Sylveco, Balsam myjący do włosów z betuliną

Średnia ocena: 5.00/5

LadyMakeup
Średnia ocena: 4.94/5

zobacz więcejzwiń

Hypoalergiczny, przeznaczony do pielęgnacji każdego rodzaju włosów, szczególnie słabych, zniszczonych, pozbawionych blasku, z tendencją do wypadania. Zawiera bardzo łagodne, ale jednocześnie skuteczne środki myjące, które nie podrażniają nawet najbardziej wrażliwej skóry głowy. Unikalne połączenie oleju jojoba i masła karite z naturalnymi składnikami nawilżającymi zapewnia włosom ochronę przed wysuszeniem i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Przy regularnym stosowaniu normalizuje stan skóry głowy, a włosom nadaje miękkość, gładkość i lekkość bez efektu puszenia.
Zalety:
- skutecznie i długotrwale nawilża,
- pielęgnuje skórę głowy,
- zapewnia efekt miękkich, lekkich i lśniących włosów.

Ulubione low-poo

Szamponu używałam na początku mojej przygody z włosomaniactwem i go bardzo polubiłam, ale o nim zapomniałam.
Przypomniał mi się jak dostałam próbkę i ponownie się w nim zakochałam, co skończyło się kolejnym zakupem ;)
Szampon ma przyjemny, lekko ziołowy zapach, dość lejącą się konsystencję i mleczny kolor. Nie jest jak typowy, żelowy szampon, bardziej przypomina rzadką emulsję.
Pieni się umiarkowanie, ale za drugim razem dość mocno.
Włosy są przyjemne w dotyku, odbite u nasady, ale nie nastroszone (bejbiki nie fruwają).
Jedyny minus to trudne spienanie na skórze przy pierwszym myciu, nawet jak stosuję metodę kubeczkową.
Już więcej o nim nie zapomnę ;)

Hit

Ten balsam to hit. Moje sianowate wysokoporowate włosy go kochają. Moja skóra głowy jest ukojona i dopieszczona. Świetnie nadaje się do skóry głowy że skłonnościami do łupieżu.

do codziennej pielęgnacji

Szampon spełnia swoje zadanie: oczyszcza skórę głowy i włosy, przyjemnie odświeża. Włosy po nim są sypkie, miękkie, nieobciążone. Codziennie stosuje kosmetyki do stylizacji włosów, więc jest co zmywać po dniu, szampon ten idealnie radzi sobie podczas - jak lubię to określać - mycia wstępnego. :) Trudno jest mi ocenić jego wydajność, bo moje włosy są aktualnie bardzo długie i zużywam o wiele więcej produktu. Podsumowując: co codziennej pielęgnacji włosów szampon jest bardzo dobry.

Moje odkrycie

Mam włosy cienkie, przetłuszczające się, wymagające codziennego mycia.
Ten balsam to moje odkrycie!
Produkt ma świetny skład, dobrze się pieni, włosy po nim długo świeże (mogę myć je co 2 dni), miękkie i pięknie się układają.
Mógłby być troszkę tańszy i mieć ładniejszy zapach, ale zalety jakie ma mają zdecydowanie większą wartość.

bardzo dobry szampon

Bardzo dobry szampon o dobrym składzie. Cena dość wysoka, kupiłam go w drogerii za ok 30 zł (był na promocji), aczkolwiek myślę, że jest wart tych pieniędzy. Szampon jest łagodny, może być stosowany do każdego rodzaju włosów. Dobrze nawilża, włosy po umyciu są mięciutkie i gładkie. Jestem bardzo zadowolona!

Czyni cuda<3

Balsam myjący do włosów Sylveco to najlepszy szampon jakiego zdarzyło się mi kiedykolwiek używać. Mam włosy długie, mieszane (przetłuszczją się dość szybko przy głowie, a są suche ma końcach). Rozczes anie ich bez odżywki a czasem nawet olejków silikonowych było niemożliwe. Duet Sylveco balsam myjący + odżywka wygładzająca + czasami maska Biovax ciemnozielona zregenerowały moje zniszczone włosy i doprowadziły do stany używalności. Teraz czasami zdarza się, ze samo umycie tym szamponem wystarczy żeby były piękne, nawilżone i łatwe w rozczesywaniu. Bardzo dużą zaletą jest również brak podrażnień skóry głowy. Im dłużej go używam, tym lepiej czuje się moja skóra głowy. Szampon jest stałą pozycją na mojej liście zakupowej i nigdy nie może go zabraknąć w mojej łazience. Wydajność wg mnie jest podobna jak innych szamponów, zapachu według mnie jest neutralny, co jest bardzo dużym plusem bo nie lubię produktów silnie pachnących. Włosy myję co 2 dni, co 2 tygodnie używam silniejszego szamponu. Myślę że szampon nie sprawdzi sie na włosach bardzo szybko przetłuszczających się. Cena/ jakości wypada baaardzo dobrze.
ZALETY
cena
hipoalergiczny
naturalny skład

