Dove, Beauty Cream Wash [Caring Hand Wash] (Kremowe mydło w płynie (nowa wersja))

Kremowe mydło w płynie Dove z pompką zawiera delikatne składniki nawilżające, dlatego nie wysusza skóry jak zwykłe mydło. Zapewnia komfortowe uczucie gładkości i gwarantuje odpowiedni poziom nawilżenia skóry przez cały dzień. Wygodne opakowanie zapewnia pełen komfort stosowania.

nawilżające, oczyszczające
z pompką
mydła
bez alkoholu, bez parabenów, zapachowa
100 – 250ml, >250ml
normalna
w płynie

moje ulubione

Mydło które jest używane nom stop do rąk. Ma bardzo przyjemny zapach, konsystencja kremowa. Największa zaleta mydła to że nie wysusza nawet jeśli często używamy. Zazwyczaj kupuje w formie zapasu do uzupełniania.

Zwyczajne, dobre mydełko

Lubię produkty Dove, do tego mydełka wracam co jakiś czas (szczególnie, gdy jest na promocji, bo regularna jest trochę przegięta).
W mojej ocenie jest to po prostu zwyczajne, dobre mydło do rąk. Ma konkretną konsystencję, która ładnie się pieni, dobrze myje i szybko zmywa z dłoni. Pachnie bardzo ładnie, klasycznie, jak krem, trochę męsko. Zapach chwilę trwa na skórze.
Nie podrażnia, nie wysusza, ale działania nawilżającego nie widzę (nie oczekuję tego po mydle do rąk).
Opakowanie jest ok, pompka działa dobrze, ładnie wygląda na umywalce.
Po prostu - dobre mydło, które warto nabyć na promocji.

Bardzo dobre mydelko

Mydełko ma gęstą kremowa konsystencje, dobrze myje, nie przesusza skory. Zapach bardzo ładny klasyczny kojarzacy się z marką dove. Mydelko zamkniete prostym estetycznym opakowaniu. Jest bardzo wydajne.

Bardzo ok

Dobre mydełko w standardowym dla Dove zapachu, czyli bardzo ładnym - dla mnie ;). Nie wiem czy nawilża, ale na pewno nie wysusza, a to już coś. Dość prosta buteleczka, też na plus.

Normalne!

Bardzo zwyczajne i standardowe mydło w płynie, ale czego chcieć więcej? Dobrze się pieni, odświeża i pozostawia uczucie świeżości na dłoniach. Nie wysusza skóry, ani jej nie podrażnia, a konsystencja jest faktycznie kremowa. Pachnie jak marka "Dove", dla mnie mają swój charakterystyczny zapach, który lubię. Idealny do codziennego użytku. Na plus opakowanie z pompką.

Zalety:
- wydajny,
- kremowa konsystencja,
- dobrze się pieni,
- nie wysusza,
- zapach,
- opakowanie z pompką,
- dostępność.

Wady:
- cena.

Mydło przeciętne-dobre

Nie ma co się tu przyczepić mydło kremowe,dobrze pieniące się,delikatnie i ładnie pachnie typowo jak większość kosmetyków marki Dove.
Pompka się nie zacina,opakowanie pasujące do każdej łazienki.
Cena trochę wygórowana jak za zwykłe mydło do rąk,bo aż 9,99 za 300ml,mogło by być troszkę tańsze.

Najlepsze w płynie

Nie jestem fanką mydeł w kostce, dlatego chętnie uciekam do tych w płynie. To jest zdecydowanie najlepsze. Kremowe, gęste, wydajne, mocno się pieni. Pozostawia skórę dobrze oczyszczoną, miękką i pachnącą klasycznym Dove. Lipa trochę z pompką opakowania - zacina się.

Fajne ale bez rewelacji

Myślałam, że za tą cenę dostanę coś lepszego a tu klops. Mydełko jest dość zwykłe, nie różni się niczym oprócz opakowania od innych tańszych tego typu produktów. Owszem, ładnie pachnie i ma fajna kremowa konsystencję, ale nie sprawia, że skóra jest nawilżona. Oczyszcza, ale to jego obowiązek. Ogólnie spoko, ale cena powinna być niższa.

Opis Produktu:

Mydło do rąk marki Dove kupiłam z ciekawości i trochę się zawiodłam.Jest to zwykłe mydełko, miałam nadzieję ze jesli będę go ozywać moja skóra rak nie bedzie tak szybko sie przesuszać ale nie zauważyłam żadnych zmian.Uważam ze jak za mydło do rąk cena jest przesadzona. Daje 3/5

Idealne mydło w płynie o kremowej konsystencji I bardzo delikatnym zapachu. Idealne dla mężczyzn i kobiet. Bardzo przyjemnie się myje tym mydłem dobrze się pieni oraz jest wydajne. Ma fajna poręczna pompke którą ułatwia aplikacje

Ulubione mydło

Mój niezbędnik . Kupiony na promocji najbardziej się opłaca . Idealny do mycia dłoni skolonnych do przesuszania , pękania . Mydło to polecił mi dermatolog . Gdy go używam moje ręce są w dużo lepszym stanie . Pięknie pachnie i bardzo dobrze się pieni .

Nasze ulubione mydło

Klasyczny zapach Dove jest naszym ulubionym i wybieram tę opcję zapachową w wielu produktach. Mydło jest jednym z naszych faworytów, nie dość, że pięknie pachnie to jeszcze jest bardzo delikatne dla skóry i nie wysusza dłoni, co niestety często dzieje się w przypadku innych mydeł. Dodatkowo jest bardzo wydajne, już niewielka ilość wystarcza na umycie dłoni. Bardzo ładnie się pieni.