Eveline, Odżywczo - regenerujący balsam do ust SOS w sztyfcie (różne rodzaje)

Eveline, Odżywczo - regenerujący balsam do ust SOS w sztyfcie (różne rodzaje)

Pojemność 4,5 g

Innowacyjna, odżywcza formuła Receptury Szwajcarskiej bogata w składniki aktywne o działaniu regenerującym głęboko nawilża i wygładza usta. Odbudowuje naturalną warstwę hydrolipidową naskórka i chroni go przed ponowną utratą wilgoci. Natychmiast po zastosowaniu suche, spierzchnięte i popękane usta odzyskują ulgę, stają się miękkie, jędrne i gładkie. Filtr SPF 20 chroni delikatną skórę ust przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.
Zawiera: masło kakaowe, wosk pszczeli, lanolinę, kompleks witamin E + C i kwas salicylowy.
Dostępny w 3 wariantach smakowych
- o smaku wanilii (classic),
- o smaku wiśni,
- o smaku truskawki.

Daje radę

Moje usta stanowią wyzwanie dla wszelkich pomadek do ust. Bardzo mało jest takich które je nawilżą i zapobiegną dalszemu przesuszaniu. Ta sprawdziła się całkiem nieźle. Nawilżenie było intensywne i skuteczne. Niestety nie trwało długo, przez co muszę nakładać ją często i szybko się zużywa. Zapach przyjemny.

Uwielbiam ten balsam <3

Praktycznie jedyny kosmetyk, który w ciągu 1 dnia zlikwidował suchą skorupę na moich ustach. Regularnie stosowany sprawia że usta są w doskonałej kondycji. Trudno mi się wypowiadać o jego wydajności , bo używam go non stop :) ale cena jak za produkt tej jakości, jest bajecznie niska. Praktycznie nie peelinguję ust ( raz na miesiąc lub 2 tygodnie z nawyku niż potrzeby) od kiedy używam tego balsamu. Bardzo polecam - najlepszy balsam jaki miałam a przetestowałam setki, bo spierzchnięte usta są... BYŁY.. moim problemem od dzieciństwa.

Jedna z dwóch

Pomadka Eveline okazała się dla mnie absolutnym hitem.
Każdego roku, gdy na dworze robi się chłodniej, moje usta przeżywają tortury, robią się suche i pękają (często do krwi). Podczas kilku ostatnich lat szukałam kosmetyku, który zabezpieczy i odbuduje moje usta. Po wypróbowaniu wielu balsamów, pomadek i wazelin, znalazłam 2 produkty, które działają cuda, jednym z nich jest pomadka SOS od Eveline. Jej działanie to największa zaleta produktu. Oprócz tego zachęcająca jest również zapach produktu. Pomadka klasyczna ma delikatny, słodkawy zapach i nie ma smaku, zaś ta wiśniowa, ma zapach i przyjemny smak owocu. Inną zaletą jest ekonomiczność produktu, niska cena jest połączona z dużą wydajnością. Przy codziennym stosowaniu kosmetyk wystarcza mi na 5-6 tygodni.

Kolejny hit

Ta pomadka to mistrzostwo świata, moje usta były popękane i zniszczone pomadka i matowymi i ta pomadka ochronna uratowała je. Jest boska, wystarcza na długo, ma małe praktyczne opakowanie, ma przyjemny zapach, usta po niej są nawilżone na długi czas, dodatkowo nie jest ona droga
Generalnie ten produkt nie posiada wad. Produkt idealny pod każdym względem

w porządku

Często używam pomadek matowych, które przesuszają zwykle moje usta, więc balsam w pomadce to jeden z moich must have.

Ta pomadka robi to, co trzeba. Natłuszcza usta, nawilża je, przeciwdziała przesuszeniu i pierzchnięciu. W zimie chroni przed mrozem. Używam jej solo oraz na matowe pomadki w płynie.

Nawilżenie jakie pozostawia pomadka oraz jej trwałość oceniłabym jako przeciętne. W sumie sprawdza się dość dobrze.

Hit nad hity

Używam jej bez przerwy od kilku lat bo nic innego nie nawilża tak moich okropnie suchych ust. Próbowałam wielu produktów do ust ale ostatecznie wybrałam ten.

Zadziwiająco dobra!

Rzadko uda mi się natrafić na drogeryjną pomadkę, która sprawdza się przy moich wymagających i wiecznie spierzchniętych ustach. Ta, o dziwo, sprawdziła się idealnie! Bardzo ładne nawilża i regeneruje usta, dodatkowy plus za SPF 20 - na wakacjach przy 37 st. C sprawdziła się rewelacyjnie! Nie zostawia białego nalotu, kosztuje grosze, nie smakuje w chemiczny sposób - warto mieć egzemplarz w swojej kosmetyczce. Polecam!

Zawsze mam w torebce

Moje usta często są suche i takie pomadki towarzyszą mi od zawsze. Eveline SOS bardzo lubię bo szybko przynosi ukojenie i nawilżenie moim ustom. Jest wydajna i wygodna - używam jej latem i zimą. Po użyciu usta robią się miękkie i gładkie. Suche skórki znikają.
Jej największą zaletą jest filtr przeciwsłoneczny - nie każda pomadka go ma. Dlatego daje jej dużego plusa za to.

Jeden z najlepszych

Balsam kupiłam pewnej zimy, gdy moje usta zmasakrowane były wiatrem, zimnem i dodatkowo opryszczką. Były popękane i ledwo co pomagało. Ten balsam szybko przyniósł mi ulgę i jako tak doprowadził usta do lepszego stanu. Nawilżył je, sprawił, że usta były miękkie i gładkie w dotyku. Długo utrzymuje się na usta i tworzy taką tłustawą, ale nie do końca, powierzchnię. Ciężko mi opisać to uczucie. Równomiernie schodzi z ust, a do tego nadaje delikatny, zdrowy połysk.Dodatkowo stosowałam go zawsze, gdy wychodziłam na dwór w zimę, jak i w lato, ponieważ ma filtr SPF20. Dodatkowo balsam ma malutkie opakowanie, które wszędzie się zmieści i można mieć je zawsze ze sobą. Ah! Zapomniałabym, balsam jest naprawdę tani, a pomaga!

Fajny

Ów balsam mieści się w małym, wygodnym opakowaniu. Nie pozostawia białej warstwy na ustach. Jedynie lekko się błyszczą. Sprawia, że usta stają się niesamowicie miękkie, gładkie. Długo się utrzymuje, nie jest jak niektóre pomadki, które schodzą zaraz po nałożeniu. Schodzi równomiernie. Nie wysusza ust.

Świetny!

Jestem w trakcie kuracji izotretynoiną, więc moje usta są niesamowicie wysuszone. Szukałam czegoś co przyniesie chociaż chwilową ulgę. Ten produkt jest naprawdę świetny. Długo utrzymuje się na ustach, jest tłusty i doskonale je nawilża.

To jest to! :)

Balsam jest treściwy, tłusty. Przynosi ulgę przy suchych i spierzchniętych ustach, tak jak obiecuje producent. Jest bardzo trwała jak na balsam do ust. Wielką zaletą tego produktu jest to, że nie tylko przynosi doraźną ulgę ale też naprawdę nawilża usta. Nic jej nie brakuje. Mój MUST HAVE.