Delikatny dla wrażliwej skóry głowy

Bardo lubię ten balsam. Jako jeden z niewielu naturalnych produktów do włosów nie sprawia że są one tępe i się plączą. Wrecz przeciwnie, włosy wyglądają po nim zdrowo, są błyszczące a skóra głowy jest ukojona, nie swędzi i nie luszczy się. Chętnie co jakiś czas do niego wracam. Zapach jest całkiem przyjemny, konsystencja Równiez

Miód dla włosów po keratynowym prostowaniu!

Nie zdecydowałam się na zestaw kosmetyków po keratynowym prostowaniu oferowany przez salon fryzjerski, ponieważ wiedziałam, że na pewno znajdę coś równie dobrego w bardziej przystępnej cenie! I tak oto zakupiłam w aptece ten balsam. Efekt jest cudowny, minęło właśnie 4 miesiące od zabiegu, a włosy są w super kondycji, nadal proste ( owszem,nie używałam tylko i wyłącznie tego balsamu, ale również szampon tej samej marki). Dosyć dobrze się pieni, nie obciąża, włosy są po nim sypkie. Zapach- owszem specyficzny, da się do niego przyzwyczaić. Konsystencja- dosyć płynna ( delikatny minus).

Ulubiony szampon na co dzień

Dla mnie to zdecydowany numer jeden, jeśli chodzi o delikatne szampony. Jeśli tylko nie uczula Was zawarty w produkcie detergent (Cocamidopropyl Betaine), to naprawdę warto go wypróbować. Kosmetyk oczyszcza delikatnie, ale skutecznie, domywa nawet oleje, zaaplikowane na włosy. Ma specyficzny, ziołowy zapach, ale nie utrzymuje się on po spłukaniu szamponu na zbyt długo, szybko ulatnia się. Jedyną wadą jest słaba wydajność, związana z rzadką konsystencją kosmetyku.

Fajny produkt, ale nie dla każdego

Po dłuższym stosowaniu skóra głowy jest wyraźnie w lepszej kondycji. Dobrze myje nawet przetłuszczone włosy. Dobrze się rozprowadza. Włosy po użyciu są miękkie i lśniące.

Używa produktu od: próbka

nie pasuje mi

To moja druga przygoda z szamponem marki Sylveco. Pierwsza nie była zbytnio udana dlatego też i tym razem najpierw skorzystałam z próbki, którą otrzymałam w osiedlowej drogerii. Trochę zaskoczyła mnie konsystencja, bowiem widząc nazwę balsam myjący myślałam, że będzie to gęsty produkt. No tak niestety nie jest. Jeśli chodzi o zapach jakiś taki kosmetyczny, nie należy do przyjemnych ale też i nie przeszkadza. Produkt bardzo dobrze się pieni. W trakcie mycia wszystko było ok, moje półdługie włosy dały się bez problemu umyć, nie poplątały się. Po osuszeniu były miękkie i przyjemne w dotyku. Niemniej jednak, mimo iż zastosowałam moją standardową rutynę pielęgnacyjną po umyciu, włosy były nie do okiełznania. Przez cały dzień się puszyły, nawet traktowanie ich kilka razy prostownicą nie pomogło (wiem, że nie powinnam tak robić, ale to był test, czasem trzeba się poświęcić). Generalnie bardzo trudno było mi je ułożyć w sposób, który by mnie zadowolił. Nie zauważyłam/nie odczułam na skórze głowy jakiś zmian, swędzenia itp. Być może przy dłuższym stosowaniu mogłabym napisać więcej, ale nie kupię tego produktu. Nie po tym, jak zrobił z moich włosów niesforną szuprynę.

Niezbyt udany

Kupiłam ten balsam, bo chciałam czegoś lżejszego i naturalnego dla włosów. Niestety nie jestem specjalnie zadowolona. Szampon jest rzeczywiście bardzo lekki, ma rzadką konsystencję - niezbyt łatwo się nakłada, ciężko pieni. Oczywiście ma fajny skład, zapach, opakowanie, ale niestety moje włosy były po nim raczej zmęczone, oklapnięte. Nie da rady używać go bez odżywki, gdyż włosy są bardzo splątane. Głowa szybko przyzwyczaja się i brak efektu świeżości. Według mnie nie sprawdzi się jako szampon na co dzień, tylko jako chwilowy zastępnik by włosy mogły sobie odpocząć. Raczej dla cienkich, gładkich włosów.