Zielone Laboratorium, Peeling do ciała oczyszczająco - detoksykujący z rozmarynem i pietruszką

Drobinki soli i rozmarynu delikatnie oczyszczają i złuszczają martwy naskórek. Łatwo przyswajalne oleje naturalne ze słonecznika i słodkich migdałów zapobiegają procesom starzenia się skóry i odnawiają barierę hydro - lipidową. Peeling skutecznie oczyszcza i rozjaśnia skórę, pobudzając mikrokrążenie. Zapobiega wysuszeniu skóry. Skutecznie wspomaga walkę z cellulitem.
Stosować 2-3 razy w tygodniu na suchą lub zwilżoną skórę ciała. Obficie spłukać. Po zastosowaniu skóra nie potrzebuje balsamu ani masła do ciała.
Zawiera olej ze słonecznika, oliwę z oliwek, drobinki soli, rozmarynu i pietruszki. Pachnie olejkiem limetkowym, bergamotkowym i lemongrassowym.
Nie zawiera: PEGów, silikonów, olejów mineralnych, parabenów, sztucznych barwników. Produkt dla wegan – nie zawiera surowców pochodzenia zwierzęcego. Produkt zawiera składniki aktywne pochodzące tylko z rejonu Polski. Przy produkcji kierowano się zasadami etycznymi i nie został wykorzystany żaden człowiek ani zwierzę.

w słoiku
Struktura
gruboziarniste
>250ml
peeling solny
zapachowa

Ach, ta sól...

Firma może poszczycić się produktami naprawdę dobrej jakości. Nie inaczej jest w przypadku oczyszczającego peelingu.
W przezroczystym opakowaniu zamknięta jest gęsta masa z dobrze wyczuwalnymi, dużymi kryształami soli. Próbowałam używać na dwa sposoby: na suche i wilgotne ciało - drugi z nich zdecydowanie bardziej mi odpowiadał. Zaaplikowany na suchą skórę naprawdę mocno szoruje skórę, podrażniając ją. Zapach jest tu naprawdę zaskakujący, ziołowy - choć według mnie z lekko cytrusowym aromatem.
Efekty po zastosowaniu peelingu są genialne. Masując ciało pobudzamy krążenie, a przy tym pozbywamy się martwego naskórka. Skóra jest wygładzona, nawilżona i to w takim stopniu, że nie musimy używać balsamu. Co najciekawsze - działanie utrzymuje się naprawdę długo, a przy regularnym stosowaniu możemy zauważyć, jak nasza skóra staje się bardziej napięta i elastyczna.
Co prawda cena peelingu jest wysoka, ale gęsta konsystencja sprawia,że jest on bardzo wydajny.

Peeling do ciała oczyszczająco - detoksykujący z rozmarynem i pietruszką - Zielone Laboratorium

Producent ostrzega, że peeling zawiera dużo olejków eterycznych i to prawda. Peeling bardzo intensywnie pachnie, zapach utrzymuje się na skórze i wypełnia łązienkę. Dla mnie to nie jest miły zapach a wręcz drażniący. Szkoda że nie mogłam powąchać zanim kupiłam. To nie jest produkt dla wrażliwej skóry. Ja mogę go używać tylko na nogi i pośladki. Nałożony np na ramiona powoduje pieczenie skóry.
Peeling ma tłustą konsystencję, zostawia film na skórze. Dobrze złuszcza. Ma dobrą konsystencję, nie przelewa się między palcami.

Wspaniale oczyszcza skórę i doskonale nawilża

Pierwszy raz kiedy używałam tego kosmetyku byłam niesamowicie zaskoczona tym, że jest TŁUSTY!
Jest na bazie oliwy i dzięki temu po peelingu skóra jest fantastycznie chroniona przed utratą wilgoci. Nie trzeba się po peelingu smarować ŻADNYM kremem.
Wspaniale pachnie rozmarynem, jest świeży i pobudzający.

Ostatnio używałam go w saunie suchej - pod koniec każdego klikuminutowego cyklu nacierałam nim ciało, a po wyjściu spłukiwałam wodą. Efekt znacznie lepszy bo szybciej się wchłania to co najlepsze dla skóry.

Kosmetyk ekologiczny - bez szkody dla środowiska.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy