Naturado, Karite & Pepins de Raisin, Lait Corporel (Mleczko do ciała karite bio)

Jego wyjątkowa formuła, w 98% pochodzenia naturalnego, bogata w biologiczne masło shea i olej z pestek winogron, zapobiega wysuszeniu skóry oraz zapewnia natychmiastowe i długotrwałe nawilżenie.
Lekka i kremowa konsystencja pozwała na szybkie wchłonięcie mleczka, nie pozostawiając tłustego filmu.
Może być stosowany u dzieci, a także po goleniu, czy do demakijażu.

z pompką
bogate
balsamy
nawilżające

Znakomite

Stosuję do codziennej pielęgnacji mojej wrażliwej skóry. Mleczko ma lekką konsystencję. Wygodnie się rozsmarowuje i szybko wchłania nie zostawiając lepkiej warstwy. Cudownie nawilża i szybko koi podrażnienia. Skóra jest jedwabista i miękka.

Mleczko ma bardzo przyjazny skład dla wrażliwej skóry. Bez parabenów, silikonów i sztucznych konserwantów. Kosmetyk naturalny, z certyfikatem Ecocert. Wysoko w składzie mamy regenerujące masło shea i hydrolat z czarnej porzeczki.

Aplikacja jest prosta i higieniczna dzięki opakowaniu z dozownikiem. Dobrze widać, ile mleczka jeszcze zostało w środku. Miałam tylko trochę problemów z wydobyciem końcówki mleczka, bo dozownik już go nie łapał. To w zasadzie jedyna wada.

Kupiłam już kolejne butelki, bo mój mąż też polubił to mleczko.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego