EcoSpa, Hydrolat z czystka ladanowego ekologiczny

EcoSpa, Hydrolat z czystka ladanowego ekologiczny

Mocny środek ściągający i wygładzający skórę. Szczególnie polecany do cery dojrzałej. Intensywnie wspomaga leczenie trądziku i niweluje blizny.
Ekologiczny hydrolat z czystka ladanowego otrzymywany jest z liści labdanum, Cistus Ladaniferus Cistaceae poprzez destylację parą wodną. Polecany do pielęgnacji cery dojrzałej, trądzikowej, a także tłustej i z niedoskonałościami.
Wykazuje bardzo intensywne działanie przeciwzmarszczkowe, ujędrniające i napinające. Jest pomocny w usuwaniu świeżych blizn.
Znajduje on zastosowanie głównie w kosmetykach przeciwstarzeniowych. Używany samodzielnie jako tonik wyraźnie spłyca powstałe zmarszczki, ujędrnia skórę i minimalizuje pory. Jest on wykorzystywany również jako składnik wód i lotionów po goleniu, a ze względu na swoje właściwości antyseptyczne i ściągające, także w recepturach kosmetyków do cery tłustej, trądzikowej.

• Cistus Ladaniferus (Rock Rose) Water

Super zamiast toniku

Zakupilam hydrolat zamiast toniku. Skusiła mnie butelka, hydrolat jest w postaci spreyu co jest bardzo higieniczne I łatwe w użytkowaniu.
Zapach jest średni, powiedziałbym nawet odrzucajacy.
Sam w sobie jest bardzo dobry szczegolnie polecany do cery problematyczne, trądzikowej.
Jest antubakteryjny.
Nie wysusza skóry A wrecz przeciwnie nawilża ja.
Nie podraznia mnie, po uzyciu skóra nie jest zaczerwieniona nie piecze I nie swędzi. Jest delikatny.
Jest bardzo wydajny

Absolutny HIT i cudotwórca, używam od lat

Stosuję go od lat codziennie jako tonik, spryskując twarz po oczyszczaniu. Zostawiam na chwilę do wchłonięcia i nakładam następną pielęgnację.
Hydrolat z czystka uratował moją mocno trądzikową cerę skłonną do przedziwnych wykwitów. Skóra jest uspokojona, przebarwienia rozjaśniane, generalnie same plusy i nic do stracenia.
Wiele osób narzeka na jego nieco lekarski zapach. Ja go uwielbiam bo kojarzy mi się z piękną skórą <3 ale nawet jeśli kogoś drażni, to warto spróbować dla boskich efektów!

Dobry

Nie zauważyłam takich efektów jak poprzedniczki, ale byłam zadowolona. Dla mnie to zwykly tonik, ale cera też raczej nie wymagaj ąca była podczas używania. Przyjemnie odświeża, napina skórę, nie podrażnia, jest wydajny, łatwo dostępny i w korzystnej cenie.

Wysusza ale równocześnie działa cuda

Hydrolat świetnie rozprawia się z duży bolącymi wykwitami, działa również na te drobniejsze, te potrafi w jeden dzień je wyeliminować, niestety u mnie strasznie wysuszał skórę. Mam cerę mieszaną i wysuszył nawet czoło brodę, dlatego stosuje tylko gdy muszę. Myślę że na pewno sprawdzi się przy typowej cerze tłustej, trądzikowej.

uratował mi twarz ;)

Hydrolat z czystka pomógł mi doprowadzić do normalności moją cerę po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych. Świetnie działa na wypryski, przyspiesza gojenie, rozjaśnia blizny. Jest bardzo wydajny i niedrogi. Chyba już się z nim nie rozstanę :)

Ilość zużytych opakowań: 2 buteleczki

Dla skóry tłustej - tak!

EcoSpa ma wspaniałe hydroloty. Najlepsze. Hydrolat z czystka ladwanowego poradził sobie z moją tłustą cerą z rozszerzonymi porami i małymi bliznami. Odstawiłam go w momencie, gdy moja cera stała się sucha, ale gdy miałam tłustą skórę - dzięki używaniu hydrolatu skóra wyglądała znaczenie lepiej. Nie pojawiały się zaczerwienienia, wykwity skórne czy zaskórniki. Skóra się wygładziła, blizny się delikatnie zmniejszyły (po 3-4 miesiącach stosowania). Polecam wszystkim, którzy posiadają skórę tłustą z widocznymi blizenkami. Na pewno po stosowaniu tego hydrolatu będą zadowoleni.

Używam tego produktu od: sześć miesięcy
Ilość zużytych opakowań: dwa

Działa!

Wlasnie koncze buteleczke. Mam cere tlusta . Hydolat jest bardzo delikatny. Napina cere, zweza pory. Nie pozostawia lepkiej skory. Uzywalam go wg receptury podanej na stronie ecospa tj. na plyn tonizujacy z czystka.
Pachnie jak masc na odciski. Osobiscie wole hydrolat neroli ze wzgledu na piekny zapach.

Ilość zużytych opakowań: 1 x 100 ml