Avon, Foot Works, Beautiful, Marine Salt, Multi Active Foot Soak (Dwufazowa kąpiel do stóp)

Dwufazowa kąpiel do stóp z bogatą w minerały solą morską i wyciągiem z alg. Odpowiednia do codziennego stosowania. Przynosi ulgę obolałym stopom. Nadaje im miękkość i gładkość. Sprawia, że stopy wyglądają na zregenerowane.

nie zakochałam się

Buteleczka jest mała a sam produkt mało wydajny. Trzeba sporo go nalać by poczuć zapach który jest dość przyjemny.
Czy daje ulgę? nie sądzę ... sama ciepła woda także ją daje więc to raczej nie zasługa tejże \'kąpieli".
czy nawilża i wygładza? także nie... odkąd to parafina nawilża ( drugie miejsce w składzie bodajże...)? fakt warstwa świeczki na stopach może dać złudne wrażenie wygładzenia.

Nie lubię w katalogach Avon tego że nie podają składu produktów i czasem trafia się właśnie na takie buble ...

Używam tego produktu od: kilka tygodni temu
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Fajny produkt

Nie jest to produkt niezbędny, ale też nie jest to gadżet.

Kupiłam ten produkt, bo chciałam mieć coś, co szybciej zmiękczy moje stopy i to zadanie zostało spełnione.

Zapach z butelki jest ładny, ale w momencie gdy naleje go do miski z wodą to średnio go czuję.

Wydaje mi się, że jest dość wydajny.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Miłe ale nie niezbędne

Miła odmiana wstopowej kąpieli, nie jest mi niezbędna ale i tak kupię ponowanie, lubie całą serie footworks

+wydajna, nalewa sie naprawde mało
+zmiękcza stopy
+przyspierza "zbielenie" martwego zaskórka, pokusiłam sie o eksperyment, obie stopy wylądowały w innej wersi kąpieli ta poradziła sobie lepiej.

minusów jak narazie nie dostrzegam, bo i trudno było by je znaleźć przy takim specyfiku.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

oo tak!

Zakupilam plyn w promocji z dwoma innymi produktami do stop i jestem oczarowana cala seria.

Plyn jest bardzo wydajny, posluzyl mi juz 5 razy a zuzycie to moze 1/5 - 1/6 opakowania. Wystarczy go wlac naprawde niewiele.

Stopy po nim sa idealnie zmiekczone, orzezwione, lekkie.

W polaczeniu z innymi produktami Avon (mam jeszcze peeling i krem) daje swietne efekty, w koncu moje stopy przypominaja stopy dziecka- gladkie, mile, bez suchych partii.

Moze wydawac sie, ze ten plyn to zbedny gadzet- ja go uwielbiam.

Zapach typowy dla kosmetykow do pielegnacji stop, taki mentol, ale przyjemny, nienachalny.

Używam tego produktu od: ok miesiaca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie

gadzet

Zapach standardowego odświerzacza powietrza konsystencja wody czyli kompletnie niewydajny i opłacalny tylko w przypadku promocji.Co do działania to jest w porządku bardzo ładnie natłuszcza stopy przez co peelingowanie ich jest szybciutkie i skuteczne.Co do przynoszenia ulgi obolałym stopą to radzi sobie ale nie do końca.Po całym dniu na nogach nogi strasznie mnie piekły po zastosowaniu kąpieli pieczenie zmniejszyło sie o jakąs połowe ale nie znikneło całkowicie

Dobry produkt

Dokładnie jak Koleżanka poniżej nabyłam na promocji za 8 zł.
Często stosuję kąpiele, więc mam porównanie.
Bardzo ładnie pachnie, odświeża. Wygodna butelka. Mi wystarczył na długo, ale nie wlewałam bardzo dużych porcji.
Jeżeli trafimy na promocję, cena jest przyzwoita.
Odejmuję pół gwiazdki za brak zmiękczenia skóry.

Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

Przyjemny produkt

Kąpiel do stóp zamówiłam jakiś czas temu, akurat była w promocji. Nigdy nie używałam takiego typu produktów, więc postanowiłam ją wypróbować.

PLUSY:
+ piękny, delikatny zapach
+ stopy po kąpieli są przyjemnie gładkie i miękkie
+ produkt jest wydajny i niedrogi
+ sam "zabieg" kąpieli jest bardzo przyjemny i relaksujący

MINUSY:
nie zauważyłam

Podsumowując, kąpiel do stóp jest bardzo fajna. Z powodu niskiej ceny można wypróbować, ja być może jeszcze kiedyś do niej wrócę