La Roche-Posay, Effaclar Duo [+] (Krem eliminujący niedoskonałości)

La Roche-Posay, Effaclar Duo [+] (Krem eliminujący niedoskonałości)

Średnia ocena: 3.64/5

allegro
Średnia ocena: 0.00/5

La Roche Posay Effaclar Duo to krem eliminujący niedoskonałości skóry oraz przebarwienia potrądzikowe. Zawiera 4 składniki aktywne, aby skutecznie działać na 2 główne objawy trądziku: zapalne zmiany trądzikowe (krosty i grudki) oraz zaskórniki. Niacynamid i pirokton olaminy oczyszczają skórę i chronią przed powstawaniem nowych zmian trądzikowych, a połączenie LHA (Lipohydroksykwasu) z kwasem linolowym odblokowuje pory i eliminuje martwe komórki odpowiedzialne za ich zatykanie.

Uzupełnieniem składników aktywnych kremu La Roche Posay, Effaclar Duo jest woda termalna z La Roche-Posay o właściwościach kojących i zmniejszających podrażnienia oraz działający przeciw podrażnieniom Ceramid Procread, który zwalcza powstawanie przebarwień potrądzikowych, odbudowuje powierzchnię skóry, zmniejsza blizny i przywraca cerze jednolity kolor.

Zgodnie z obietnicą producenta, po 24 godzinach stosowania kremu La Roche Posay Effaclar Duo niedoskonałości są mniej widoczne, po 8 dniach - znacznie zredukowane, po 4 tygodniach pory odblokowane, stany zapalne wygaszone. Skóra jest gładka i oczyszczona, ma przywróconą równowagę i zdrowy wygląd.

uniwersalne
z przebarwieniami, trądzikowa
na przebarwienia
w tubce

Zaskoczył mnie

krem la roche-posay, effaclar duo kupiłam w sierpniu. długo zwlekałam z jego zakupem ale koleżanka polecała mi go już od jakiegoś czasu i wreszcie zdecydowałam się.
zaznaczę że moja twarz jest bardzo wrażliwa, a krem (dedykowany młodej cerze) a nie podrażnił (co bardzo mnie ucieszyło), nie ma mocnego zapachu a formuła jest dosyć lekka

moim największym problemem była kaszka na czole, a wrażenia z pierwszych paru dni były całkiem dobre.

w sierpniu odsuwałam się od niego i wracałam. na wakacjach moja skóra ucierpiała od słońca, soli i chloru i wróciłam do kremu

we wrześniu wróciłam do kremu i zobaczyłam wtedy największą różnicę. stosowałam go codziennie wieczorem na czoło i brodę z wysypką. po plus minus tygodniu wysypka zniknęła! na czoło wciąż nakładałam ten produkt a na resztę twarzy stosowałam krem nawilżający.

krem na prawdę pomógł mi w walce z kaszką. moje czoło jest w świetnym stanie! bardzo duży plus za to że nie podrażnił mnie mimo właściwości przeciwtrądzikowych, bo takie kremy zawsze były dla mnie zbyt 'agresywne'
mam go 3,5 miesiąca i zaczyna się kończyć, chociaż nie stosowałam go przez cały ten czas

Dobry, ale szału na mnie nie zrobił

Krem sam w sobie jest dobry, ale to tyle. Nie zrobił na mnie jakiegoś efektu "wow" ani jeśli chodzi o działanie, ani jeśli chodzi o konsystencję (nie jest ultralekka ale nie jest też tłusta).

Poza tym nie uczulił mnie, nie wysuszył, jest taki po prostu neutralny w swoim działaniu. Nie zauważyłam żeby jakoś mocno oddziaływał nie niedoskonałości czy im zapobiegał.

Dobrze się rozprowadza, ma wygodne zakończenie tuby w postaci wysuniętego aplikatora.

Opakowanie i wygląd fajne.

Na minus jest u mnie zapach, taki mdlący kwiatowy. Zdziwił mnie taki rodzaj zapachu w tym kosmetyku.

Ogólnie jak za taką cenę - spodziewałam się czegoś "wow", a to po prostu krem, który jest w porządku.

Niestety

Byłam ciekawa tego produktu i zakupiłam go. Myślałam że będzie super na mój trądzik lecz niestety tak nie wyszło. Po nałożeniu trochę piekła mnie skóra ale szybko minęło. Niestety na rano miałam wysyp, próbowałam kilka razy i nadal to samo. Niestety ten produkt nie jest najwidoczniej dla mnie.

