Bioelixire, Argan Oil, Serum (Serum do włosów z olejkiem arganowym)

Bioelixire, Argan Oil, Serum (Serum do włosów z olejkiem arganowym)

Nawilżające, regeneracyjne serum do włosów z olejem arganowym, jojoba i słonecznikowym. Działa przeciwstarzeniowo, powstrzymuje wolne rodniki, nawilża. Zapobiega rozdwajaniu się włosów i nadaje im miękkość. Olejek arganowy jest produktem regeneracyjnym, nawilżającym, chroniącym włosy przed czynnikami zewnętrznymi. Nadaje połysk, likwiduje matowość.

Działa lepiej niż drogie olejki

Olejek arganowy marki bioelixire działa cuda i jest naprawdę niedrogi. Ostatnio kupiłam go za ok 5 zł w jakimś markecie. Na początku nie wierzyłam że olejek za 5 zł może mi pomóc z moimi włosami.

To idealny kosmetyk na tę porę roku, zapobiega puszeniu się włosów i cudownie je wygładza. Dodaje włosą blasku dzięki czemu możemy czuć się piękne cały dzień. Pomimo małej pojemności produkt jest wydajny i starcza na 5/6 razy. Od olejków innych firm różni się cena bo jest 2 razy tańszy a działanie to samo.

Ratunek dla końcówek włosów

Świetny olejek do końcówek włosów, pomaga im się zregenerować i chroni przed rozdwajaniem. Stosuję go po myciu włosów, na jeszcze wilgotne włosy. Olejek nie obciąża włosów, nie sprawia, że wyglądają na przetłuszczone. Po nim włosy są gładkie, nawilżone, lepiej się rozczesują i układają.

Olejek na końcówki

Świetny olejek i bardzo wydajny
ja mam wersje z pompką i bez, oba są dla mnie wygodne w użytkowaniu, nakładam go tylko i wyłącznie na końcówki włosów jest to ostatni krok w mojej pielęgnacji, w tej roli sprawdza się super wygładza, nawilża nabłyszcza, odżywia oraz zabezpiecza te partie włosów, które są narażone na uszkodzenia i przesuszenie.

Jako serum na końcówki

W porządku do zabezpieczania końcówek, szczególnie zimą, by uchronić je przed ocieraniem o szaliki itd. co ma zapobiec ich rozdwajaniu. Należy pamietać o tym, że uzywając serum silikonowego należy co kilka myć uzywać silnego detergentu w celu zmycia nadbudowujących się silikonow.

Strzał w 10tkę

Mam strasznie wysuszone włosy - przez rozjaśnianie. Oprócz odżywek, masek, zaczęłam stosować olejek arganowy. Strzał w 10! U mnie najlepiej działa tzn. wygładza i nawilża jak zastosuje nie wielką ilość na wilgotne i suche włosy. Polecam !!

Koniec z suchymi włosami

Kupiłam go za 5 zł na promocji w Rossmanie i szczerze to wątpiłam w działanie tego produktu , a tu to serum mi pomogło. Wcześniej miałam suche włosy... A po użyciu serum stan moich włosów znacząco się poprawił. Opakowanie fajne -ale mogłoby być większe bo moim zdaniem serum mało wydajne.

Mały cudowniaczek

Moje włosy maja tendencję do puszenia się, problemów z rozczesaniem, a olejki dla mnie to takie remedium na wszystko. Mamy tu małą przeźroczystą buteleczkę z ładnie pachnącą zawartością, niech was nie zmylą rozmiary tego produktu, bo pomimo małych rozmiarów, jest naprawdę wydajny, wystarczy kropelka, by dobrze rozprowadzić go na włosach. Wiadomo, że nie jest to produkt w 100 procentach z olejku arganowego, mamy tu silikony, ale na moje włosy nie ma to złego wpływu, a sam czysty olejek arganowy bardzo dociążał włosy przez co wyglądały na tłuste. W moim przypadku, zapobiega puszeniu się włosów, są wygładzone, lekkie, pięknie się błyszczą , są bardzo miłe i delikatne w dotyku. Wiadomo , że poprzez silikony nie odżywia włosów, ani ich nie regeneruję, ale pomaga wizualnie włosom.

Idealny dla wygładzania włosów!

Olejek Bioelixire, Argam Oil to produkt idealny. Przepięknie, słodko, elegancko pachnący olejek idealnie odżywia włosy. Najlepiej sprawdza się, jako ostatni etap pielęgnacji włosów. Nakładany dla wygładzenia łuski włosa sprawdza się genialnie. Końcówki się wyraźnie "zdrowsze" już po pierwszym zastosowaniu. Olejek jest bardzo gesty, a co za tym idzie niesamowicie wydajny. Wystarczy jedna kropla na całe włosy. Cena w stosunku do wydajności jest bardzo przystępna, ponieważ małą pojemność można kupić już za niecałe 10zł, a starcza ona na co najmniej pół roku. Polecam dla każdego rodzaju włosów! Zdecydowanie to topowy kosmetyk!

Złote cudo pielęgnacyjne

Zacznę od najważniejszego - wprost fantastycznie odżywia, nawilża włosy, zabezpiecza je przed szkodliwymi czynnikami jak wiatr, mróz, słońce przez zawartą ochronę UV oraz choćby przed pocieraniem o ubranie.
Włosy zabezpieczane tym serum w ogromnym stopniu mniej mi się niszczą.
Przepięknie są nabłyszczone, po prostu dla moich włosów to must-have, zawsze do niego wracam, choć jest bardzo wydajny w moim przypadku :)
Nakładam go na wyschnięte włosy (końcówki) po umyciu.
Nigdy nie obciążył mi włosów, przepięknie pachnie i świetnie się rozprowadza
Do tego cena jest jak najbardziej przystępna, a jakość ekstra!

Polecam serdecznie!

Idealny na końcówki włosów!

Moje wysokoporowate włosy bardzo lubią ten produkt. Nakładam go na lekko wilgotne włosy w długości od połowy do samych końcówek. Nie obciąża moich włosów, wyglądają na dużo zdrowsza. Uwaga: Ten olejek PIĘKNIE PACHNIE ! :)

Przeciętny

Olejek spełnia swoje zadanie w bardzo przeciętny sposób. Używałam dużo lepszych w podobnej cenie. Dla moich gęstych włosów jest po prostu niewystarczający. Dodatkowo ma bardzo płynną konsystencję i w mojej wersji z ciemną buteleczką zawsze wylewałam go za dużo, przez co starczył na dosyć krótki okres czasu.

Złoto - nie mogę się z nim rozstać

Olejek arganowy poleciła mi stosować fryzjerka. Zaleciła stosowanie 1× dziennie na końcówki w niewielkiej ilości i 2× dziennie latem (również w małej ilości). Tak też robię od ponad 1,5 roku i efekty są niesamowite. Podczas ostatniej wizyty (poszłam tylko pociąć końcówki po lecie) fryzjerka stwierdziła, że nie ma potrzeby ich podcinania bo są zdrowe i odżywione. Jestem pewna, że to zasługa tego olejku. Pięknie się rozprowadza zarówno na suchych jak i wilgotnych włosach, nadaje im blasku, nie obciąża, nawilża i chroni przed czynnikami zewnętrznymi. Dodatkowo zawiera filtr UV. Do tego wszystkiego bosko pachnie!