Garnier, Płyn micelarny 3 w 1 do skóry wrażliwej

Średnia ocena: 4.64/5

chemiazniemiec.pl

Amazon.pl

zobacz więcej ofertzwiń

Garnier Skin Naturals Płyn micelarny 3 w 1 do skóry wrażliwej to prosty sposób, by usunąć makijaż oraz oczyścić i ukoić całą skórę (twarz, oczy, usta) za pomocą jednego gestu. Nie wymaga spłukiwania. To pierwszy inteligentny produkt oczyszczający od Garniera, w którym została zastosowana technologia miceli. Nie musisz już trzeć, by pozbyć się zanieczyszczeń i makijażu - micele wiążą je niczym magnes. Efektem jest idealnie czysta skóra bez pocierania. Bezzapachowy.

Śmiało mogę polecić ten płyn, ponieważ nie podrażnia skóry twarzy, po nim twarz mnie nie szczypie i nie robi się czerwona w porównaniu do wielu innych nawet do cery wrażliwej a co najważniejsze nie podrażnia oczu, polecam, i cena super.

Zawsze do niego wracam

Płyn micelarny od Garnier to jeden z tych kosmetyków, które zawsze mam w zapasie. Używam do demakijażu całej twarzy i oczu. Mam cerę mieszaną i bardzo wrażliwą płyn jej nie podrażnia dokładnie oczyszcza i przygotowuje do kolejnego etapu pielęgnacji. Ważne jest też to, że przy demakijażu oczu przykładam nasączony wacik i płyn nie szczypie w oczy.

Ulubieniec

Jest to według mnie jeden z najlepszych płynów do demakijażu . Od kiedy zaczęłam go używać zawsze do niego wracam . Jest to bardzo delikatny produkt , hipoalergiczny i dla skóry wrażliwej a przy tym świetnie sobie radzi z każdym rodzajem makijażu . Produkt jest bardzo wydajny i można go kupić w dobrej cenie .

Rewelacyjny

Dla mnie Rewelacyjny, producent stanął na wysokości zadania. Jest skuteczny dokładnie zmywa makijaż a w szczególności mocno wytuszowane moje rzęsy, jednocześnie delikatny, nie podrażnia oczu nie szczypie, wydajny wystarczą jeden góra dwa płatki nasączone aby zmyć tusz. Bardzo się cieszę że jest cały czas dostępny i do swojej jakości w dobrej cenie, używam go jeż nie pamietam od kiedy, nie eksperymentuję z innymi płynami. Nie wyobrażam dobie aby zginął z rynku. Pozdrawiam wszystkich czytających moją recenzję.

Mija się z celem

Nic specjalnego. Przy użyciu kilku wacikow dam radę zmyć podkład, ale tusz do rzęs z trudnością, szminki w ogóle. Jest to płyn do wrażliwej skóry a trzeba tak mocno pocierać twarz że mija się to z celem. Jest zwyczajnie nieskuteczny.

Płyn micelarny dla wrażliwców

Jeden z niewielu płynów micelarnych, który nie podrażnia moich wrażliwych oczu i jednocześnie dobrze zmywa nawet mocny wodoodporny makijaż. Jest bardzo wydajny i naprawdę skuteczny, ładne zmywa kremy bb i bazy. Od dłuższego czasu mój ulubieniec.

Nie wrócę do niego

Używałam go do zmywania makijażu oczu (czyt. tuszu do rzęs) i w tej roli sprawdzał się ok, ALE za każdym razem podrażniał mi oczy. Szczypały niemiłosiernie, a po użyciu skóra pod oczami była zaczerwieniona i piekąca. Założyłam, że mam uczulenie na któryś ze składników, bo nie reagowałam tak na żaden z płynów micelarnych, jakich używałam.
Polecam zatem ostrożność, jeśli ktoś ma wrażliwą skórę pod oczami.

Średnio skuteczny

Niestety ale na tym płynie się bardzo zawiodłam. Średnio zmywa makijaż, trzeba się nim ostro namachać żeby uzyskac efekty, do tego podrażnia okolice oczu a u mnie strefa pod oczami jest wyjątkowo wrażliwa. Płyn jest wydajny bo pojemność to 400ml ale w tym wypadku to raczej negatyw bo muszę się męczyć żeby go zużyć. Zdecydowanie nie dla mnie.

Dobry oczyszczacz

Mam skórę mieszana z tendencją do trądziku. Poszukiwałam czegoś co dokładnie oczyści moją skórę z makijażu. To też ten płyn robi. Jest świetny, lecz na skórze po jego użyciu czuć delikatna powłokę. Tak jakby miało to za zadanie nawilżyć, co spodobało się mojej skórze.

Ulubiony produkt do demakijażu

Czego innego bym nie kupiła, zawsze wrócę do Garniera.
Płyn jest bardzo wydajny, nie podrażnia skóry i nie szczypie w oczy. Bez problemu radzi sobie z ciężkimi podkładami czy mocnym tuszem.
Zdecydowanie polecam, często w promocji z różnymi dodatkami.

Świetny

Płyn kupiłam zachęcona recenzjami i nie zawiodłam się. Dobrze zmywa makijaż, nie szczypie w oczy, nie podrażnia skóry, wydajny. Jak dla mnie nie ma wad. Dzięki przeźroczystemu opakowaniu widać ile produktu zostało, co również jest na plus.

Świetny!

Po leczeniu trądziku moja skóra była wrażliwa i sucha dlatego postanowiłam przetestować ten płyn micelarny. Okazało się, że jest on najlepszym z jakim miałam do czynienia. Świetnie radzi sobie zarówno z lekkim jak i mocnym makijażem, rozpuszcza wszystkie kosmetyki i nie podrażnia skóry na czym najbardziej mi zależało. Stosuję go już od 2 lat i z chęcią będę kupować kolejne opakowania.