Semilac, Gel Nail Lacquer (Lakier hybrydowy)

Semilac, Gel Nail Lacquer (Lakier hybrydowy)

Sprawdź ceny produktu

Manicure hybrydowy jest wykonywany specjalnymi lakierami, utwardzanymi w lampie UV. Główną zaletą takiego manicure jest trwałość. Lakier utrzymuje się na paznokciach 2-3 tygodnie. Paznokcie wyglądają bardzo naturalnie, tak jak pomalowane tradycyjnym lakierem do paznokci.
Nie czekasz aż lakier wyschnie. Od razu po wyjęciu z lampy UV możesz w pełni cieszyć się pięknymi paznokciami, bez obawy, że zniszczysz swój świeży manicure np. sięgając do torebki po klucze.
Trwałość lakierów hybrydowych SEMILAC jest zbliżona do paznokci utwardzanych żelem, dlatego nie odpryskują one już po dwóch trzech dniach, jak w przypadku tradycyjnych lakierów do paznokci. Już teraz możesz się cieszyć trwałym manicure nawet do trzech tygodni.

Skład jest w trakcie moderacji.

• Urethane Acrylate Oligomer Hydroxyethyl methacrylate Hydroxycyclohexyl Phenylketone Phenyl Bis (2,4,6-trimethylbenzoyl)-Phosphine oxide Skład koloru Semilac: Urethane Acrylate Oligomer Hydroxyethyl methacrylate Hydroxycyclohexyl Phenylketone Phenyl Bis (2,4,6-trimethylbenzoyl)-Phosphine oxide May contain (+/-) CI 77891 CI 77491 CI 77510 CI 77289 CI 77492 CI 77266 CI 77742 Mica (CI 77019) CI 77861) Skład topu Semilac: Urethane Acrylate Oligomer Hydroxyethyl methacrylate Hydroxycyclohexyl Phenylketone Phenyl Bis (2,4,6-trimethylbenzoyl)-Phosphine oxide

Żałuję, że nie poznałam Cię Semilaczku szybciej <3

Semilac- nasłuchałam się jaki to be, paskudny, uczulający produkt.
Dotychczas byłam przeczulona na ta markę, bo nasłuchałam sie i naczytałam jak uczula itp.
Postanowiłam zaryzykować i jestem zadowolona z tego lakieru.
Zamknięty w czarnej, prostej buteleczce z srebrnymi napisami.
Buteleczka ma 7ml, także więcej o 1ml od lakierów NeoNail.
Ma fajny, prosty pędzelek- w sumie nie wyróżniający się niczym specjalnym, ale dobrze się nim maluje płytkę paznokcia.
Lakier nie jest za rzadki, ale też nie za gęsty - nie spływa z paznokcia przed włożeniem do lampy.
Co do krycia- jedna warstwa nadaje mocnego efektu - także myślę, ze to jak najbardziej na plus.
Lakier dobrze trzyma się paznokcia po utwardzeniu, nie ściera się, nie odpryskuje i współgra z bazą i topem NeoNail.
Także nie wywołał u mnie reakcji alergicznej- czego się bałam (po tylu opiniach).
Jest trwały, nie zdziera się nie rozwarstwia nie kruszy.
Trwałość jak najbardziej na plus- to samo z wydajnością - jak wspomniałam jedna warstwa zdecydowanie starcza.
Jak najbardziej lakier na plus i chętnie sprawdzę też inne warianty kolorystyczne

Uwaga, nie używajcie!

Wszystkie Panie, które jeszcze nie używały lakierów hybrydowych Semilac pragnę uprzedzić, że te lakiery są bardzo szkodliwe. Wcześniej używałam lakierów hybrydowych z firmy Neonail i było wszystko ok. Kiedy w prezencie dostałam cały zestaw Semilac (baza, top, lakier) przy ściąganiu hybrydy płakałam jak małe dziecko. Paznokcie były zniszczone i nabyłam się onycholizy (patrz zdjęcia). Już dłuższy czas z tym walczę, ale nie spodziewałam się, że stanie się coś takiego podczas, gdy inni chwalą te lakiery.

Przyzwoity, ale..

