, nie powoduje mdłości i bólu głowy. Używam go z przyjemnością. Polecam.

Używam tego produktu od: jakieś trzy miesiące
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Dobry, ale...

Dobry, ale czegoś brakuje. Może gdyby zdecydowano się albo na krem albo maska. Przy nałóżeniu grubszej warstwy jest okej, ale przy mniejszej ilości brak efektu wow. Poza tym krem jest dobry, ale szału nie robi.

Używam tego produktu od: tydzień temu skończyłam

Fajny, ale ma kilka minusów

pachnie normalnie, nie wiem czego czepiają się inni, fajnie nawilża i odżywia skórę i paznokcie, pozostawia po sobie taką powłoczkę dzieki której wiem, że na tych rękach coś jest i jest to jak najbardziej na +. nie wystraczył mi na nie wiadomo ile, ale nie jest źle. ma naprawdę zbitą konsystencję i trudno się wchłania niestety. ale ogólnie jak najbardziej jest ok i do tego niedrogi :)

Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

Bardzo przyjemny krem

Plusy:
- zapach
- cena
- wydajność
- dobrze się wchłania
- natychmiastowe wygładzenie
Minusy:
- to nie jest maska
- nie odmładza
Krem stosuję naprzemienie z Neutrogeną (na noc) i Kozim Mlekiem (na dzień przed wyjściem na zewnątrz). Odpowiada mi jego delikatny, "smaczny" zapach i dostępność cenowa oraz dystrybucyjna (po sąsiedzku w Auchan). Ja polecam!

gdyby nie ten okropny zapach...

Ten krem jest w zasadzie doskonały.

Nie polecałabym go jednak osobom, które chcą go używać w pracy- konsystencja jest bardzo gęsta, przez co trudno się wchłania.

Tak jak obiecał producent jest to raczej maska, niż krem- konsystencja jest gęsta, treściwa, trochę trzeba odczekać, aż się wchłonie- ja polecam na noc- wtedy świetnie spełnia swoją rolę.

Krem naprawdę regeneruje. Mam ekstremalnie suche dłonie i naprawdę przynosi ulgę.

Opakoanie jest dośc duże, więc stosunek jakości do ceny jest świetny.

Jedyne czego nie trawię w tym kremie to zapach- (pachnie identycznie jak cała seria z arganem)- jakaś sztuczna cytryna z chemiczną nutą.

Niemniej jednak polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte