Być może, London EDP

Być może, London EDP

Elegancki bogaty kwiatowo - różano - fiołkowy zapach idealnie odzwierciedla tętniący życiem Londyn. Połączenie bergamotki, geranium, głogu i hiacyntu z mimozą, różą, fiołkiem i konwalią wzmocnione drzewami cedrowym i sandałowym, heliotropem i ambrą przenosi w klasyczne angielskie klimaty z puddingiem i filiżanką popołudniowej herbaty.
Nuty zapachowe: bergamotka, geranium, róża, głóg, hiacynt, mimoza, fiołek, konwalia, cedr, sandałowiec, heliotrop, ambra

Rekomendacja
na dzień, wiosna / lato
kwiatowe
wody perfumowane

• Flakon: 5

Nie to

Niestety, nie przypadły mi do gustu.
Kilka dni się do niego przekonywałam, w końcu ze zrezygnowaniem stwierdziłam- Nie.
Zapach zbyt mydlany i drażniący nos.
Taki płyn do kąpieli ale nie zbyt ciekawy.
Wolę inne wersje Być Może... Paris, Rome, New York i Tokyo, są o wiele ciekawsze, bardziej przypadają mi do gustu; ten, niestety jest bardzo nieudany, a szkoda miałam duże nadzieje, że będzie bardzo ładny.
Trwałość- w zależności aplikacji; użyjesz więcej będziesz dłużej pachnieć, ale to niestety, dla mnie, nie jest plus.
Więcej nie kupię.
Na pewno polecam sprawdzić czy komuś pasuje, za tę cenę można kupić, zaryzykować, 6 zł to nie dużo, ja kupiłam na allegro.

• Flakon: 4

Być może... dziś.

W czasach kiedy kobietę w Lany Poniedziałek delikatnie oblewano perfumami, a nie spuszczano napełnione balony z wodą z wysokiego piętra, perfumy te świeciły triumfy. Wybierano Być Może Londyn lub wodę kwiatową, gdyż były tanie i przyjemne.Każdy miał choć jedną buteleczkę.
Londyn jest lekki, choć trwały. Mydlany, ale nie duszący. Kąpielowy, soczysty. Jak sok owocowy. W kompozycji mocno wybija się róża, fiołek, konwalia. Pachną bardzo przyjemnie. Lubię ich towarzystwo. Może dziś?

• Flakon: 4

Przyjemny

Według mnie jest to jeden z przyjemniejszych wariantów legendarnych polskich perfum. Wyraźnie wyczuwam w nim różę wyłaniającą się spośród innych kwiatów. Zapach jest całkiem ciekawy, według mnie przypadnie do gustu młodszym kobietom, niekoniecznie tym starszym. Jak wszystkie inne "Być Może..." jest bardzo trwały. Jedynie flakonik jest niezbyt wygodny, ryzykujemy przy tym wylanie na siebie zbyt dużej ilości.

Używam tego produktu od: dawna