Oral-B, 3D White LuxeHealthy Shine, Wybielający płyn do płukania jamy ustnej

Oral-B, 3D White LuxeHealthy Shine, Wybielający płyn do płukania jamy ustnej

Olśniewaj uśmiechem z płynem do płukania jamy ustnej Oral - B White Luxe Healthy Shine z linii wybielającej 3D White Luxe, która pomaga kompleksowo dbać o zdrowy i piękny uśmiech. Zapobiega osadzaniu się płytki nazębnej , która powstaje z bakterii nagromadzonych na powierzchni zębów docierając nawet do najtrudniejszych miejsc. Zwalcza bakterie, także na języku, podniebieniu i z wewnętrznej części policzków. Wzmacnia szkliwo dzięki zawartości fluoru. Odświeża oddech.

płyny do płukania jamy ustnej
redukujące przebarwienia, wybielające, antybakteryjne, odświeżające
z fluorem

Często do niego wracam

Lubię ten płyn za wszystko.
Jako jeden z nielicznych płynów nie piecze mnie w język. Działa bardzo długo, po 2h jeszcze czuję jego świeży, miętowy zapach. Ma dobre działanie, mam uczucie świeżości w jamie ustnej. Jest też dość wydajny, wystarczy niewielka ilość płynu aby dobrze zadziałał.
Jest dostępny w większości drogerii i hipermarketach.

Dobry

Płyn bardzo dobrze odświeża jamę ustną, przez co mamy wrażenie, że jest oczyszczona. Lekko pali przy stosowaniu, ale to dla mnie nie problem. Produkt zamknięty jest w przeźroczystej buteleczce, przez co mamy non stop kontrolę nad ilością produktu w opakowaniu. Spoko cena, łatwo dostępny. Nie zauważyłam właściwości wybielających, ale też w nie nie wierzyłam

Dobrze odświeża

Płyn jest w wygodnym opakowaniu, przezroczystym co jest dobre, ponieważ możemy widzieć zużycie produktu. Płyn ma smak dość mocny dla mnie osobiście za mocny. Płyn mocno odświeża oddech, lekko piecze przy stosowaniu. Wybielającego efektu brak ale na to nie liczyłam. Płyn wydajny, cena są lepsze i tańsze.

Dobry

Bardzo fajny płyn do płukania, daje można odświeżenie, nie utrzymuje się ono na długo ale zawsze coś... Poza tym łatwo dostępny, fajne opakowanie, dość wydajny, dobrze smakuje, fajnie wspomaga działanie pasty do zębów. Ogólnie jest to produkt godny polecenia dla każdej osoby, która lubi takie produkty jak ten.

Ok

Dla mnie płyn do płukania jamy ustnej powinien głównie zapewniać poczucie odświeżenia, uzupełniać mycie zębów. Z tego względu nie oczekuję, że wybieli zęby. Ten produkt od Oral B spełnia swoje zadanie, lubię jego intensywny smak, więc kupię ponownie.

Jest ok

Płyn jest dobry, pozostawia uczucie świeżości na długo, pomaga w higienie jamy ustnej bez żadnych wątpliwości. Ma mocny, ale przyjemny smak. Posiada teoretycznie właściwości wybielające, co niestety nie dało się u mnie zauważyć.

Mocny smak

Przez dłuższy czas używałam wyłącznie płynów Oral B.
Jestem zadowolona z efektu jaki otrzymuję po użyciu. Przyjemnie odświeża, pobudza i zapewnia uczucie świeżości i dokładnej czystości, uzupełniając mycie zębów.
Płyn spełnia moje oczekiwania, ale nie upatrywałabym w nim właściwości wybielających, takiej mocy nie ma.

Rzeczywiście wybiela.

Ten płyn do ust jest świetny, dobrze odświeża, ma dość mocny smak, ale można się do niego przyzwyczaić. A najważniejsze jest to, że naprawdę wybiela. Stwierdziłam to po tym, że nie używając wybielającej pasty, tylko zwykłą + ten płyn moje zęby zyskały wspaniały bielszy odcień. Jestem bardzo zadowolona z tego płynu i polecam go serdecznie wszystkim!!!

Będę do niego wracać ;)

Po praz pierwszy dostałam go do testowania, później kupowałam już sama. Największy plus to długotrwałe uczucie odświeżenia, gładkie, lśniące ząbki, lekkie wybielanie (razem z pastą wybielającą daje widoczne efekty). Mały minus to ostry smak, ale to samo przeszkadza mi w innych płynach, więc mnie nie zniecheciło. Podsumowując - szybkie, wygodne i długotrwałe odświeżenie z delikatntnym wybielaniem. Polecam! :)

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania po 500 ml

najlepszy z płynów

tak, twardo uważam że to jeden z najlepszych płynów i napewno użyłabym go ponownie. Z początku używłam go razem z pastą wybielającą , traz ze zwykła. Odświeżenie - na naprawde długo.
świetnie usówa bakterie z jamy ustnej.
zapobiega pruchnicy (ograniczanie bakterii)
to bardzo mocxny płyn - ale własnie takie lubię :)

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

W duecie z pastą wybielającą

Płyn idealny w duecie z pastą wybielającą Blend-a-med. Razem dają spektakularne efekty wybielenia przebarwień na zębach już po dwóch tygodniach stosowania, zęby widocznie jaśniejsze. Sama w sobie dobrze odświeża oddech, smak nie należy do najdelikatniejszych ale nie jest też za ostry. Podsumowując, dobry płyn ale będę szukać lepszych.

Używam tego produktu od: 1,5 msc
Ilość zużytych opakowań: jedno zużyte

dla ceniących dlugie uczucie świeżości

Plyn poostawia dlugotrwale uczucie swiezosci, posiada przyjemny, mocno miętowy smak, jest wydajny i w polączeniu z pasta blend-a-med daje widoczne golym okiem efekty w krotkim okresie czasu

Używam tego produktu od: trzech miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 2 butelki