Avon, Love EDT

Avon, Love EDT

Odkryj nowy zapach Avon `Love`. Dzięki niemu poczujesz się kochana zawsze i wszędzie dzięki romantycznej kompozycji czerwonych owoców i płatków róż w czułych objęciach wanilii.

Kategoria: kwiatowo - owocowa

Nuty zapachowe:
nuta głowy: pomarańcza, soczyste owoce, kwiat jabłoni
nuta serca: konwalia, płatki róży, jaśmin
nuta bazy: białe drewno, wanilia, piżmo

kwiatowe, owocowe
wody toaletowe

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

• Flakon: 5

Perfumka

Moim zdaniem jest bardzo fajna, niestety opakowanie jest małe :/
Ale ta perfuma zdecydowanie jest jedną z moich ulubionych !!
Polecam ją ! Zwłaszcza dla osób ,które lubią słodkie zapachy :)
Idealna w ciągu dnia, na wieczór nie zbyt pasuje.
Szczególnie dobra na te ciepłe pory roku :) Przynajmniej do takich ten zapach pasuje ;P
Cóż jeszcze mogę powiedzieć ? ... hmm fajnie się nadaje na randkę ;)

• Flakon: 5

Piękny codzienny zapach o niskiej trwałości

Skusiłam się na ten zapach w promocji. Nie przepadam zbytnio za zapachami Avon, ale czasem skusze się na jakiś nowy, tak dla spróbowania czegoś nowego. To taki typowy, dziewczęcy, niezobowiązujący, owocowo-kiwatowy, lekki zapach na co dzień. Idealny raczej na wiosenną i letnią porę roku.

FLAKON

Bardzo prosty - kolorystyka to srebro i róż, delikatna kokardka, proste napisy, które są ładne i wyglądają słodko. Flakon dobrze prezentuje się na toaletce, mnie bardzo podoba się jego prostota. Atomizer dozuje perfumy bez problemu, nie ma zacinania.

ZAPACH

Jest na prawdę lekki, odrobinę słodki, ale przeważają w nim nuty kwiatowe. Na początku wyczuwamy te soczyste bliżej nienazwane przez markę owoce, nieco jabłka, odrobinę wanilii na samym końcu projekcji natomiast lekko zadziorne nuty piżma i drewna. Zapach jest niezobowiązujący, spokojnie można używać go na co dzień i nie będzie przeszkadzał otoczeniu. Mnie bardzo podoba się takie połączenie nut zapachowych, jako wielbicielka perfum kwiatowo-owocowych odbieram go bardzo dobrze. Niestety trwałość to kilka godzin, na ubraniach nieco dłużej, potem zapachu już nie wyczuwam, a szkoda. Lubię go, ale chciałabym, aby był bardziej trwały. Często można kupić ten zapach w korzystnej promocji.

PLUSY:
+ ładny, prosty flakon
+ delikatna kolorystyka
+ wyważona kompozycja nut kwiatowych, owocowych, drzewnych i piżmowych
+ stosunkowo niska cena

MINUSY
- słaba trwałość

trwałość kiepska

Woda ma zapach kwiatowo-cytrusowy w pierwszych nutach, potem jest dość ciężka i wyczuwalne jest piżmo i wanilia. Trwałość jak każdej wody Avon. Dostałam ją w prezencie na Święta od mamy, sama racze bym jej nie kupiła.

Kupiony w: Inna perfumeria

Zapach piękny, ale nietrwały

Uwielbiam tą kategorię zapachów, i gdy pierwszy raz go użyłam byłam zachwycona- przez 20 minut, potem go przestałam czuć. Widzę, że nie tylko mi przeszkadza jego brak trwałości. Gdy zużyłam pierwsze opakowanie, pomyślałam- fabric feler, może seria się nie udała, więc dam mu drugą szansę. Niestety i z drugiej butelki zapach szybko się ulotnił. Jak osoby wcześniej wspomniały- nadaje się na mgiełkę, dla odświeżenia, choć i nie zgodzę się z tym- mgiełki z avonu dłużej trzymają.
Czekam, aż skończy mi się drugie opakowanie, czy trzecie zamówię- nie wiem, musiałaby być ogromna promocja.

