Średnia ocena: 3.64/5

Średnia ocena: 3.68/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

Jedwab do włosów przeznaczony jest do regeneracji włosów słabych i zniszczonych. Chroni delikatną strukturę włosa przed wysoką temperaturą wytwarzaną przez suszarki, lokówki, a w szczególności prostownice oraz ceramiczne żelazka. Połączenie jedwabiu z silikonową bazą zwiększa zatrzymanie wody na powierzchni włosów, utrzymując optymalny poziom ich nawilżenia. Nadaje włosom elastyczność, znacznie ułatwia układanie i modelowanie fryzury. Przeciwdziała rozdwajaniu końcówek. Regularnie stosowany zapewnia jedwabisty połysk, miękkość, wygładzenie i zdrowy wygląd.

jedwab
ochrona końcówek, regenerujące / odbudowujące, nawilżające
z silikonami
z pompką, w butelce

Fajny produkt!

Używam tego produktu do wygladzania końcówek i w tym celu jak najbardziej się sprawdza. Produkt dodatkowo nie obciąża włosów i nie powoduje szybszego przetłuszczania. Konsystencja dosyć tępa, zapach w miarę przyjemny.

Lubimy się

Preparat zamknięty jest w małej, poręcznej butelce z aplikatorem w formie pompki.
Skład, jak to zazwyczaj bywa przy takich produktach, bazuje na silikonach. Znajdziemy w nim także olej arganowy.
Jedwab ma przepiękny zapach. Przepiękny, ale też bardzo mocny. W pewnych momentach aż zaczyna przytłaczać.
Konsystencja jest płynna, ale lekko oleista.
Preparat najlepiej aplikować na suche lub wilgotne końcówki i wybrane pasma. Nie spłukujemy. W moim przypadku sprawdza się wcześniejsze nałożenie i roztarcie w dłoniach.
Jakie daje efekty?
Zacznę od tego, że moje włosy są wyjątkowo poniszczone, a końcówki mocno rozdwojone. Wiem, że pomoże im jedynie radykalne cięcie, ale mam złe relacje z fryzjerami, więc opóźniam ten moment. Jedwab w widoczny sposób ujarzmia końcówki włosów. Sprawia, że przestają wywijać się na wszystkie strony. Odnoszę wrażenie jakby były też delikatnie scalone, ale nie brzydko posklejane. Kiedy przejadę dłońmi po długości włosów stają się lekko nabłyszczone i wygładzone. Trzeba mieć jednak na uwadze, że jest to dość tłusty kosmetyk, dlatego potrafi obciążyć i przyspieszyć nieświeżość włosów.

jedwab do włosów Delia

borykam się z suchymi i szorstkimi włosami, więc testuje różne produkty, które mają mi naprawić stan włosów. Oprócz masek do włosów z jedwabiem, keratyną i olejem INCA INCHI używam również w/w jedwabiu. Powiem szczerze,że mi służy

Delia, Cameleo, Jedwab do włosów z olejem arganowym

Jedwab idealnie sprawdza się po umyciu i nałożeniu na jeszcze wilgotne końcówki. Przed pierwszym użyciem miałam obawy, że włosy staną się ciężkie i będą sprawiały wrażenie "tłustych", ale nic bardziej mylnego. Produkt idealnie wchłania się we włosy, nawilża je.

Wysusza ale robi wow

Po nałożeniu na końcówki pięknie je scala i wydobywa blask. Uwielbiam ten efekt.
Włosy są lśniące, wyglądają zdrowo i na bardzo zadbane. Żałuję tylko, że ten efekt trwa tak krotko.
Wygodna aplikacja, pompka i cena
Niepokoi mnie też ten puch. Do momentu wchłonięcia" jest ok, a później robi się puch...szorstkie i suche czekające na kolejną dawkę jedwabiu

