Avon, Planet Spa, White Tea, Facial Ampoules (Eliksir urody w ampułkach)

Avon, Planet Spa, White Tea, Facial Ampoules (Eliksir urody w ampułkach)

Prawdziwe serum młodości: w mgnieniu oka wygładza skórę i przywraca jej młody wygląd. Dodatek witamin, kolagenu i elastyny pozwala skórze zachować elastyczność i jędrność. Po każdym użyciu poczujesz się nie tylko młodo i promiennie, ale i luksusowo.

nie warte ceny!

Miałam aż 2 opakowania tych ampułek i raczej mnie nie zachwyciły. Zawsze ampułkę wylewałam na wacik i przemywałam nim twarz. Jednak pozostawało uczucie lepkości twarzy, niezbyt przyjemne.
Ogólnie nic one nie robiły, takie nic, jedynie, że nie wysuszały twarzy!

Używam tego produktu od: kilku m-cy
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

zupełnie nie przydatne ;/

to jest jakaś wielka niewiadoma, nic nie robi, nie wiadomo z czego jest ta zawiesina zrobiona czy pobrana?(mam z nią dziwne skojarzenia)
domyślam się że efekt rozświetlający działa na zasadzie różowej miki, która w dodatku nierównomiernie jest osadzona w dziwnej zawiesinie której brzydzę się dotykać-a nóż w ciąże zajdę:P strasznie wysuszyło mi to nos;/ normalnie skóra mi schodzi;/ a mam cerę mieszaną-teraz to pewnie mi ją zniszczył na suchą:/ nie zrobił mi jakiejś wielkiej krzywdy ale po co ludzie robią takie badziewia i mówią że to coś ma zrobić dobrego dla naszej skóry? :/ nie byłam w stanie wykorzystać wszystkich ampułek-na razie jestem przy 1,5ampułki(męczyłam się z jedną 3 dni-ze względu na jego dziwność i działanie wysuszające)-ja sobie nie wyobrażam wylać tą całą obrzydliwa zawiesinę na twarz... masakra...na swoją obronę dodam, że avon od zawsze źle mi się kojarzył,szczególnie kosmetyki "pielęgnacyjne"-oriflame nie jest lepszy ale przynajmniej nie robi krzywdy. Dostałam je od kuzynki-bo sama bym nie kupiła tego badziewia-ona jest konsultantką, no niestety nikt nie jest mnie w stanie przekonać do tego gów*a bo powinny przekonać mnie kosmetyki.Avon to już tylko sam marketing-bez ludzi. Nigdy więcej takiego badziewia, avon spadaj!!! kupujecie i używacie to na własną odpowiedzialność,
ale ja mówię NIE-PÓŁ GWIAZDKI Z TO ZE BYŁ DARMO:P

PS. przypomina mi to działanie jedwabiu do włosów-że niby wygładza ale niszczy i wysusza włosy-to jest z deka coś w ten deseń- tyle że gorszy-bo efektu nie ma.

Używam tego produktu od: TYGODNIA
Ilość zużytych opakowań: 1,5 AMPUŁKI

bez rewelacji

+ łatwa aplikacja
+ cera rozświetlona dzięki drobinkom nie wiem czego
+ po aplikacji skóra naprawdę jest gładka i "żywa"

- mimo kolagenu nawet wysoko w składzie na dłuższą metę nie robi nic ze skórą, po odstawieniu choćby na 2 dni, skóra jest taka jakbym nigdy tego nie używała

Używam tego produktu od: równo 3 tygodnie stosowania
Ilość zużytych opakowań: 2 pełne opakowania

eeee.....

Kupiłam w promocji 2 opakowania.na razie zużyłam 1 i jakoś odeszła mi ochota na drugie opakowanie.Żałuję że nie kupiłam zamiast tego drugiego opakowania innego produktu spa.
Po zużyciu 1 opakowania zauważyłam
PLUSY:
+ampułki mają plastikowe wieczka więc łatwo je otwierać,przy szklanych ampułkach zdarzało mi się poranić palce mimo chusteczki higienicznej.
+ładnie i szybko się wchłania, nie zostawia lepkiej warstwy
+nie uczuliły mnie.

Minusy:
-bardziej niż herbatą , pachną alkoholem
-nie zauważyłam odżywienia cery, rozświetlenia, nawilżenia ani niczego innego co obiecuje producent.
A skoro nie ma efektów to po co to to kupować??

Nie ponowie zakupu.zużyję to 2 opakowanie i finito.

Używam tego produktu od:używałam go tydzień temu
Ilość zużytych opakowań:1 opakowanie, zostało jeszcze drugie do zużycia

rewelacja

Dla mnie absolutna rewelacja. Od pierwszego użycia byłam zachwycona działaniem ampułek. I teraz, gdy tylko cera zdaje się być poszarzała, zmęczona, nijaka...decyduję się na ampułkową kurację. Kilka razy w roku. Efekty widoczne od razu. Przy tym kosmetyk bardzo dobrze się rozprowadza, wchłania i ma przyjemny zapach.
Dla mnie ekstra, ale znam osoby, które są zawiedzione.

Używam tego produktu od: od 2006 roku
Ilość zużytych opakowań: kilka opakowań

To działa!

Produkt był w promocji wiec postanowiłam go wypróbowac:)Miłe zaskoczenie.Moja szara cera po zastosowania ampułek (4 dni rano i wieczorem)jest napieta, nawilzona, rozswietlona.Naprawde widac róznice.Polecam!Pewnie za jakis czas znów zrobie sobie kuracje tym cudem:)Używam tego produktu od:skończyłam

ZA MAłO EFEKTóW

ALE BARDZO PRZESUSZONEJ SKORZE NIE POMOZE

PLUS WYDAJNE

Używam tego produktu od:SKONCZYłAM

ok

Tak jak cała seria avonowska SPA jest dla mnie super. Po sesji siedzemiu w książkach wyglądam jak wampir.Kupiłam, użyłam, jestem zadowolona. Ta kuracja starcza mi na 4 dni.Pół ampułki rano, pół wieczorem. Oczyszczasz twarz i nakładasz- nie wklepujesz- czekasz aż sama skóra to z ciebie spije.
Po 4 dniach systematyczności każdy zauważy różnicę!!

ALE UWAGA!!! PROPONUJE ŻEBY TEGO UŻYWAĆ TYDZIEŃ PO OKRESIE!! WTEDY EFEKT WEDŁUG MNIE JEST NAJFAJNIEJSZY.

I nie przesadać jak już wam się spodoba- dobrze robić sobie taką kurację raz na 3 miesiące.

Używam tego produktu od:1.5roku

ale co to jest ?

Kupiłam te ampułki jako ochronę na wrażliwe i lekko przesuszone części twarzy (okolice oczu, uszu, linia brody, szyja) - resztę cery mam tłustą. Po użyciu spostrzegam same wady:
- niepraktyczne opakowanie - szyjka ampułki jest za duża, próbując nalać na palce wylewa się za dużo produktu i trzeba bardzo uważać,
- konsystencja - wodnista, podobna do jakiejś zawiesiny ... źle mi się to kojarzy,
- zapach - niestety jak większość produktów Avonu - białej herbaty w tym za grosz - sama chemia (mnie np. przypomina - excuse le mot - mocz),
- działanie : wchłania się błyskawicznie i wmasowuje sie topornie, napina skórę by po chwili otworzyć jej pory i nasilić wydzielanie sebum (nawet na suchych partiach twarzy !), aby zakończyć swoje działanie na pozostawieniu czerwonych plam.

Jak większość kosmetyków Avonu (tzn.tych które w JAKIKOLWIEK sposób działają - bo wiele zwyczajnie nie wykazuje żadnego działania_ - działa DZIWNIE.

Szkoda pieniędzy na bubel.

Ilość zużytych opakowań: 2 ampułki

Nie kupię na pewno!

Ampułki te kompletnie nie nadają się do mojej wrażliwej, naczynkowej cery. Nos po nich wyglada jak u krasnala, skóra płonie dosłownie. Innych efektów nie dostrzegłam ;)
Ale dość mocno napina skórę, więc widocznie jest wskazany dla dojrzałej cery, z widoczymi oznakami starzenia :)
No nie wiem, ja go już nie nałożę ... :P

Bubel

Takiego badziewia to ja dawno nie miałam. Te ampułki nie robią kompletnie nic, taka atrapa lub produkt czekoladopodobny z dziedziny kosmetycznej. Dobrze, że kupiłam w promocji za 19,90, bo tych 4 dych w życiu bym nie przeżyła :/
Podczas używania miałam wrażenie, jakbym się smarowała klejącą wodą, potem co chwila zaglądałam do lusterka i nic, jak było tak było (dobrze, że w ropuchę się nie zmienilam :P) Zużyłam wszystkie ampułki i zero rezultatów. Nie kupujcie tego.

takie sobie

Cerę mam tłustą ale postnowiłam ją "dokarnić" po kuracji acnedermem. Pozytywne efekty to zredukowanie kurzych łapek i zmarszczek na szyi (póki co efekt się utrzymuje, ale kurację skończyłam jakies 2 tygodnie temu); negatywne efekty to w moim przypadku nadmierne błyszczenie skóry no i wypryski, no ale w końcu nie na wypryski miał specyfik działać. Zapach mi nie przeszkadzał. Ogólnie - kosmetyk taki sobie, nie powala na kolana super efektami.