Eveline, Odżywczo - regenerujący balsam do ust SOS w sztyfcie (różne rodzaje)

Eveline, Odżywczo - regenerujący balsam do ust SOS w sztyfcie (różne rodzaje)

Pojemność 4,5 g

Innowacyjna, odżywcza formuła Receptury Szwajcarskiej bogata w składniki aktywne o działaniu regenerującym głęboko nawilża i wygładza usta. Odbudowuje naturalną warstwę hydrolipidową naskórka i chroni go przed ponowną utratą wilgoci. Natychmiast po zastosowaniu suche, spierzchnięte i popękane usta odzyskują ulgę, stają się miękkie, jędrne i gładkie. Filtr SPF 20 chroni delikatną skórę ust przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.
Dostępny w 3 wariantach smakowych
- o smaku wanilii (classic),
- o smaku wiśni,
- o smaku truskawki.

Daje radę

Moje usta stanowią wyzwanie dla wszelkich pomadek do ust. Bardzo mało jest takich które je nawilżą i zapobiegną dalszemu przesuszaniu. Ta sprawdziła się całkiem nieźle. Nawilżenie było intensywne i skuteczne. Niestety nie trwało długo, przez co muszę nakładać ją często i szybko się zużywa. Zapach przyjemny.

Dobra ochrona

Świetnie nawilża jeszcze lepiej chroni robi to co obiecuję eveline jak zwykle na poziomie nic dodać naprawdę fajna pomadka ochronna. Szybko regeneruje

Cudownie koi.!

Zima moje usta są mocno wysuszone oraz popękane. Balsam niesamowicie mocno wygładza oraz głęboko nawilża. Po aplikacji pozostawia taki opatrunek na ustach. Czuje natychmiastowa ulgę oraz mocne nawilżenie i ukojenie. Bardzo przyjemny delikatny lekko słodki zapach. Opakowanie mały zgrabny sztyft jak najbardziej na plus. Wg producenta balsam zawiera masło kakaowe, wosk pszczeli, lanoline, witaminę e i c, kwas salicylowy oraz spf 20. Serdecznie polecam w dodatku cena balsamu jest bardzo niska w porównaniu z jakością.

Ukojenie dla ust

Pomadka do ust która okazała się wielkim hitem, bardzo dobrze nawilża i pielęgnuje usta. Działa regenerująco i jest jak opatrunek dla suchych i spierzchniętych ust. Po nałożeniu usta stają się miękkie i gładkie. Filtr SPF 10 chroni delikatną skórę ust przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Zawiera: masło kakaowe, wosk pszczeli, lanolinę, kompleks witamin E + C i kwas salicylowy. Małe poręczne opakowanie idealne do damskiej kieszeni.

Balsam którego trzeba używać co 30 minut bo inaczej usta pieką...

Widząc tyle dobrych opinii to aż zaczęłam się zastanawiać czy balsam do ust który ja kupiłam nie jest przypadkiem podróbką.. Ja choć nie mam bardzo wymagajacych ust to często są suche i mnie lekko pieką. I o ile większość balsamów sobie radzi z nawilżaniem tak czasem ciężko też o takie działanie ochronne i regeneracyjne. Ten balsam miał mi to dać, miał, i nie dał.
Nawilża usta na chwilę i zjada się na tyle szybko, że działania regenerującego nie jestem w stanie zauważyć, dodatkowo nie ma żadnego ochronnego efektu. Używałam kilka dni, i nigdy nie miałam tak, nawetz Neutrogeną, że balsamu musiałam trzy razy tyle częściej używać. Tak jakby działał na szkodę, wysuszał usta i one się uzależniały, bo jednak po każdym użyciu na chwilkę jest fajnie a potem zaczyna się lekki horror.. więc zużywa się go ekstremalnie szybko, ja po tygodniu stosowania już połowy sztyftu nie mam nawet, jak usta nim posmaruję to za chwilę znowu muszę, i tak średnio raz albo dwa razy na godzinę musze usta nim smarować i wtedy jest jako tako ale np dzisiaj wstaję sobie rano i tak mnie piekły usta, już miałam ten efekt w ciągu tego tygodnia..
Nie jestem zadowolona. Działanie ma za słabe i uzależnia usta oraz wręcz je przesusza... a szkoda.

Uwielbiam ten balsam <3

Praktycznie jedyny kosmetyk, który w ciągu 1 dnia zlikwidował suchą skorupę na moich ustach. Regularnie stosowany sprawia że usta są w doskonałej kondycji. Trudno mi się wypowiadać o jego wydajności , bo używam go non stop :) ale cena jak za produkt tej jakości, jest bajecznie niska. Praktycznie nie peelinguję ust ( raz na miesiąc lub 2 tygodnie z nawyku niż potrzeby) od kiedy używam tego balsamu. Bardzo polecam - najlepszy balsam jaki miałam a przetestowałam setki, bo spierzchnięte usta są... BYŁY.. moim problemem od dzieciństwa.

Jedna z dwóch

Pomadka Eveline okazała się dla mnie absolutnym hitem.
Każdego roku, gdy na dworze robi się chłodniej, moje usta przeżywają tortury, robią się suche i pękają (często do krwi). Podczas kilku ostatnich lat szukałam kosmetyku, który zabezpieczy i odbuduje moje usta. Po wypróbowaniu wielu balsamów, pomadek i wazelin, znalazłam 2 produkty, które działają cuda, jednym z nich jest pomadka SOS od Eveline. Jej działanie to największa zaleta produktu. Oprócz tego zachęcająca jest również zapach produktu. Pomadka klasyczna ma delikatny, słodkawy zapach i nie ma smaku, zaś ta wiśniowa, ma zapach i przyjemny smak owocu. Inną zaletą jest ekonomiczność produktu, niska cena jest połączona z dużą wydajnością. Przy codziennym stosowaniu kosmetyk wystarcza mi na 5-6 tygodni.

Kolejny hit

Ta pomadka to mistrzostwo świata, moje usta były popękane i zniszczone pomadka i matowymi i ta pomadka ochronna uratowała je. Jest boska, wystarcza na długo, ma małe praktyczne opakowanie, ma przyjemny zapach, usta po niej są nawilżone na długi czas, dodatkowo nie jest ona droga
Generalnie ten produkt nie posiada wad. Produkt idealny pod każdym względem

w porządku

Często używam pomadek matowych, które przesuszają zwykle moje usta, więc balsam w pomadce to jeden z moich must have.

Ta pomadka robi to, co trzeba. Natłuszcza usta, nawilża je, przeciwdziała przesuszeniu i pierzchnięciu. W zimie chroni przed mrozem. Używam jej solo oraz na matowe pomadki w płynie.

Nawilżenie jakie pozostawia pomadka oraz jej trwałość oceniłabym jako przeciętne. W sumie sprawdza się dość dobrze.

Hit nad hity

Używam jej bez przerwy od kilku lat bo nic innego nie nawilża tak moich okropnie suchych ust. Próbowałam wielu produktów do ust ale ostatecznie wybrałam ten.

Zadziwiająco dobra!

Rzadko uda mi się natrafić na drogeryjną pomadkę, która sprawdza się przy moich wymagających i wiecznie spierzchniętych ustach. Ta, o dziwo, sprawdziła się idealnie! Bardzo ładne nawilża i regeneruje usta, dodatkowy plus za SPF 20 - na wakacjach przy 37 st. C sprawdziła się rewelacyjnie! Nie zostawia białego nalotu, kosztuje grosze, nie smakuje w chemiczny sposób - warto mieć egzemplarz w swojej kosmetyczce. Polecam!

Zawsze mam w torebce

Moje usta często są suche i takie pomadki towarzyszą mi od zawsze. Eveline SOS bardzo lubię bo szybko przynosi ukojenie i nawilżenie moim ustom. Jest wydajna i wygodna - używam jej latem i zimą. Po użyciu usta robią się miękkie i gładkie. Suche skórki znikają.
Jej największą zaletą jest filtr przeciwsłoneczny - nie każda pomadka go ma. Dlatego daje jej dużego plusa za to.

Jeden z najlepszych

Balsam kupiłam pewnej zimy, gdy moje usta zmasakrowane były wiatrem, zimnem i dodatkowo opryszczką. Były popękane i ledwo co pomagało. Ten balsam szybko przyniósł mi ulgę i jako tak doprowadził usta do lepszego stanu. Nawilżył je, sprawił, że usta były miękkie i gładkie w dotyku. Długo utrzymuje się na usta i tworzy taką tłustawą, ale nie do końca, powierzchnię. Ciężko mi opisać to uczucie. Równomiernie schodzi z ust, a do tego nadaje delikatny, zdrowy połysk.Dodatkowo stosowałam go zawsze, gdy wychodziłam na dwór w zimę, jak i w lato, ponieważ ma filtr SPF20. Dodatkowo balsam ma malutkie opakowanie, które wszędzie się zmieści i można mieć je zawsze ze sobą. Ah! Zapomniałabym, balsam jest naprawdę tani, a pomaga!