L`Oreal Paris, Volume Million Lashes, So Couture Mascara (Tusz do rzęs)

L`Oreal Paris, Volume Million Lashes, So Couture Mascara (Tusz do rzęs)

Tusz do rzęs z linii Volume Million Lashes zwiększający objętość. Z ekstraktem z jedwabiu.

Szczoteczka
z włosia

Ale gwiazda

Gwiazda wśród tuszy do rzęs. Istne cudo. Powiem tylko tyle - brać w ciemno, nawet się nie zastanawiać.

Tusz daje efekt miliona rzęs. Serio. To, co ta szczoteczka robi z rzęsami, powala. Dosłownie. Przepięknie wydłuża, rozdziela, podkręca. Robi z rzęs cudowny wachlarz. Włoski są nieskończenie długie.

Tusz nie osypuje się, nie rozmazuje, siedzi na rzęsach i wygląda jak świeżo nałożony przez CAŁY dzień. Codziennie maluję się nim o 7, a zmywam koło 21 i nie zauważyłam ANI JEDNEJ czarnej kropeczki pod okiem. Jestem naprawdę w ciężkim szoku. Maluję się kilka dobrych lat i nie trafiłam jeszcze na taki tusz.

Maskarę można dokładać, dokładać i dokładać. Po 3/4 warstwach rzęsy są coraz dłuższe, coraz grubsze i coraz piękniejsze. Nie skleja, nie robi pajęczych nóg, nie robi grudek. Po pół roku użytkowania nie zasycha, a wręcz jest jeszcze lepszy niż świeży, na początku stosowania. Kiedy tusz był tak "wymęczony", że aż rozwalił się od środka i pękł plastik, który "obcierał" nadmiar tuszu przy wyjmowaniu szczoteczki z opakowania, to nawet z ogromną, nieobtartą ilością tuszu na szczoteczce, którą musiałam jakoś obcierać sama, produkt nie skleił rzęs i wyglądały tak samo.

Łatwo się zmywa, pięknie pachnie, cena na internecie super.

Chyba nie muszę nawet komentować.

Idealny do krótkich rzęs - nie skleja!

Moim problemem są drobne i niesamowicie krótkie rzęsy, do których bardzo ciężko utrafić z jakimkolwiek tuszem.
Córka poleciła mi właśnie ten, a że akurat był w promocji to wylądował w koszyku zakupów.
Nie miałam co do niego zbytnio pozytywnego nastawienia - wszystkie tusze jakie do tej pory używałam albo nadmiernie sklejały rzęsy i oczy wyglądały jeszcze gorzej niż przed nałożeniem.

Ten tusz o dziwo spisuje się całkiem dobrze i jestem z niego zadowolona, po pierwsze rozdziela rzęsy i nie skleja ich i wydłuża ich długość.
Wreszcie moje rzęsy są dostrzegalne!
Trwałość tego tuszu również na plus, gdyż nie odbija się, nie trzeba go poprawiać.

Produkt na pewno zagości na stałe w mojej kosmetyczce - polecam wszystkim posiadaczką miniaturowych rzęs!

Miazga

Mega świetny tusz,moje krotkie proste rzesy wygladaja mega :) Nie kruszy sie,nie rozmazuje,trzeba nauczyc sie nim operować,ale warto :) Szkoda,ze tak późno go odkryłam,wart każdej złotóweczki !

Kiedyś był moim ulubiencem

Używałam tego tuszu kilka lat. Do tej pory bardzo często do niego wracam. Daje rewelacyjny efekt wydłużenia oraz podrubienia rzes. Tusz się nie osypuje, nie robi tzw. pandy pod oczami. Szczoteczka jest silikonowa, dzięki niej możemy uzyskać efekt podkręcania rzęs. Akurat dla mnie to duża zaleta bo moje rzęsy są bardzo proste. Gdy weźmie się odpowiednia ilość produktu tusz nie skleja rzęs i nie robi grudek. Bez problemu można nałożyć więcej warstw niż jedną. Dla zwolenniczek delikatnego makijażu wystarczy jedna warstwa.
Opakowanie jest fioletowe, wykonane starannie. Jest naprawdę eleganckie. Produkt niestety bardzo szybko zasycha.