Niezastąpiony

Mam bardzo puszące się włosy. Każdego ranka budzę się z wielkim sianem na głowie. Zajmuje mi dłuższą chwilę zanim je trochę "ujaźmie". Przeważnie po wyjściu na zewnątrz już pojedyncze włoski zaczynają odstawać. Nadzieje obudził jedwab do włosów, który w dużej mierze miał zapobiegać puszenie się włosów i je wygładzać. Podziałało ! Moja niesforna czupryna w końcu "przyklapła", przez większość dnia nie miałam problemu z fryzurą. Włosy bardzo ładnie się błyszczały i wyglądały na zdrowe. Zauważyłam, że dodatkowo zabezpiecza moje końcówki no i ten zapach... cudo !
Zaskoczyła mnie wydajność tej małej buteleczki. Byłam zawiedziona, gdy nie znalazłam w drogerii produktu o większej pojemności. Okazało się, że nie potrzebni, ponieważ wystarczy już niewielka aplikacja, by pokryć moje włosy. Starczyła mi na bardzo dłuuugo.
Produkt oceniam na 6+ !

Miłe zaskoczenie

Ten jedwab był jednym z zakupów bez przemyślenia. Potrzebowałam zimą coś, co odżywi wymęczone ogrzewaniem włosy. Stosowałam go w ilościach zdecydowanie za dużych, tylko na noc. Rano włosy były nawilżone, ale nie widziałam jakiegoś super efektu. Po paru miesiącach przerwy znów zaczęłam go stosować, ale tym razem codziennie i dałam się miło zaskoczyć. Po 3 miesiącach stosowania dzień w dzień zauważyłam widoczne efekty - włosy były miłe w dotyku, lejące się i błyszczały. Do tego, końcówki przestały się robić cienkie i nie rozdwajały się. Dodam, że mam włosy cienkie i z tendencją do przetłuszczania. To serum ich nie obciążyło.

Bardzo fajny

Spełnia swoją rolę, ułatwia rozczesywanie moich zniszczonych farbowaniami włosów, ma wygodne opakowanie, jest wydajny. Zapach jedynie mnie drażni, na szczęście szybko się ulatnia

Do tej pory najlepszy jaki miałam !

Ten jedwab świetnie działa na moje włosy, które są farbowane i suche. Pięknie pachnie a włosy są gładkie przez caly dzień. Kupiłam go na promocji w drogerii Kosmyk za 10 zł a w rossmanie jego regularna cena to ok 15 zł.
Polecam , jest warty uwagi :)

Dobry

Polecam ten jedwab dla osób z włosami długimi, ponieważ ułatwia rozczesywanie włosów i sprawia, że są miękkie i gładkie :) Jedwab ma ładny zapach i jest bardzo tani.
Trzeba uważać, bo stosowany w nadmiarze może powodować przetłuszczanie się włosów.

Jeden z wielu

Testowałam już kilka serum z jedwabiem do włosów. Ogólnie nie jest to jedwab tylko serum z małą ilością jedwabiu. Niedawno fryzjer u którego byłam pokazywał mi jak naprawdę powinien wyglądać jedwab do włosów i na pewno nie jest takiej gęstej, mazistej konsystencji tylko jest bardziej rzadki i ma lekko beżowy, kremowy kolor.
Szczerze mówiąc dla mnie każdy jest taki sam i niczym takim sie nie wyróżnia. Jest to kolejny "jedwab" który wygładza końcówki włosów, są bardziej lśniące, wyglądają na zdrowsze, łatwiej się rozczesują. Podsumowując robi robotę! Minus, że zawiera alkohol a to wcale nie jest dobre dla włosów więc używam tylko odrobiny jak mam jakieś wyjście.

Przyjemny

Ponieważ mam włosy przetłuszczające się u nasady i suche na końcach o tego cieńkie i delikatne używam jedwabiu tylko na końcówki. Przede wszystkim ma piękny zapach, sprawia że końcówki są gładkie i dobrze się układają. Co ważne nie obciąża włosów do tego jest wydajny i nie drogi. Polecam