AA, Technologia Wieku 50+ Aktywny Lifting, Tonik nawilżająco - wygładzający

AA, Technologia Wieku 50+ Aktywny Lifting, Tonik nawilżająco - wygładzający

Nawilżająco- wygładzający tonik do skóry dojrzałej 50+. Jego formuła oczyszcza i tonizuje, przywracając skórze równowagę i prawidłowe pH. Naturalna betaina i gliceryna nawilżają i chronią przed przesuszeniem. Kolagen współdziałając z kwasem hialuronowym wzmacnia, wygładza i przywraca elastyczność. Tonik ma też działanie rozjaśniające- zawartość ekstraktu z mącznicy lekarskiej zmniejsza przebarwienia i wyrównuje koloryt skóry.

dla mnie hit

tonik ten super się u mnie sprawdził, nie podrażnia ani nie uczula - co jest dla mnie szczególnie ważne przy wyborze kosmetyków
po zastosowaniu skóra jest bardzo gładka, dla mnie super kosmetyk + super cena

Nie tylko dla gorących pięćdziesiątek.

Tonik kupiłam w zestawie w outlecie aklepu AA za bardzo przystępną cenę. Cały zestaw kosztował mnie ok. 10 zł. Krem i mleczko powędrowało do teściowej, natomiast jako, że ona nie używa takich rzeczy, tonik zostawiłam sobie.
Nie, żebym chitra była.

+ przyjemny, choć neutralny zapach, ledwo wyczuwalny
+ delikatny
+ nie podrażnia
+ odświeża i domywa skórę
+ odczuwalnie tonizuje
+ zdejmuje napięcie ze skóry twarzy

+/- cera ma bardziej wyrównany i jaśniejszy koloryt, aczkolwiek mocniejsze zmiany pigmentacyjne są nieruszone
+/- delikatnie się lepi, ale uczucie to znika po kilku minutach
+/- klapka ma skłonności do luzowania się, jest wówczas niesymetryczna i ciężko zamknąć opakowanie, nie chce " zaskoczyć".

Bardzo dobry produkt, ale...

Kupiłam ten tonik z prostej przyczyny, ostatnio używam kremów do twarzy AA i uznałam, że przyda mi się tonik tej samej firmy. Niestety Oceanic ma mały wybór toników, więc wzięłam ten- mimo, że do 50 lat mi jeszcze sporo brakuje.
Sam kosmetyk jest bardzo dobry. Łagodny, nie podrażnia, nie piecze, zupełnie bezzapachowy. Nie klei się, nie lepi a równocześnie dobrze odświeża i tonizuje ( nie mam poczucia, że przemywam twarz wodą, jak to bywało przy niektórych tonikach). Świetnie nawilża. Niestety, jest tylko jedno malutkie " ale". Już po kilku dniach rozwaliła się klapka opakowania ( mimo, że tonik tylko stał sobie grzecznie na łazienkowej półeczce) i przestała się domykać. Gdybym jechała w podróż- zabranie kosmetyku stałoby się niemożliwe- wszystko by się wylało:( Nie wiem, może to akurat felerny egzemplarz.
Ale poza tym reasumując- to bardzo dobry tonik:)

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca