Revlon, Parfumerie Nail Polish (Pachnący lakier do paznokci)

Revlon, Parfumerie Nail Polish (Pachnący lakier do paznokci)

Pojemność 11,7 ml

Pachnący lakier do paznokci Revlon Parfumerie Nail Polish jest zamknięty w uroczej buteleczce przypominającej butelkę perfum. Lakiery Parfumerie pachną podczas wysychania. Dostępne w kilkunastu odcieniach od klasycznych czerwieni po modne pastele.

gęsty i słabo się trzyma

Ładniutkie opakowanie i obietnica pachnącego lakieru skłoniła mnie do zakupu. Niestety nie był to dobry wybór. Może trafiłam na jakiś stary ale był jak dla mnie za gęsty i nie chciał się równo rozlać na paznokciu. Namęczyłam się z nim jak diabli. Po dwóch dniach poodpryskiwał i tyle z tego miałam. Faktycznie pachniał ale sama nie wiem czy ładnie czy nie bo jakoś tak "chemicznie".

ładna buteleczka, przyjemny zapach- tyle.

Oczywiście jak większość kupiłam go, bo opakowanie jest przecudowne, trochę jak butelka starych dobrych perfum. Kolory ciekawe, więc coś wybrałam. Zapach wisienki, zdecydowanie przyjemniejszy niż zapach innych lakierów. Koniec plusów. Strasznie rzadka konsystencja, nie kryje zbyt dobrze, odprysł pierwszego dnia. Myślałam, że może kwestia koloru, ale potem dostałam inny i jest to samo. Nie polecam.

Myślałam, że pachnie jak pamiętnik.

Kiedy w drogerii stanęłam przed wyborem odcienia, dostałam oczopląsów. Jest ich dużo i są dość nietypowe. Najbardziej przyciągnęly mnie ku sobie fiolet, czerwień i malina, ale w końcu zdecydowałam się na klasyczny, jasny, dzienny, pudrowy róż.Pink Pineapple.
Niestety, kolor choć bardzo ładny jest trudny w aplikacji. Potrzeba kilku warstw do pełnego krycia. Smuży się. Jest za gęsty.Lakier długo schnie, a co dopiero trzy warstwy. Nie jest trwały.
Czy pachnie? Tak. Owocową landrynką. Nie jest to zły zapach, choć spodziewałam się zapachu pamiętników z dziecięcych lat. Były takie zapachowe. Kojarzycie?
Lakier ma kremowe wykończenie , cienki pędzelek. Pomimo tego, że generalnie wolę grubsze, ten świetnie spisywał się w swojej roli. Ładny kolor. I ciekawe opakowanie.
Ale to wszystko.

A wydawało się, że będzie tak kolorowo...

Posiadam odcień Pink Pineapple. Kupiłam go na promocji w Hebe za połowę ceny. Kolor od razu mi się spodobał. Delikatny róż w pięknej oryginalnej, przyciągającej wzrok buteleczce. Zapach wyczuwalny, umilił mi malowanie paznokci. Nakładanie go na płytkę to dramat. Nie kryje i dopiero za 3 warstwą efekt mnie zadowalał. Mogłabym ten fakt przeboleć, gdyby nie jeden fakt. A mianowicie podczas zmywania lakieru moim oczom ukazała się nieestetycznie odbarwiona płytka. Pomimo uroczej buteleczki, która świetnie prezentuje się na toaletce, ten produkt do niczego się na daje.

PLUSY:
+Zapach
+Wygląd buteleczki
+Trwałość zwyczajnego lakieru ok. 3-4 dni

MINUSY:
-ODBARWIŁ PŁYTKĘ PAZNOKCIA
-Zostawia smugi
-słabe krycie, ale można je budować

średniawa

kupiłam lakier ze względu na piękna buteleczke i przecene w drogerii hebe, nie mogłam się doczekać aż pomaluje paznokcie
niestety zawiodłam się, lakier po malowaniu odpryskuje już kilka godzin później
myślałam,że to jakiś felerny raz, kilka dni później znów pomalowałam i znowu to samo
zawiodłam się i to bardzo, a żałuje bo kolor jest piękny

Tragedia

Kupiłam lakier zachęcona wyglądem buteleczki - to wielki plus. Kolor - piękna czerwień.
Ale niestety - już po kilku godzinach zaczął odpryskiwac, dodatkowo ten chemiczny zapach... Dla mnie dno.

nawet fajny

Oceniam kolory orange i limonka. Dostałam za darmo do czegoś tam w Rossmannie.