Oj nie

Te perfumy prędzej przypominają jakąś mgiełkę niż jakiekolwiek perfumy. Po aplikacji wystarczy chwilę posiedzieć, zająć się czymś ciekawym i za chwilę możemy przekonać się.. że ich wcale nie ma.

Co z tego, że zapach jest oczywiście bardzo ładny - taki delikatny, subtelny, czuć, że jest taki akcent róży skoro ich trwałość zostawia tak wiele do życzenia..

Jeśli chodzi o flakon to cóż - jak flakon, po prostu jest. Nie powoduje okrzyków i owacji na stojąco.

Cena.. za taką jakość to i tak jest za duża.

Jestem zdecydowanie na nie.

• Flakon: 4

jestem na nie

Zapach niezbyt przypadł mi do gustu. Jest w nim coś takiego gorzkiego. W ogóle nie wyczuwałam nut wanilii.

Plusy:
- niska cena,
- poręczny flakon.

Minusy:
- dostępność (jedynie u konsultantki Avon),
- trwałość (zapach szybko ulatuje, po kilku godzinach w ogóle go nie czuć),
- wydajność.

Całkiem całkiem :)

Przyjemne perfumy na wiosnę/lato.

Plusy:
+urocze opakowanie
+romantyczny zapach
+cena

Minusy:
-zapach nie jest zbyt trwały, często trzeba poprawiać

Trwałość tragiczna ;(

Zamówiłam te perfumy zauroczona pięknym, słodkim i romantycznym zapachem. Nie spodziewałam się tak marnej trwałości. A szkoda bo zapach naprawdę mi się spodobał, w dodatku buteleczka jest przecudna :)

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 cała buteleczka

nigdy więcej

po rozpyleniu czuć przez dłuższy czas odór alkoholu, potem na chwilkę całkiem przyjemny różany zapach (tylko za ten moment jedna gwiazdka), a później nie czuć już zupełnie niczego. ulatniają się błyskawicznie

Używam tego produktu od: tygodnia

Jestem bardzo zadowolona

Plusy:
- śliczne opakowanie
- cena adekwatna do jakości
- perfumy długo się utrzymują
- bardzo kobiecy, subtelny i romantyczny zapach
Minusy:
- brak
Jestem bardzo zadowolona z tego produktu.Zapachjest idealny dla mnie. Jednak jeżeli ktoś gustuje w mocniejszych, bardziej wyrazistych perfumach to odradzam.

Ilość zużytych opakowań: 2 sztuki

Luksusowa mgiełka

Miałam tę wodę. Zapach bardzo ładny. Taki słodkawo- kwaśny .Lekko pudrowy. To właśnie mnie skusiło. Początkowo zaczyna się orzeżwieniem pomarańczowo- jabłkowy. Po chwili dołanczają kwiaty .Roża z jaśminem i konwalią - cudowna wiosenka. Bardzo faje tonacje. Wnilia z piżmem ładnie otula i osładza. Wszystko byłoby fajne gdyby nie słaba trwalość. Szkoda. Buteleczka prosta klasyczna z fikuśn kokardą. Potraktowałam ją jak mgiełkę, bo często musiałam poprawiać. Miałam przyjemność odświeżenia, bo używałm jej latem.

Używam tego produktu od: od pół roku

przyjemny

Ładny, delikatny i pudrowy. To jest najlepsze określenie tego zapachu. Zdecydowanie na lato. Bardzo subtelny zapaszek. Uwielbiam róże, więc bardzo przypadł mi do gustu. Trwałość cieniutka, ok. 1 godziny.

Ilość zużytych opakowań: jedno, pełnowymiarowe