Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Topix, Citrix (Krem z witaminą C 20%)

Topix, Citrix (Krem z witaminą C 20%)

Średnia ocena użytkowników: 3 /5

Kategoria
Marka
Pojemność 50 ml
Cena 496,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Krem zawiera wysokie medyczne stężenie wit. C 20%, opracowane przy wykorzystaniu opatentowanego systemu Polymer Matrix Technology, który dostarcza skórze stabilny, czysty kwas L-askorbinowy, niskie pH 3 oraz formułę stabilnej witaminy C. Krem przeciwdziałała starzeniu się skóry (zmarszczki, wiotkość, koloryt, rozszerzone pory). Polecany jako preparat pielęgnacyjny poprawiający wygląd, elastyczność oraz ogólną kondycję skóry, a także jako ochrona przed nadmierną aktywnością wolnych rodników, wywołaną kontaktem z substancjami drażniącymi, stresem lub wpływem promieni słonecznych i elektromagnetycznych (komputer, telewizor).
Uzupełnienie leczenia kwasem retinowym lub AHA, kondycjonowanie skóry przed i po dermabrazji laserowej, wszelkiego rodzaju peelingach chemicznych. (pH3).

Składniki

Pokaż wszystkie Schowaj

Recenzje 1

Średnia ocena użytkowników: 3 /5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Zapach:
Więcej ocen Schowaj

3 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Dla wielbicieli witaminy C

Mam cerę dojrzała, wypielęgnowaną, bezproblemową, o którą dbam bardzo, bardzo, nie szczędząc na to czasu ani środków. Oczywiście wiem, ze retinol i witamina C to właśnie to, co jest sprawdzone. Oczywiście stosuje obie witaminy, choć moja cera nie zawsze jest tym zachwycona...Od kremów tanich przeszłam do kremów drogich, potem od perfumeryjnych przeszłam na te z pogranicza medycyny estetycznej...Tak tez trafiłam na Topix.
Nie zapłaciłam za niego ceny regularnej, moim zdaniem żaden krem nie jest tyle wart - dlatego tez raczej nie kupie ponownie. Choć stężenie witaminy jest tu bardzo wysokie 20%, a producent zapewnia, że zachowuje ona stabilność znacznie dłużej, niż u konkurencji ;)
Krem ma postać białego, bezwonnego musu. Gdy nakładamy go na skórę nie zachowuje się, jak typowy krem - jest pudrowo-matująco-suchy. Skóra wygląda, jak po super matującym pudrze, nie liczmy zatem na nawilżenie czy natłuszczenie. Może skóra tłusta będzie zachwycona, moja, bliska normalnej - nie jest pewna, czy jej to się podoba ;) Nie ma żadnego filmu. Podrażnienia pieką, a i sam krem może nas podrażniać np. po retinolu.
Czy działa...? Mam nadzieje, ale skąd niby mam to wiedzieć...? Przecież nie zobaczę prewencji, wygładzenia minimalnych zmarszczek czy redukcji nieistniejących przebarwień. Po prostu liczę, ze naukowcy się nie mylą i cos tam przechodzi głębiej, aktywizując, pobudzając, odmładzając...

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1

Najaktywniejsze recenzentki
 1. 1

  4
  produktów

  216
  recenzji

  371
  pochwał

  10,00

 2. 2

  0
  produktów

  39
  recenzji

  766
  pochwał

  8,65

 3. 3

  1
  produktów

  145
  recenzji

  443
  pochwał

  8,60

Zobacz cały ranking