Garnier, Płyn micelarny 3 w 1 do skóry wrażliwej

Okazje i pomysły na prezent

Zobacz oferty

Średnia ocena: 4.89/5

prostezakupy.pl
Średnia ocena: 5.00/5

zobacz więcejzwiń

Garnier Skin Naturals Płyn micelarny 3 w 1 do skóry wrażliwej to prosty sposób, by usunąć makijaż oraz oczyścić i ukoić całą skórę (twarz, oczy, usta) za pomocą jednego gestu. Nie wymaga spłukiwania. To pierwszy inteligentny produkt oczyszczający od Garniera, w którym została zastosowana technologia miceli. Nie musisz już trzeć, by pozbyć się zanieczyszczeń i makijażu - micele wiążą je niczym magnes. Efektem jest idealnie czysta skóra bez pocierania. Bezzapachowy.

Recenzje 2002

Wykorzystała: kilka próbek

Dobry produkt

Stosuje ten płyn już bardzo długi czas i bardzo polecam, jeśli ktoś ma wrażliwą skórę, tak jak ja. Produkt nie podrażnia - i domywa każdy makijaż co jest dużym plusem. Jest bardzo tani oraz wydajny. Osobiście jestem nim zachwycona i nie zamierzam jak na razie go zmieniać.

Po prostu dobry

Spełnia swoją rolę należycie. Usuwa makijaż tak jakbym tego chciała - szybko i skutecznie. Czy koi? Nie sposób nie poczuć na skórze ukojenia, gdy przykładamy do niej zwilżony czymkolwiek wacik. Ale nie potrafię powiedzieć czy płyn micelarny Garniera obchodzi się ze skórą szczególnie łagodnie. Nie czuję różnicy między nim a większością innych płynów. W każdym razie na pewno nie podrażnia.
Nie wiem, czy po użycia pozostawia na skórze nieprzyjemną lepką warstwę, ponieważ po demakijażu zawsze od razu myję twarz.

Jest w pełni przezroczysty i ma bardzo delikatny, łagodny zapach.

Butelka jest przezroczysta, z różowymi akcentami. Ma wygodne zamknięcie. Trochę mniej wygodna jest aplikacja na płatek. Czasem wylewa się zbyt dużo płynu.

Dobry płyn

Domywa każdy makijaż, i nie podrażnił mi okolic oczu. Cena bardzo przystępna. Po użyciu pozostawiał tłustawą lepka warstwę, przez którą czułam dyskomfort i koniecznie przemywałam twarz wodą. Mam widoczne pory na nosie i nie czułam żeby były jakoś specjalnie domyte. Napewno kupię go jeszcze do zmywania makijazu w okolicy oka.

Bardzo skuteczny

Bardzo polecam ten płyn do demakijażu. Jeżeli masz suchą i wrażliwą skórę to jest właśnie produkt dla Ciebie. Nie podrażnia i przede wszystkim nie wysusza skóry. Łatwo zmywa się makijaż i to bardzo mocny makijaż. I zaletą też jest również to , że jest tani.

Bardzo pozytywnie zaskoczona

Bardzo serdecznie polecam płyn micelarny 3 w1, idealnie sprawdza się do mojej cery która jest mega wrażliwa, nie przesusza jej, nie podrażnia i przede wszystkim idealnie usuwa makijaż, oraz jest jak zwykła woda, i to nie ma żadnego zapachu.

Świetny produkt

Doskonale oczyszcza, rozpuszcza nawet wodoodporny makijaż, odświeża, pozostawia skórę gładką i bez podrażnień. Nie uczula i nie szczypie w oczy, a to bardzo ważna sprawa przy demakijażu oczu.

Garnier, Płyn micelarny 3 w 1 do skóry wrażliwej

Oceniam go pozytywnie ponieważ zawsze zmywa mój makijaż perfekcyjnie . Nie mam mu nic do zarzucenia. Jest ze mną od dawna i nie zamierzam go zmieniać , bo po co zmieniać coś co działa <3

Najlepszy płyn testowany od lat !

Mam cerę mieszaną, jakikolwiek płyn do demakijażu który używałam po pierwsze nie był tak skuteczny - tego potrzebuje na prawdę znikomą ilość w porównaniu do wszystkich innych. Wspaniale rozpuszcza makijaż, a druga sprawa jako jedyny mnie nie wysuszył po dłuższym stosowaniu. Uwielbiam i nie wyobrażam sobie bez niego demakijazu.

Najlepszy

Płyn micelearny Garnier to mój must have używam już od wielu lat jest bardzo wydajny, ma ladny zapach i co najważniejsze usuwa wszelkie zanieczyszczenia, polecam! c(:

Okej

Produkt zupełnie bez szału. Ładny zapach i opakowanie. Zmywa makijaż w porządku, ale przy użyciu większej ilości płynu zaczyna się na twarzy pienić co jest nieprzyjemne. Nie szczypie i jest tani, więc produkt po prostu okej. Nie zauważyłam poprawy cery wrażliwej, po użyciu każdego płynu micelarnego jest zaczerwieniona, tutaj również.

Rewelacja!

Uwielbiam ten płyn micelarny! Jest tani, wydajny. Dobrze zmywa makijaż, nie podrażnia. Jest często na promocji. Polecam każdemu ten płyn!!!! Nie będę go zmieniała na inny!

Dobry pordukt

Używam już n-tego opakowania. Dobrze zmywa makijaż, nie podrażnia. Producent mówi ze nie ma zapachu, ja jednak wyczuwam delikatny zapach, który nie przeszkadza. Duże opakowanie, które wystarcza na długo. Bardzo często występuje na promocji. Dobra dostępność np. w Biedronce