Ogolnie akcesoria marki semilac lubie bardzo, pilniczki, lampa, bloczki polerskie, pochłaniacz pyłu, takie bajery sprawdzaja mi sie fajnie, lubie takze top coat i primer tej firmy, z lakierami mam do czynienia od niedawna, gama kolorow jest przecudowna, piekne kolory, mnostwo ich jest, az ciezko wybrac. Jezeli chodzi o konsystencję, bardzo ciężko mi sie pracuje, ze wzgledu na to, ze jest bardzo wodnista, nawet po nalozeniu cieniutkiej warstwy zalewa mi skorki. Lakier jest kryjący, wystarcza dwie cienkie warstwy i nie ma prześwitów. Ogolnie oceniam go dobrze, lecz bardziej polecałabym go dla osob juz wprawionych.

Ok

Bardzo fajny lakier hybrydowy do paznokci. Ładna gama kolorów - co najważniejsze zróżnicowane. Fajnie się nakłada je na paznokcie. Są bardzo trwałe jak na paznokcie hybrydowe. Jestem z owych lakierów bardzo zadowolona a posiadam ich kilka.

Super dla początkujących, jak i wprawionych

Kilka miesięcy temu zaczęłam przygodę z hybrydami, zatem pierwszą moją marką, z którą postawiłam pierwsze kroki była właśnie Semilac.
Zakupiłam sobie kolorek 179 Midnight Samba, wraz z samodzielnie skompletowanym zestawem - nie tylko od Semilaca.
Mam np. top z Wibo i bazę z Eveline - muszę przyznać, że lakiery Semilac są dość elastyczne jeśli chodzi o współpracę z innymi markami, umiejętnie nałożone nie odpryskują, nie odpadają i utwardzają się standardowo i oczywiście są twarde :)
Minusem może być ich ściąganie... Na moich paznokciach, nawet nie używając wcześniej primera są oporne, muszę nieraz aceton trzymać na nich 30 minut by zeszły bez szwanku, ale mam i na to sposób - środek paznokcia z opornym lakierem po prostu spiłowywuję i nie naruszam przy tym naturalnej płytki.
Później dostałam od chłopaka kolor 163 Your Angel. Bardzo lubię Semilaca za różnorodność kolorów, że aż można dostać bzika :D
Trzymanie... jak hybrydy, do 3 tygodni, przy czym mi szybko rosną paznokcie, więc jak tylko zaczyna się 3 tydzień, to mam 4 mm-owy odrost jak nic :D
Polecam :)

Hit! Zdecydowanie nie KIT!

Chyba do żadnej innej marki nie byłam tak sceptycznie nastawiona jak do tej! Negatywne opinie wyczytane na forach internetowych i innych portalach społecznościowych skutecznie odstraszyły mnie na rok! Właśnie przez rok mijałam się z tą marką, aż w końcu podczas jednej z promocji postanowiłam na własna odpowiedzialność przetestować te lakiery na własnej skórze! ????Kupiłam dwa lakiery na próbę i przepadłam. Używam lakierów hybrydowych rożnych marek, ale żadna hybryda się tak ładnie nie rozprowadzała i nie poziomowała. Mam kilka kolorów i żaden w jakimś drastycznym stopniu nie odstaje jakością od pozostałych. W zależności od koloru wymagane jest czasem zaaplikowanie trzech cienkich warstw dla pełnego krycia, ale biorąc pod uwagę łatwość malowania i szybkość utwardzania produktów nie ujmuje im to zbyt wiele! Ogromnym plusem jest rownież fakt, że hybrydy te nie odpryskują i nie miękną pod wpływem kontaktu z wodą! Gama kolorystyczna urzeka z kolekcji na kolekcje, a do tego same hybrydy swietnie sprawdzają się w praktyce ➡️ są wytrzymałe i łatwe w aplikacji nawet dla osób „zielonych” ➡️ zaczynających z hybrydami. Jeżeli chodzi o wytrzymałość to jest bardzo dobra! Szczerze? POLECAM! ????

