Olay, Anti - Wrinkle Instant Hydration, 2 in 1 Instant Hydration & Wrinkle Smoothing Day Cream (Krem przeciwzmarszczkowy 2 w 1 na dzień)

Przeciwzmarszczkowy 2 w 1 błyskawiczny nawilżacz + wygładzacz zmarszczek, który natychmiast odżywia skórę i pomaga zatrzymać odpowiednie nawilżenie skóry w ciągu całego dnia. Wygładza pierwsze zmarszczki.
Zalety:
- natychmiastowe nawilżenie,
- natychmiastowe gładsza, zdrowszy wygląd skóry,
- zwalcza zmarszczki,
- doskonała baza do dziennego makijażu.
Polecany dla kobiet w wieku 30+.

na dzień
lekkie
Wiek
30+

Ideał <3

Najlepszy krem, jakiego używałam w życiu.

Ma wszystkie zalety bogatego, odżywczego kremu plus superlekką konsystencję. Wszystko pięknie zmiękcza i odżywia, a przy tym nie zapycha (!) i nie zostawia tłustego filtru. Lubi się z podkładami, błyskawicznie się wchłania. Moja skóra (30+, mieszana) go kocha.

Kocham, nie zmienię <3

chyba trafił mi się jakiś wybrakowany bubel

Pokładałam w tym kosmetyku wielkie nadzieje. Kupiłam go jako zamiennik różowego serum loreala które uwielbiam. Skusiłam się promocją, i obietnicami na opakowaniu. Niestety....
Moja skóra go nie lubi i nie współpracuje z nim. Krem ten w moim odczuciu nie jest żadnym nawilżaczem, tylko wysuszaczem. Na mojej twarzy zostawia białą warstwę, jak kremy z talkiem do stóp. Czuję się zasuszona i zmatowiona co cna. Nie ma mowy o jakimkolwiek nawilżeniu. Skóra na twarzy zaczeła mi się łuszczyć...Próbowałam go stosować na skórę zmywaną wodą, micelami, przeciweraną tonikiem...zawsze to samo. Biała warstewka mąki...
Odnośnie konsystencji: w moim odczuciu to biały mus jednak jakby trochę gryzący. Coś jak ukręcone z cukrem żółtka - z jednej strony bajecznie gładkie z drugiej czuć minidrobinki cukru.
Może trafił mi się fabryczny bubel? może do mojej buteleczki maszyna nalała coś innego, ale super nawilżacz + serum na zmarszczki toto nie jest na pewno.
Kolejny tydzień używania i całe czoło i okolice nosa w pryszczach i pozatykane pory.
Jedyny plus to zapach, ale co mi po zapachu jak krem do niczego. Mam skórę potrzebującą nawilżenia a nie zmatowienia :(
Jestem skołowana efektem jaki daje na mojej skórze...
Dałam go koleżance...jeden raz i pozatykane pory i krosty na całej twarzy.... Produkt wylądował więc w koszu

Używam tego produktu od: 2 tyg. dłużej chyba nie wytrzymam bo się czuję jakbym codzień robiła gipsowy odlew twarzy

swietny pod makijaz, dba ocere problematyczna

Uzywam go codziennie.jak dotad nie stosowalam kremow pod makijaz(mam strasznie tlusta cere i wszystkie kremy to wynaturzaly po godzinie,a makijaz sie rolowal)...ale z czasem moja cera zeczela stwarzac problemy- w postaci przesuszonej skory,niezdrowy wyglad,ogolnie...jakby z wiekiem domagala sie dodatkowego nawilzenia...Przetluszczenia w strefie T mam od lat mlodzienczych....ale po tym kremie to znika...skora jakby sie uspakaja(?).Ogolnie jest to moj faworyt-zdecydowanie.

Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Bardzo dobry krem

Krem bardzo szybko sie wchlania. Nawilza skore. Uzywam go pod podklad, ktory utrzymuje sie na kremie bardzo dobrze, nie roluje sie ani nic w tym stylu. Skora jest gladka, nawilzona, wyglada swiezo. Wszystko na + jak dotychczas. Nie zatyka porow, nie mam po nim wypryskow. Nie podraznia skory. Jest wart polecenia plus dziala przeciwzmarszczkowo.

Używam tego produktu od: miesiac+
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie