Maybelline, Super Stay 7 Days, Gel Nail Color (Lakier do paznokci)

Maybelline, Super Stay 7 Days, Gel Nail Color (Lakier do paznokci)

Wzmacniający i długotrwały lakier do paznokci. Zawiera wapń, żelazo i silikon, które wzmacniają i utwardzają płytkę paznokcia, zapewniając jednocześnie kolor trwały nawet do tygodnia. Precyzyjna aplikacja.

Wart swojej ceny

Tutaj mogę śmiało powiedzieć, że jest to najlepszy lakier do paznokci jaki kiedykolwiek miałam. To już moja trzecia butelka lakieru i wiem, że będą kolejne.
Lakier ma bardzo dobre krycie, jedna warstwa napewno wystarczy. Wysycha dość szybko ale bez szału, są szybciej schnące lakiery. Wytrzymałość tego lakieru jest niesamowita a jak nałożę jakikolwiek topcoout kolor trzyma mi się dopóki go nie zmyje, bo aż mnie obrzydza, że tak długo chodzę w jednym lakierze. Nie niszczy płytki bardziej od innych paznokci.
W Naturze można dorwać już za 11 złotych.

Dla mnie super

Mam dwa kolory: nr 286 Pink Whisper oraz nr 786 Taupe Couture. Ten jasnoróżowy jest bardzo delikatny, daje naturalny efekt, natomiast ciemniejszy jeszcze bardziej przypadł mi do gustu. Kolor jest dość nietypowy, coś jakby pomiędzy szarością a brązem, wygląda bardzo elegancko. Jest trwały, zazwyczaj stosuję go razem z utwardzaczem, dzięki trzyma się u mnie do 8-9 dni, natomiast bez niego wytrzymuje spokojnie 5 dni, po czym pojawiają się pierwsze malutkie odpryski, ale są one na tyle niewielkie, że szybko da się to naprawić.

zwyczajny

zwyczajny lakier, znanej firmy, raczej z wyższej pólki. Po pomalowaniu paznokcia stwierdzam ze ma fajny precyzyjny pędzelek, który ulatwia aplikacje lakieru ale lakier nie jest trwaly, szybko mi się odprysuje i nie trzyma się. trzymal mi się 3 dni.... :/ wiec nie jeste mzachwycona

Najtrwalszy lakier

Lakier jest cudowny, wystarczą dwie warstwy i starcza na tydzień lub nawet dłużej. Najbardziej wytrzymały lakier jaki miałam, do tego cena nie jest tak wysoka w porównaniu do jego jakości. Polecam!

przecietnie u niego z trwaloscia

Mam odcien Nude Rose czy Rose nude..jakos tak. Piekny brudny roz. Stonowany, delikatny.

Kupilam skuszona ,wszedzie, opiniami o jego wysokiej trwalosci. No nie wiem..u mnie tyle sie nie trzyma co u innych. Po 2 dniach sa zdarte koncowki paznokci i na trzeci dzien juz zmieniam lakier. Uzywam bez Topu (jak kazdy lakier).
Swietnie sie naklada i dosc szybko schnie, prawie jak ''szybkoschnace''. Nie tworzy smug. Wydajny. Ma poreczny pedzelek. Ale trwalosc przecietna.

Bardzo trwały lakier

Używam go od kilku lat i nadal spełnia moje oczekiwania. Po wielu nieudanych próbach zakupu innych lakierów ciągle wracam do niego i utwierdzam się w przekonaniu, że jeśli chodzi o trwałość, to jest najlepszy. Nie ma co eksperymentować z innymi markami, trzyma się naprawdę 5-7 dni! Cena w stosunku do jakości adekwatna. W drogeriach sieciowych często bywa w promocji i można zrobić większy zapas. Jedyne do czego mogę się doczepić, to bardzo skromna gama kolorystyczna. Poszalałoby się, ale nie ma czym :)

Jedne z lepszych drogeryjnych lakierów

Ta seria z Maybelline to jedne z najlepszych drogeryjnych lakierów do paznokci. Skusiłam się na nie z polecenia jednej z brytysjkich blogerek i nie żałuję.

Drogi i nietrwały.

Kupiłam ten lakier w kolorze czerwonym bo bardzo lubie mieć intensywnie pomalowane paznokcie. Niestety lakier okazał się bardzo nietrwały. Po pomaliwaniu już po paru godzinach są odpryski. Nie spodziewałam się że firma Maybelline wypusci na rynek drogi lakier który zachowuje się jak najtańszy. Jedynym pocieszeniem jest to że ciut dłużej utrzymuje się na stopach i tylko tam nim maluje. Plusem jest wyprofilowany pędzelek którym dobrze się maluje.

Wreszcie coś dobrego

No wreszcie, wreszcie! Wreszcie lakier, który podołał moim paznokciom. Mam tak łamliwe i rozdwojone paznokcie, że wszystkie lakiery już po jednym dniu odpryskują. Ten wytrwał 4 dni, więc od razu kupiłam dwa kolejne odcienie. W dodatku lakier ma świetną konsystencję i bardzo dobry pędzelek, którym błyskawicznie umalujemy nasze paznokietki, bez brudzenia przy tym paluchów. Ja kupiłam go na wyprzedaży za 10 zł, więc jestem na tak.

Tragedia

Tyle wad że nie wiem od czego zacząć..
-bardzo dlugo zasycha, nawet po 0.5h potrafi sie odkszalcic.
-niewygodny, za szeroki pędzelek. Chcesz precyzyjnie pomalować paznokcie? To omijaj ten lakier szerokim łukiem
-bardzo ale to bardzo nietrwaly, odpeyskuje po kilku godzinach

Super lakiery!

Bardzo często miałam problem, że już następnego dnia po pomalowaniu paznokci lakier odpryskiwał. Natomiast SUPERSTAY7DAYS naprawdę trzyma tydzień, a nawet dłużej, szybko wysycha i posiada pędzelek, którym łatwo nałożyć produkt. Cena także bardzo korzystna - kupiony w drogerii internetowej za jedynie 5 zł.

Spełniona obietnica trwałości.

Nie tylko spełnia obietnicę utrzymywania się na paznokciach przez 7 dni. Naprawdę zapewnia piękny połysk i efekt żelowych paznokci a przy tym bardzo szybko schnie. Inne lakiery o konsystencji żelowej potrzebują sporo czasu do zupełnego wyschnięcia. Z tym lakierem jest dużo szybciej. Efekt jest ładny do ostatniego dnia i nic nie odpryskuje ani się nie ściera. Szkoda tylko że kolory takie dziwne i mało wyraziste, tylko niektóre są fajne. Oprócz tych na fotce mam jeszcze biały kolor który idealnie sprawdzi się do frencha.