Dobre krycie paznokcia

Semilac była pierwsza marka ,z którą zaczęłam swoją "hybrydową " przygodę.
Zachęca swoją duża gama kolorów, odcieni,akcesorii i dodatków do hybrydy.
Ja posiadam około 10 kolorów i prawie każdy jest dobry. Na kilku się przyjechałam ,bo inne było zdjęcie koloru a inne na opakowaniu A rzeczywiście ten kolor okazywał się inny.
Co do trwałości to nie odpryskuje ,czasem jedna warstwa była by w zupełności wystarczającą ,bo lakiery są dobrze napigmentowane.
Ogólnie polecam

Fajne

Posiadam 5 kolorów bazę i top. Gama kolorów bardzo ładna, każdy znajdzie coś dla siebie. Nie miałam problemów z rozprowadzeniem ich na płytce i generalnie dobrze się spisywały. Na moich paznokciach utrzymują się max 2 tygodnie w calosci, gdyby nie przeszkadzały mi drobne odpryski i odrost to mogłabym je nosić dłużej. Jedynym minusem jest słabe krycie jasnych kolorów 3-4 warstwy i gdzie nie gdzie nadal coś prześwituje

bardzo dobry ale ......

Swoją tzw samodzielną przygodę z hybrydą zaczęłam jakieś 2 lata temu i właśnie z lakierami semilac - pierwszym kolorem był oczywiście czerwony (sexy red) :) do samodzielnego malowania rewelacja, idealna konsystencja, nic się nie lało, dwie warstwy zapewniły idealne krycie, trwałość aż do tzw znudzenia zero problemów, musiałam ściągać bo odrost zaczynał straszyć. Obecnie mam ich około 20 jedne kolory wręcz uwielbiam (deep red, metalic black, blue ink), super się nimi maluje, inne maja nieco gorszą konsystencję, troszkę się rozpływają przy malowaniu (tu głownie fiolety). Nigdy mnie nie uczuliły, zdejmują się bardzo fajnie, trwałość jak to mówię do znudzenia, zdejmuję jak odrosty stają się widoczne - niestety przy tempie wzrostu paznokci wytrzymuję max 1,5-2 tygodnie, zero odprysków, jedynie jak nie zabezpieczę dobrze brzegów czasem leciutko ścierają się końce od pracy na kompie.
Zachwycił mnie też lakier termiczny :) mam cherry&white - efekt super :)
I teraz pora na to ale ...... to jest cena 29, 30 albo 33 zł
Niestety niedawno odkryłam mega konkurenta dla semilaca ale o tym już nie tutaj.
Sam lakier jest na prawdę świetny, zawsze go będę polecała :)
super trwały, bardzo duża paleta kolorów

Wykorzystała: kilka próbek

Niestety..

Mój pierwszy zestaw do hybryd zakupiłam właśnie z firmy SEMILAC,
na początku zachwyt lecz po roku płacz, ponieważ lakiery uczuliły mnie i musiałam na jakiś czas pożegnać się z hybrydą.

UCZULA

Przez pół roku lubiłam te lakiery, krycie calkiem okej, kolory również, pędzelek dobrze wyprofilowany. Jednak po pol roku zaczęły mnie swedzieć palce, wyskoczyly mi plamy na szyji i twarzy, okazalo sie ze to uczulenie na produkty marki Semilac. Po roku zrobiłam maciupenka kropkę laloetem Semilac na skorze reki, na drugiej rece zrobilam to samo tyle że innej marki lakierem (hipoalergicznym) i na rece z Semilaciem zrobila mi sie wielka czerwona, powstająca gula, wygladalo jak po oparzeniu, na drugiej ręce nic.

Uwielbiam

Semilac to moje pierwsze lakiery hybrydowe jakie miałam i mam do nich słabość do dziś chociaż minęły już 3 lata. Co prawda nie wszystkie kolory mi odpowiadają ale to rzecz gustu ???? ogólnie są bardzo dobre mam ich pewnie ze 30 ???? pięknie kryją ( przed zakupem dobrze jest się dowiedzieć czy dany kolor nie jest poltransparentny) , długo sie utrzymują , mają odpowiednią gęstość ( nie rozlewaja się jak niestety te tańsze) no i te kolory uwielbiam pastele ????

Wykorzystała: kilka próbek

Bubel

Niestety u mnie wygrywa neonail i victoria vynn. Zdecydowanie semilac sie nie sprawdza. Ich gama kolorystyczna wysuwa sie na prowadzenie. Zapiera dech w piersiach. I nie ma co do tego watpliwosci. Jednak lakiery w wiekszosci kolorow to buble. Przeswituja. Trzeba malowac po 3 warstwy. Uczulaja bardzo czesto. Nie sa trwale. Naprawde slaba jakos, ktorej nawet taka roznirodnosc kolorow nie ratuje.