Topix, Glycolic Elite Facial Cream 15% AHA (Krem na noc z kwasem glikolowym)

Topix, Glycolic Elite Facial Cream 15% AHA (Krem na noc z kwasem glikolowym)

Glycolix Elite Facial Cream 15% AHA - krem na noc z kwasem glikolowym przeciwzmarszczkowy, do cery dojrzałej, jak również problematycznej, suchej i matowej
Krem z kwasem glikolowym 15 % to głęboko nawilżający - keratolityczny i wygładzający preparat do pielęgnacji skóry z widocznymi oznakami starzenia. Formuła wzbogacona liposomalnymi witaminami A, E, C, fosfolipidami, koenzymem - Q10 i ekstraktem z zielonej herbaty.
Stosowanie kremu uplastycznia naskórek, następuje wygładzenie skóry, zwężenie rozszerzonych porów, zmniejszenie suchości i łuszczenia się skóry, następuje rozświetlenie i zmniejszenie widocznych zmarszczek oraz wyrównanie kolorytu skóry. Przeznaczony dla cery dojrzałej z widocznymi oznakami starzenia.

Stoimy w miejscu

Oceniając ten krem najłatwiej byłoby mi przepisać recenzje z wersji z 10% stężeniem kwasu glikolowego. W zasadzie nie różnią się niczym, ta sama nietłusta, zbita konsystencja, ten sam zapach a właściwie jego brak i to samo opakowanie - słoiczek, który niezbyt lubię, jednak tubka czy dozownik są bardziej higieniczne. Krem dobrze i szybko się wchłania zupełnie jak wersja 10%. Co do efektów to o ile przy 10%- ówce zauważałam delikatne złuszczanie naskórka tak przy tym już tego nie zaobserwowałam, pewnie skóra zdążyła się przyzwyczaić do tego kwasu, myślę że swoją kuracje mogłaby spokojnie zacząć od tego kremu. Skóra podczas używania dalej wyglądała nieźle, nie borykałam się z grudkami i krostkami i tak jest do dzisiaj mimo że odstawiłam kwasy ze względu na okres wiosenny. Dobry krem, delikatny i pomocny w pielęgnacji cery mieszanej, wrażliwej i alergicznej, raczej trądzikowej i ze skłonnością do zapychania, myślę że Panie które liczą na spłycenie zmarszczek i nawilżenie o którym pisze producent,, będą zawiedzione.

Używam tego produktu od: przez 3 mc
Ilość zużytych opakowań: jeden słoiczek