Laura Conti, Fruit Water Vitamin Grape (Witaminowy balsam do ust `Winogronowy`)

Laura Conti, Fruit Water Vitamin Grape (Witaminowy balsam do ust `Winogronowy`)

Chroni usta przed wysuszeniem, nawilża i wygładza. Wzbogacony biologicznie aktywnymi składnikami odżywczymi oraz witaminami E i A nawilża, regeneruje i chroni. Filtry UV zabezpieczają skórę przed niekorzystnym działaniem promieni słonecznych. Usta nie są podatne na pękanie, staja się jędrne, dobrze nawilżone, aksamitne.

Słabo.

Zachęciła mnei niska cena i przyrzeczenie, że muszę oszczędzać.
Pomadka początkowo wydała mi się wręcz hitem, ale to było w sierpniu. Usta wtedy nie potrzebują za wiele, a ja dzień w dzień do pracy nakładalam blyszczyk, więc nawilżenie było całodniowe.
Przyszły chłodniejsze miesiące i większe wyzwania. Niestety słabo sobie radzi. Usta nawilżalam kilkukrotnie w ciągu dnia tą pomadką a i tak czułam suche skórki. Dodatkowo ten mechanizm wypychający produkt do góry zaczął szwankować.
Produkt za tak małą kwotę ma odpowiedni stosunek jakości do ceny.

Ilość zużytych opakowań: 1 op.

przeciętna

Zachęcona ceną (ponad 4 zł w rossmannie , a potem przy kasie okazało się, że 2,50 zł) kupiłam.
Mając już pewne doświadczenie z produktami tej firmy, dobre (truskawkowy peeling do ust) i niezbyt pozytywne (pomadka o smaku pomarańczy) ponownie zaryzykowałam.

Zapach ładny, ale tylko w opakowaniu. Na ustach już go nie czuć. Co do działania to mam mieszane uczucia... Trochę nawilża, nie do końca daje sobie radę z spierzchniętymi ustami. Blask jest- spokojnie może zastąpić błyszczyk.

Ocena końcowa jest następująca: jeśli chcecie niczym nie wyróżniającą się pomadkę, która jest niezłym moim zdaniem zamiennikiem dla innych, lepszych produktów to jest to dobry wybór.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Ładny zapach i tyle

Bardzo ładny zapach ,jestem nim zauroczona, fajnie też na ustach się nosi ,lekko błyszczą . Niestety e żaden sposób nie poprawia kondycji ust, są dalej suche i spierzchniete, żałuję że zamiast tego bubla nie używałam carmexa bo moje usta po kilku dniach są nadal tak samo suche, nie wiem czy nie bardziej

Nie urzeka...

Kupiłam ją zachęcona "smakiem" pomadki. Jednak podobnie jak jej arbuzowa siostra nie powaliła mnie na kolana a może i jeszcze była gorsza.

Zalety:
- małe, zgrabne i poręczne opakowanie
- mechanizm wykręcający nie zacina się
- solidne opakowanie
- piękny zapach pomadki
- nie roztapia się
- ładnie natłuszcza usta
- dość długo się utrzymuje
- dostępność
- przystępna cena

Minusy:
- średnia wydajność
- dziwny posmak w ustach po aplikacji
- nie zauważyłam spektakularnego pielęgnowania ust

Używam tego produktu od: Używałam jesienią 2013 roku
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Co to ma byc?

Nie lubię tego balsamu.

Zalety:
+ Natłuszcza
+ Jest dość tani

Wady:
- Nie nawilża
- Nie regeneruje
- Koszmarnie śmierdzi tanim, chemicznym napojem winogronowym (zapachu winogron trudno się doszukać)
- "Przeszkadza" w gardle (chyba znacie to uczucie)
- Czuć jego smak i jest on bardzo nieprzyjemny
- Opakowanie jest bardzo nieporęczne: małe, śliskie, nakładkę trudno jest zdjąć, "pokrętło" (przepraszam, jak to fachowo nazwać?) jest bardzo wąskie.

Zużyłam cześć opakowania i zostawiłam go, bo od zapachu, smaku i uczucia w gardle robiło mi się już niedobrze.

Jeśli chciałabym pomadkę natłuszczającą, kupiłabym zwykłą, za niższą cenę, w lepszym opakowaniu i bez tego koszmarnego zapachu!

Nie polecam.

Używam tego produktu od: Miesiąca (przez 2 tygodnie)
Ilość zużytych opakowań: Jedno niecałe

Całkiem dobrze

Pomadka ochronna (nazwana szumnie balsamem, choć jest w postaci sztyftu) spełniła moje oczekiwania co do produktu w niskiej cenie. Czyli po prostu da się jej używać bez szkody i żalu do siebie.

OPAKOWANIE
takie, jakich nie lubię, cieniutkie, wąziutkie, z malutkim pokrętłem do wysuwania pomadki, dodatkowo ujawnił się tu problem w wsuwaniem na powrót pomadki do opakowania; ale ogóleni da się przeżyć

ZAPACH, SMAK
zapach winogron jak to mówią identyczny z naturalnym, przypomnialy mi się winogronowe soki z Hortexu; dla mnie to zaltuje chemią, ale da się wytrzymać, szczególnie, że czuć go tylko podczas aplikacji;
smaku nie ma

KONSYSTENCJA
dość tłusta i treściwa, usta zostaną otulone warstewką ochronną - czyli tak jak lubię

DZIAŁANIE
chroni, natłuszcza, delikatnie nawilża, albo choć zatrzymuje naturalną wilgoć i nie pozwala na wysuszenie, utrzymuje się całkiem nieźle, jakąś godzinę

OGÓŁEM
polecam w tej półce cenowej

Ilość zużytych opakowań: jedno w ok. 1/2 objętości