Świetny tusz!

Godny polecenia tusz do rzęs :) ładnie rozdziela rzęsy, ładnie je tez pogrubia. Nie tworzy efektu nóżek pająka, można budować warstwy bez obawy, ze zacznie się wykruszać na końcach lub zacznie sklejać rzęsy. Jeden z lepszych tuszy dostępnych w drogeriach.

Mój ulubiony

Tusz od L’Oréal Paris jest moim ulubionym, codziennie się maluję więc potrzebuję czegoś co sprawia, że oczy wyglądają pięknie. Ładnie podkreśla spojrzenie, pokrywa dobrze rzęsy, szczoteczka ładnie rozczesuje rzęsy i najważniejsze, że ich nie skleja. Można śmiało nakładać kilka warstw, bo grudki się nie tworzą. Tusz jest bardzo wydajny i aplikacja jest bardzo prosta.

Cudo

To niesamowite co ten tusz potrafi zrobić z cienkimi rzadkimi rzęsami. Jestem nim zachwycona i mimo że wypróbowałam dziesiątki innych tuszów, ten jest dla mnie ideałem! W drogeriach internetowych do kupienia za 20-30 złotych więc cena nie jest wygórowana jak za taką jakość!

Recenzja

Tak srednio mnie zachwycił. Spodziewalam sie efektu wow, a efekt nie jest taki jaki oczekiwalam po tym produkcie. Cena produktu byla kuszaca. Rossmann ostatnio mial na niego fajna promke.

lovelovelove

Uwielbiam te masakre, naprawdę pogrubia i wydłuża rzęsy, efekt utrzymuje się cały dzień a przy kilku machnieciach można zrobić efekt naprawdę spektakularnych rzęs na wieczorowe wyjście. Minus to cena bo jest całkiem drogi ale uważam że warto za te cenę nawet choć warto szukać promocji, jak w przypadku wielu maskar przy kilku pierwszych użyciach rzęsy trzeba pomalować kilka razy aby uzyskać fajny efekt. Pluske jest również to że się nie sypie po kilku godzinach, polecam :)

Rozdzielone rzęski

Ma silikonową szczoteczkę z krótkim włosiem. Przepięknie rozdziela rzęsy i trafia do nawet najmniejszego włoska. Wydłuża. Jeśli chodzi o sprawy objętościowe to nie polecam. Tutaj jest większe skupienie na długości, z naturalnym efektem, bez grudek i sklejania. Mam wrażenie że tusz ma zapach kawy. Jest to przyjemne skojarzenie, przynajmniej dla mojej osoby. :) Czasem, gdy chce pogrubić bardziej rzęsy to na ten z loreal'a nakładam inny, z grubszą szczoteczką.

Bardzo fajny tusz :)

Tusz do rzęs L`Oreal Paris, Volume Million Lashes, So Couture Mascara pierwszy raz kupiłam w Rossmanie. Używam co trochę to inny tusz do rzęs, ponieważ szukam ciągle tego jedynego, który miałby wszystkie cechy tego mojego wymarzonego. Tusze od Loreala lubię bardzo. Ten ma fajną szczoteczkę, dzięki której rzęsy są fajnie rozdzielone. Masscara ma fajną czarną barwę. Tusz nadaje objętości, nie skleja rzęs, nie wysycha szybko, nie kruszy się. Polecam.

Bardzo lubię.

Perfekcyjna czerń, rozdzielenie rzęs, imponująca objętość - te określenia zdecydowanie dotyczą tego cudeńka. Jest bardzo wydajny, nie osypuje się, cechuje się też trwałością.

Lubię go

Ładnie rozdziela rzęsy, nie skleja i nie kruszy się w trakcie noszenia. Ma wygodną szczoteczką, którą łatwo pomalować nawet krótkie włoski. Pięknie pogrubia i wydłuża rzęsy. Czerń jest bardzo intensywna, jestem super zadowolona z tego tuszu.