Vichy, Lipidiose 2, Odżywczy krem-fluid do ciała

Vichy, Lipidiose 2, Odżywczy krem-fluid do ciała

Idealny dla szorstkiej, popękanej i łuszczącej się skóry. Przywraca jej elastyczność, długo działa. Osobiście używam go do skóry po depilacji, ponieważ mam wrażliwą i zwykły balsam nie wystarcza. Polecam, choć ze względu na cenę będę szukała dalej.

dobre

Dobre, ale jednak wolę Lipidiose 1. :)ZByt mocno natłuszcza skórę.Poza tym oczywiście dobrze nawilża, jest poręczne i wydajne.

podobny

Miałam trzy mini opakowania 50 ml. Gęsty, dobrze, równomiernie się rozprowadza, nie maże się. Dobrze się wchłania, nie zostawia tłustej powłoki, raczej ochronną, ale nietłustą. Wydaje mi się, że wzmacnia skórę, staje się ona jakby grubsza i lepiej chroniona. Nawilża dość dobrze, choć mam wrażenie, że bardziej natłuszcza. Pachnie neutralnie, delikatnie. Mało wydajny. Ogólnie bardzo przypomina mi balsam wielowitaminowy Ziaji, z tym, że tamten jest o wiele tańszy. Dlatego dostaje 3, a nie 4 *, bo mogę mieć coś takiego za kilkakrotnie mniej.

Milutki

Bardzo spodobal mi sie ten balsam. Trwale nawilza skore, ktora po jego uzyciu staje sie wyraznie gladsza i odzywiona. Piekny, delikatny zapach i gesta, ale latwa do rozprowadzenia konsystencja. PolecamIlość zużytych opakowań: 3

solidny

Skusiłam się, bo pojawił się w dużej butli z dozownikiem. Ma przyjemną konsystencję i nieźle nawilża, ale nic poza tym, dlatego nie rzucił mnie na kolana.Moim zdaniem, cena zbyt wygórowana w stosunku do jakości.

doskonaly

dla mnie jest to mistrzostwo swiata - dziwie sie opiniom ze mleczko nie jest wydajne, uwazam ze starcza na bardzo dlugo, tym bardziej ze jest geste i nie trzeba nakladac go wiele. uwielbiam ten kosmetyk, cudownie lagodzi podraznienia, nawilza i lekko natluszcza, pieknie pachnie i nie mam po nim wysypki; nie klei sie i ... i w ogole jest super:))) poza tym teraz zlapalam w aptece opakowanie 500ml za 60zlotych...

do rąk

Uwielbiam ten balsam, szczególnie dlatego, że po jego użyciu na ciało moje łapki też są świetnie nawilżone i natłuszczone i to na dłużej niż po niejednym kremie do rąk. Dość szybko się wchłania i pięknie pachnie. Polecam.

dobry, ale malo wydajny

W wyjatkowo ekspresowym tempie zuzylam cale opakowanie i jest to wlasciwie jedyny minus (no, moze poza cena). Rzeczywiscie bardzo dobrze i dlugotrwale nawilza, nie pozostawia tlustego filmu na skorze i szybko sie wchlania. Przyjemny, delikatny zapach. Mozna go stosowac rowniez na podrazniona (np. depilacja) skore - fajnie lagodzi zaczerwienienia.

malo wydajny

jest to dobry kosmetyk ale jednak cena moglaby byc nizsza ze wzgledu na raczej mala wydajnosc,ogolnie ladnie nawilzyl moja skore, ma delikatna konsystencje i mily zapach...raczej nie zauwazylam jakis wiekszych efektow niz po uzyciu balsamu 2 razy tanszego

Cóż

Kolejny produkt Vichy na którym się zawiodłam, naprawdę spodziewałam się po nim dużo więcej.

Oceniam na 4.00

Bardzo dobre mleczko do suchej skóry. Intensywnie nawilża, a mimo to nie zostawia tłustej powłoki. Dobrze się wchłania. Ma miły zapach, trochę chyba podobny do kremu Nivea Soft. Jak dla mnie idealny po depilacji nóg. Jedna gwiazdka na minus za wydajność - faktycznie trzeba nałożyć go stosunkowo dużo, by mieć wrażenie kompletnego nawilżenia.

Oceniam na 4.00

Zbyt mała pojemność jak na taką cenę, ale jeżeli skóra jest silnie przesuszona i przypomina żółwia, nie ma nic lepszego od Lipidiose. Świetnie sprawdza się zarówno w zimie, kiedy centralne ogrzewanie i ciepłe swetry skutecznie pozbawiają ją miękkości i elestyczności, jak i w lecie, gdy zbyt długo wystawiamy się na słonko ;)

Oceniam na 4.00

używam go mniej więcej raz w tygodniu albo po opalaniu gdy mam bardzo wysuszoną skórę. Świetnie nawilża , koi podrażnioną skórę ładnie pachnie. Ma jedną wadę nie jest wydajny.