Niesamowity :)

Produkt La Roche-Posay, Effaclar Duo [+] (Krem eliminujący niedoskonałości) jest niesamowity! Uważam go za niezwykle skuteczny. Zachwyciła mnie jego skuteczność pomógł mi pozbyć się pryszczy i zaskórników oraz poprawić ogólną teksturę mojej skóry. Krem szybko się wchłania, nie pozostawiając tłustej warstwy. Działa długoterminowo i poprawia stan skóry w sposób trwały przy systematycznym używaniu. Polecam go wszystkim z problemami skórnymi :)

Possay

Produkt kupilam z polecenia pani dermatolog po zakończeniu leczenia przeciwtradzikowego. Używałam wraz z zelem do mycia twarzy. Osobiscie uważam ze na początku był naprawdę okej i dobrze na mnie działał. Skóra go tolerowała, wygladala ładnie. Nie było żadnych nowych wypryskow. Jednak po dłuższym czasie stosowania zaczęły sie nawroty, powstawaly wypryski, zaczerwienienia. Przestałam używać, wracalam kilka razy, ale skóra przestała go tolerować. Zapach kremu znośny. Cena dosyć wysoka jak za tubke 40ml. Ale patrzac na ceny dermokosmetyków do zniesienia. Opakowanie w miare wydajne, jednak ze względu na to że powodował u mnie zmiany, których chciałam się pozbyć to nie kupię go więcej.

Ten krem to magik. Niedoskonałości znikają bez śladu!

Po przeczytaniu wielu recenzji i ja wypróbowałam ten produkt. Jego właściwości redukujące niedoskonałości mnie zachwyciły. Po zaskornikach nie ma śladu. Skóra jest co prawda troszeczkę przesuszona, jednak najważniejszy dla mnie jest brak niedoskonałości. Krem ma dość rzadką konsystencję. Nakładam go punktowo na zmiany. Nie warto przesadzać z ilością nakładanego produktu. Naprawdę wystarczy odrobina. Krem jest dzięki temu bardzo wydajny.

Mój świety grall

To co zrobił ten krem z moją cerą to nie da się opisać słowami. Byłam bardzo sceptycznie nastawiona na wszystkie zachwyty na temat tego produktu i jak bardzo się pomyliłam bo ten krem dosłownie uratował moją twarz już po kilku użyciach. Miałam ogromny problem z wielkimi podskórnymi i nietylko gulami na twarzy. Już po jakichś 2 tygodniach zauważyłam, że zmian jest coraz mniej. Powiedziałabym, że zniknęło jakieś 70% wyprysków z czego jestem bardzo zadowolona!

Zawsze trzymam w kosmetyczce

Stosuję go od kilku lat na zmianę z innymi specyfikami. Tak jak do innych produktów raczej nie wracam, to tego kupuję zawsze co jakiś czas, sprawia że cera jest optycznie bardziej jednolita, pory są mniejsze, zmian trądzikowych jest również mniej.

Kupiony w: Drogeria Cocolita.pl

Cudowny

Jak dla mnie wybawieni przy cerze trądzikowej. Genialny na noc po oczyszczaniu dwufazowym nałożyć. Rano skóra jest wyciszona jeśli chodzi o zaczerwienienia, tradzikowe zmiany!

Mnie raczej nie zachwycił

Mam skórę trądzikową (podskórne zmiany) i kupiłam Effeclar Duo by wspomóc regenerację skóry i miejsc po wypryskach. Krem jest dosyć drogi, a nie zauważyłam nic szczególnego w mojej cerze po wykorzystaniu całej tubki kremu. Zmiany nie są wyciszone, nie redukuje zaczerwienień. Dodatkowo, co bardzo mi przeszkadzało, roluje się.

po dłuższym stosowaniu -skuteczny

Krem ten jest naprawdę skuteczny w walce z trądzikiem, co szczególnie cieszy mnie, mając cerę suchą i skłonną do trądziku. Dzięki niemu moje niedoskonałości są zwalczane, rozjaśniane, a stany zapalne i zaskórniki znikają. Co więcej, krem zmniejsza wydzielanie sebum, co jest niezwykle ważne w przypadku cery trądzikowej.

Jego lekka, żelowa konsystencja sprawia, że krem łatwo się wchłania, a przy tym pięknie pachnie, co dodatkowo poprawia doznania podczas aplikacji. Jako osoba korzystająca z tego kremu z przyjemnością stwierdzam, że jest on doskonałą bazą pod makijaż.

Jednak trzeba zaznaczyć, że ma jedną dużą wadę - wysoką cenę. Niemniej jednak, jego wydajność i szybkie wchłanianie rekompensują ten fakt.

Warto jednak pamiętać, że nie należy nadużywać tego kremu i używać go jedynie od czasu do czasu, ponieważ przy częstym stosowaniu może powodować podrażnienia i wywoływać nowe niedoskonałości. Właściwie dawkowanie i ostrożność w użyciu pozwolą uniknąć tych negatywnych skutków.

Kupiony w: Drogeria Cocolita.pl

La Roche-Posay Effaclar Duo

Bardzo przyjemny produkt dla osób, które zmagają się z pojedynczymi wypryskami. Używam go punktowo. Przez dłuższy czas miałam problem z małymi wypryskami w okolicy brody i byłam w szoku jak dobre efekty zauważyłam podczas stosowania. Dostałam próbki i po ich zużyciu zdecydowałam się kupić pełnowymiarowy produkt. Moim zdaniem warto mieć go w swojej kosmetyczce. Nakładam go tylko wieczorem i moim zdaniem to wystarcza, bo boję się przesuszenia mimo żelowej konsystencji.