Może akurat te kolory spisują się lepiej niż inne ale trzymają kilka dni na paznokciach (dla mnie najlepsze są Rimmel-e), krycie niezłe, piękne kolory i czytając opinie sądziłam, że lakier ten to kompletny bubel, a tu taka niespodzianka :)

W związku z tym będę je łapała na jakiejś promocji bo 20 pln to zdecydowanie za dużo ...

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Zwykły, śmierdzący lakier

Lakier jak lakier, trzyma się krótko, czyli tak jak większość lakierów. Na początku jest bardzo rzadki a później szybko gęstnieje. Szczoteczka trochę za cienka.

Co do zapachu, to jakaś ściema. Lakier nie pachnie perfumami, tylko cuchnie zwykłym acetonem.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Dałam mu kilka szans i no niestety...

kolor Pink Pineapple
+ zapach, który utrzymuje się nawet po kilku dniach na paznokciach
+ ładny kolor
+ stylowa buteleczka
+ pędzelek akuratny

- bardzo rzadki
- pozostawia smugi
- źle kryje
- trzeba nałożyć kilka warstw (nawet 4)
- wolno schnie

Ciekawy, ale słaby produkt

Używałam koloru Giner Melon.

Zalety:
- Kolor: piękny, trochę róż, trochę koral, nie mogę znaleźć żadnego odpowiednika
- Zapach: naprawdę ładnie pachnie i przy malowaniu i po pomalowaniu przez ok. 2 dni
- Elegancka buteleczka przypominająca perfumy
- Pędzelek: cienki, ale obrotny, da się nim pomalować
- Czas schnięcia: względnie szybki

Wady:
- Trwałość: tragiczna, max 1 dzień bez odprysków (nie używam topu by nie zakrywać zapachu)
- Krycie: potrzebne 3 cienkie warstwy, często widać prześwity
- Po 2 dniach kolor matowieje i zapach przestaje być wyczuwalny

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Uroczy, ale...

Zachęcona pięknym kolorem u koleżanki (piękne bordo), a następnie przecudownym opakowaniem, postanowiłam poszukać koloru dla siebie.

+ interesująca gama kolorów, nie jest banalna,
+ przepiękne opakowania,
+ lakier zapachowy (rzeczywiście jest zapach, nie tylko w flakonie, ale na paznokciach również),
+ konsystencja, dość rzadka, ale dzięki temu można rozprowadzić produkt,
+ trwałość ok, po nałożeniu top coatu, wytrzyma ile trzeba,
- okazało się, że mimo ślicznego opakowania, trzymanie pędzelka za tę kulkę, wcale nie jest dla mnie wygodne,
- prześwity na płytce, nie zawsze da się lakier nałożyć równomiernie.

Ilość zużytych opakowań: dwa w trakcie

Love&hate relationship

Mam z tym lakierem typowe love&hate relationship.

Skusiłam się na niego ze względu cudowny malinowo-bordowy kolor (090 Bordeaux), oraz bajer w postaci zapachu, nie przepadam za lakierowym smrodkiem, a poza tym nie miałam nigdy pachnącego lakieru :D

(+)Zacznijmy może od pędzelka; jest cienki ale to akurat mi nie przeszkadza, a prawdopodobnie jest celowym zabiegiem ze względu na rzadką konsystencję lakieru

(+) Zapach; No pachnie, całkiem przyjemnie nawet. Nie wiem czym, ale nie jest to typowo emaliowy zapach. Ponadto przez jakiś czas utrzymuje się na paznokciach.

( -) Aplikacja; Tu zaczynają się schody. Lakier okropnie smuży, do równomiernego pokrycia płytki potrzebuje nieraz jednej grubej warstwy, a czasem nawet 3 cienkie przez co schnięcie trochę mu zajmuje.

(+/-)Trwałość; Ten lakier jest wyjątkowo kapryśny! Zdarza mu się utrzymać na moich paznokciach przez 5 dni w idealnym stanie, a zdarza się że na drugi dzień coś mi się na nim odciśnie, lub że odpryśnie po kilku godzinach..

Podsumowując;
Gdyby za każdym razem trzymał się przez kilka dni to wybaczyłabym mu nawet trudy aplikacji.
Tymczasem jestem trochę rozczarowana i raczej nie kupię już kolejnego koloru, za 20 zł mogę znaleźć coś lepszego.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy