AA, Young, Antybakteryjny żel do mycia twarzy

AA, Young, Antybakteryjny żel do mycia twarzy

Kategoria
Marka

Żel oczyszcza i odblokowuje pory oraz dokładnie usuwa wszelkie zanieczyszczenia z powierzchni skóry. Wyciąg z jeżówki purpurowej oraz Salithymol Complex działają przeciwbakteryjnie oraz przyspieszają ustępowanie zmian trądzikowych. Alantoina i d-pantenol zmniejszają podrażnienia i zaczerwienienia. Żel pozostawia skórę matową i idealnie czystą.

Nic specjalnego

Rozczarował mnie ten żel. Jakoś nie zauważyłam znacznej poprawy skóry. Jedyne co, to nie podrażnia skóry, nadaje się dla wrażliwców. Na większe problemy ze skórą nie polecam.
Seria young jest jakaś nietrafiona.

Używam tego produktu od:dwa miesiące

Nic nowego

Jak każdy,normalny żel - wysusza, nie czyni cudów, cera tłusta jest po nim nadal tłusta, krostki wcale nie zniknęły i chyba nie zamierzają, zapach sredni.

Jedyne co w nim dobre, to fakt, że myje w ogóle.
Daję dwie gwiazdki, bo zdarzały mi się już gorsze żele, które robiły z mojej buzi pobojowisko. Ten przy nich jest przyzwoity.

Używam tego produktu od: ok. 2 miesiecy

Oceniam na 5.00

Chyba moj faworyt- mimo, że moja skóra jest baaardzo wrażliwa i sklonna do alergii doskonale ją oczyscil i to bez podrażnień!!
Zapaszek całkiem przyjemny, konsystencja też niczego sobie. Nie żałuje zakupu i goraco polecam!!

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

najlepszy z drogeryjnych żeli

Używałam go jakiś czas temu po przebrnięciu przez Garniera, Niveę i klasykę Clean & Clear i po pierwsze - dobre bo polskie ;) A cała reszta to :

- najlepiej i najdelikatniej jednocześnie czyścił buzię - delikatnie ją ściągał , nie musiałam też stosować sobie płynu do demakijażu

- uwielbiam tą rodzinę zapachów neutralno-aptecznych (podobnie jest w serii Vichy Normaderm)

- nie jest może super wydajny, ale na prawdę przyzwoity jak za tę cenę

Używam tego produktu od: koło roku

Ot sobie żelik

Jakoś ciężko oceniać mi tą serię....
Może zacznę od +
+ma fajną konsystencję
+nie wysusza
+nie powoduje wysypu
Czyli nawet nawet
Teraz -
-ZAPACH
-pojemność opakowania-125ml
-niespecjalnie pomógł ale to w końcu drogeryjny żel
W sumie mogę polecić;)

Używam tego produktu od:juz dawno
Ilość zużytych opakowań:1 całe

taki sobie...

Żel jest bardzo delikatny i nie zwalczył mi wyprysków...
Kupiłam go aby poprawić sobie zniszczoną cere po mocnych produktach antybakteryjnych z alkoholem:(
Mogę powiedzieć że nie pomógł ani nie zaszkodził
szukam czegoś lepszego.....

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

Średniaczek

W tym opakowaniu znajduje sie specyfik, który delikatnie oczyszcza skórę twarzy, jednak nie wpływa on w rzadnym stopniu-ani pozytywnie, ani negatywnie-na poprawe stanu mojej cery. Podsumowując nic nie robi dla poprawy stanu skóry.

Używam tego produktu od:2-3 miesiące

Mam mieszane odczucia.

No cóż ... właściwie nie mam porównania bo to pierwszy żel jaki używam systematycznie :)

W moim przypadku żel ten (w połączeniu z kremem antybakteryjnym) rzeczywiści ładnie oczyszcza buzie i co najważniejsze ładnie zwęża pory. Zredukował też widoczność wągrów na nosku.

Niestety bardzo wysusza mi skórę mimo tego, że mam tłustą. Nałożenie makijażu po użyciu żelu i kremu jest niemożliwe, tzn. możliwe jest, ale mam mnustwo widocznych suchych "łatek" na twarzy.

A co do wyprysków to nic nie zmienił. Nadal pojawiają mi się pojedyncze wypryski i goją się w takim tempie jak wcześniej.

Używam tego produktu od: 2-3 tyg.

średni

Nie mam dużych problemów z trądzikiem, czasem tylko coś wyskoczy mi na twarzy :(. Jednak ten żel nie radzi sobie nawet z takimi "drobnostkami". Mimo, że używam go regularnie, to nadal czasem coś mi wyskakuje i wcale nie znika szybciej niż gdybym nie stosowała tego żelu :(. Działanie antybakteryjne jest więc kiepskie. Jeżeli chodzi o właściwości myjące, to nie jest aż tak źle. Żel dobrze oczyszcza buzię, która jest gładka i zmatowiona. Troszkę wysusza skórę, ale nie bardzo. Niestety zapach jest zupełnie nieudany, a stosunek ceny do wydajnośći (przy równocześnie mniejszej niz zwykle pojemnośći-tylko 125 ml) też mnie nie zadowala.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Jednak to nie to...

Mam cerę dosyć wrażliwą,mieszaną,jak na "moj wiek" (nastoletni) - bez powodu do straszliwych narzekan na ilosc "syfow", zaskornikow i innych pysznosci :] . Kombinowałam z różnymi żelami:
Clearasil"żel-krem",Eris Under Twenty, Avon Clearskin,Nivea Young...i tylko po nim nie mam zaraz suchej,napiętej,złuszczonej skóry.Co prawda nie zaobserwowałam też jakiejś szczególnej poprawy :/, ale plus za to, że przynajmniej nie szkodzi...Zapach OK(chociaż dla mnie trochę za "męski", ale przynajmniej delikatny), konsystencja też...Z tych, co wypróbowałam, najlepszy!

Edycja po paru miesiacach: jednak to nie to... wysusza jak wszystkie te,co wymienilam. Ostatnio naczytalam sie w internecie o szkodliwych skladnikach kosmetykow i chociaz staram sie nie wpasc w fanatyzm,to czemu mam niszczyc sobie skore silnymi detergentami, konserwantami, zwiazkami mogacymi dzialac rakotworczo itepe, ktore ten zel takze zawiera? :( przerzucilam sie teraz na "Zitronenmelisse Waschgel" Schellera do cery tlustej i mieszanej i na razie jestem zadowolona...on naprawde nie wysusza, a o to mi glownie chodzi, zeby nie szkodzil;przeciwtradzikowej ciezkiej artylerii na szczescie nie potrzebuje.

przeciętny

bardzo odpowiadał mi krem z tej serii więc kupiłam także żel.Niestety nie spełnił moich oczekiwań.Zapach jest przyjemny,żel dosyć dobrze się rozprowadza i pieni.Ładnie oczyszcza skórę.Mimo iz nie mam jakiejś przesuszonej skóry tylko tłustą i mało wrazliwą ściągał nieprzyjemnie skórę na buzi ale jej nie podrażniał.Nie pomógł jej,ale tez nie zaszkodził

Bardzo dobry produkt

Bardzo fajny żel dla cery mieszanej. Jest delikatny i nie podraznia. Jak dla mnie firma AA jest jedną z najpożądniejszych na naszym rynku. Wracając do żelu: matuje skórę na dość długo w połączeniu z kremem z tej serii, zero uczucia niemiłego ściągnięcia i złuszczenia skóry, jest bardzo wydajny a przy tym ma przyjemny zapach i fantastyczną konsystencje:)