Bourjois, Rouge Edition Velvet (Matowa pomadka do ust)

Bourjois, Rouge Edition Velvet (Matowa pomadka do ust)

Pojemność 6,7 ml

Nowa pomadka od Bourjois z matowym wykończeniem i intensywnymi kolorami, o lekkiej, przyjemnie nakładającej się formule, której nie czuć na ustach.
Rouge Edition Velvet ma niewiarygodną formułę, która tuż po aplikacji sprawia wrażenie lakieru do ust, ale po nałożeniu przemienia się w matową, jedwabiście gładką i lekką teksturę.
Ukośnie ścięty aplikator w formie gąbeczki sprawia, że pomadkę nałożysz łatwo i precyzyjnie.
Wzbogacona w czyste pigmenty i lotne olejki, formuła gwarantuje kolor, lekkość i daje poczucie ekstremalnego komfortu, a pomadka długo utrzymuje się na ustach.
Dostępna w 8 kolorach.

Cena: 50zł / 6,7ml

kryjące, powiększające usta
Efekt
matowe
w płynie

Żałuję i dziwię się...

Kupiłam 5 kolorów taki zestaw za chyba 39zl na e.zebra. Duże nadzieję. A tu co po pierwsze okropny zapach, farby, remontu. Po drugie minimalna trwałość, problem z aplikacją, smugi, zacieki. Ona jest okropna na prawdę! Nigdy nie kupię, żałuję tych paru złoty. Cena jest kosmiczna. Na plus mile opakowanie i ciekawa, musowa konsystencja.

Jak dla mnie najlepsza!!!

Dla mnie to szminka perfekcyjna. Uwielbiam ją!
Zużyłam jej już kilka opakowań i nie zamienię jej na żadną inną. Mam kilka kolorów tej szminki na różne okazje. Od delikatnej na codzienne wyjścia, po piękny czerwony kolor na większe wyjścia. Zawsze sprawdza się idealnie. Jeszcze nigdy się na niej nie zawiodłam. Bardzo długo utrzymuje się na ustach, można śmiało jeść, a ta szminka pozostanie na ustach w nienaruszonym stanie. Nie trzeba co chwile chodzić do toalety i poprawiać ust, czy martwić się czy nie "zjadłyśmy" szminki. Przy niej można czuć się swobodnie, bo wiadomo, że usta są w idealnym stanie. Jest to mój numer 1 wśród szminek.

Super.

Matowa pomadka, która nadaje fajnego efektu.
Wygodne opakowanie, precyzyjny pędzelek - super.
Mam odcień różowy i bardzo ładnie prezentuje się na ustach.
Trwały produkt, ale nie ma trudności jeśli chcemy go zmyć.
Polecam!

Tragedia

Dostałam ją w prezencie, bo bardzo lubię takie kolory. Do tego lubię matowe produkty, a tego nie nazwałabym matowym, co najwyżej pół-matowym. Ściera się dosłownie po chwili i trzeba ją nakładać dosłownie co 15 minut, słabo kryje usta i są prześwity, do tego ma bardzo słaby pigment. Bardzo nie przypadła mi do gustu, aż się zdziwiłam jak zobaczyłam cenę.:/

Ulubiona.

Bardzo ale to bardzo fajna pomadka.
Zakochałam się w niej od pierwszego użycia.
Piękny, intensywny i matowy kolor.
Wygodne opakowanie - nieduże ale zgrabne.
Łatwo się nakłada ją na usta.
Utrzymuje się mimo jedzenia jak i picia.
Łatwo się ją zmywa. - SUPER!

Super.

Pomadkę dostałam w prezencie i jestem z niej bardzo zadowolona.
Bardzo fajnie rozprowadza się ją na ustach. Jest dość trwała - pomimo jedzenia wciąż była na ustach.
Raczej nie posiada zapachu.
Nadaje ładny mat.
Jestem ciekawa innych kolorów - mój to dość mocny róż.

Bardzo trwała

Pomadka ma przyjemną konsystencję, łatwo się rozprowadza na ustach i stopniowo zastyga. Tworzy na ustach delikatną skorupkę, jednak nie jest ona niekomfortowa. Ma lekki zapach. Utrzymuje się w dobrym stanie na ustach kilka godzin. Po spożyciu posiłku jej stan jest zadowalający. Szeroka gama kolorystyczna jest dodatkowym atutem tej serii pomadek. Polecam.

Bardzo lubię!

Jako miłośniczka matowych pomadek w intensywnych kolorach kupiłam "Rouge Edition Velvet" w ciemno, zwłaszcza że Bourjois to moja ulubiona marka drogeryjna.
Posiadam odcień "Hot Pepper" - soczystą czerwień.
Pierwsze skojarzenie: pomadka "Matte Me" od Sleek Makeup (którą również lubię).
Byłoby fajnie, gdyby producent poszerzył gamę odcieni. Beżów nie lubię- brakuje mi burgundowego, może czegoś wpadającego w fiolet, klasycznej pomarańczy...

Pomadka:
- nie wysusza ust i nie podkreśla suchych skórek (tak jak wiele innych matów)
- jest trwała- nie schodzi z ust tworząc znienawidzony przeze mnie nieestetyczny kontur
- łatwo się ją aplikuje
- można "stopniować" intensywność- jedna warstwa dla bardziej naturalnego efektu, dzięku dwóm lub trzem uzyskujemy odcień taki jak na opakowaniu.

Ogólnie ma wszystko, co porządny mat mieć powinien! Już planuję zakup kolejnych odcieni: Pink Pong, Nude-ist i Peach Club.

mieszane uczucia

Skusiłam się na kolor 28 Chocopink ,sam kolor jest przepiękny ,kocham takie nudziaki z lekką nutką różu.Co do pomadki to mam bardzo mieszane uczucia.Pomadka szybko zasycha na mat ,ale niestety prawie od razu pojawia się uczucie ściągnięcia skóry na ustach i bardzo szybko je przesusza .Podkreśla każdą suchą skórkę.Po tylu pozytywnych opiniach,spodziewałam się większego efektu WOW.Duży plus za trwałość - przetrwała jedzenie kanapki i wypicie kawy. Nie wiem czy kupię ponownie inny kolor.

Mieszane uczucia

Jestem posiadaczką numerów 28 Chocopink oraz 31 Floribeige!
Pierwszy to kolor beżowo-różowy, drugi zaś to kolor jasno-beżowy typy nude. Oba kolory są delikatne i naturalne, ale nie ukrywam, że moje serce podbił numer 28 Chocopink, bardzo ładny kolor.

Pomadka ma dość gęstą konsystencję, po nałożeniu jej na ustach szybko zastyga. Czuć jak ściągnięcie ust i lekkie wysuszenie. Podkreśla każde załamanie na ustach. Pomadkę czuć na ustach. Jeżeli chodzi o trwałość to jest ona średnia. Nie ściera się ona za parę minut, ale też nie trzyma się na ustach godzinę czasu, więc trzeba ją aplikować co jakiś czas.

Pomadkę można zmyć dowolnym kosmetykiem lub chusteczką, jeżeli już sama z siebie się nie zmyłam.

Mam mieszane uczucia co do tej pomadki. Wybór kolorów jest duży i takie, które podbijają moje serce, ale jej trwałość, wysuszenie ust, ściągnięcie ich bardziej nastawia mnie na nie kupienie innych kolorów.

Zapowiadało się WoW..

jestem niesamowicie zawiedziona tymi pomadkami. Co prawda kolory mają świetne,to niestety nie przykrywa ich wad. Nakładają się bardzo nierównomiernie, aplikator czasem nałoży dużą porcję produktu, czasem mniejszą. Produkt jest dość gęsty, gdy chcemy pokryć większą ilością usta - by nadać im odpowiedni odcień, bowiem pigmentacja jest kiepska - dość długo trzeba czekać, aż wyschnie, by sie nie rozmazywało.
Dużo opinii jest o tym, że sa to pomadki trwałe, niestety uważam, że do trwałych one nie należą. Potrafią się bardzo szybko zjadać mimo, że nic nie jem w tym czasie! Na każde jedzenie reagują natychmiastową kapitulacją, tzn, że od razu znikają w miejscu gdzie styka się z czymś lekko tłustym.
Plusem jest to, że przyjemnie się je nosi. Nie ściągają ust.
Jednak coś co sprawia, że mnie w nich odrzuca to zapach. Czuć jakbym nakładała farbę plakatową na usta i często się zastanawiam czy nie pomylili składników przy ich wyrobie. Po nałożeniu nie jest wyczuwalny zapach, więc można to przeboleć.
Jeśli ktoś szuka produktu do ust, który będzie nadawał lekki kolor z matowym wykończeniem i do tego nie zależy mu na trwałości, ten produkt jest dla niego.

Jedyna, która nie przesusza

Testowałam wiele pomadek w macie. Jedne były trwalsze, drugie mniej, ale wszystkie łączyło jedno. MAksymalnie przesuszały moje usta. Bourjois jest pierwszą, którą stosuję od kilku miesięcy i jest ok. Dla mnie matowy must have.

Bourjois, Rouge Edition Velvet

Moja przyjaciółka rozpływała się nad tymi pomadkami, więc musiałam ją wypróbować na własnych ustach! Nie żałuję! To jest produkt jedyny w swoim rodzaju! Idealnie nadaje się na wieczór. Swoją intensywną i trwałą barwą przyciąga wzrok. Przy nałożeniu pomadki trzeba bardzo uważać, aby nie wyjść poza usta bo później ciężko ją zmyć. Pomadka zmieści się w każdej torebce, nie ściera się przy jedzeniu i piciu, ani nie pozostaje na zębach. Usta dzięki pomadce są nawilżone i miękkie. Dodatkowym plusem jest to, że jest kilka dostępnych kolorów. Tania nie jest, ale mimo wszystko szczerze polecam.