L`Oreal Paris, Volume Million Lashes, So Couture Mascara (Tusz do rzęs)

L`Oreal Paris, Volume Million Lashes, So Couture Mascara (Tusz do rzęs)

Zobacz oferty

Pinali.pl

notino.pl
Średnia ocena: 3.94/5

zobacz więcej ofertzwiń

Tusz do rzęs z linii Volume Million Lashes zwiększający objętość. Z ekstraktem z jedwabiu.

Szczoteczka
z włosia

Bardzo go lubię

Tusz fajnie pogrubia rzęsy bez sklejania, rozczesuje i rozdziela. Nie osypuje się i nie rozmazuje. Nie jest to mój numer 1, ale i tak bardzo go lubię za efekt, jaki mogę nim uzyskać.

Najlepsza maskara!

W makijażu najważniejsze są dla mnie oczy. Ich odpowiednią oprawa zmienia na prawdę bardzo dużo w wyglądzie. Moje rzęsy są raczej dość krótkie i jasne, ale gdy nałożę ten tusz wyglądają obłędnie! Co do produktu szczoteczka jest silikonowa, stożkowata, dzięki czemu możemy bez problemu dotrzeć do rzęs w kącikach oczu. Kolor to na prawdę głęboka czerń. Po użyciu produktu rzęsy są znacząco wydłużone, podkręcone, nie sklejone, a wręcz tak ładnie podzielone. Fajnie można dawkować ilość tuszu, by w zależności od potrzeb makijaż oka był bardziej spektakularny lub delikatny. Wytuszowane rzęsy spokojnie wytrzymują cały dzień bez osypów. Tusz kosztuje w tradycyjnych drogeriach jak Rossman czy Hebe w cenie reguralnej ponad 60zł, ale można go dorwać w wielu internetowych za połowę lub na jakiejś promocji stacjonarnie.

Jeden z lepszych drogeryjnych tuszy

Wypróbowałam ten tusz kilka lat temu i od tamtej pory kupuje i używam regularnie.
Tusz ma fajną precyzyjną szczoteczkę. Formuła jest bardzo przyjemna, dobrze nasycona pigmentem, ładnie podkreśla rzęsy, wydłuża, pogrubia, nie skleja, nie odbija się na powiece ani nie kruszy nawet po całym dniu. Opakowanie jest bardzo eleganckie i kojarzy mi się z luksusowym produktem. Pod względem jakości jest naprawdę dobry. Jedyny minus to cena w drogeriach stacjonarnych. Ale zawsze mozna kupić w internetowej lub na promocji

MEGA!

Uwielbiam ten tusz! W końcu znalazłamtusz, który Nie kruszy się, rozdziela i do tego pięknie podkreśla rzęsy, cena w sklepie internetowym też jest super - same plusy i póki co nie zauważyłam żadnych wad :) Polecam!

Hit!!!!

Nie posiadam sztucznych rzęs, dlatego jestem maniakiem tuszowym ???? po przetestowaniu wielu, ale to naprawdę wielu maskar,stwierdzam, że jest to najlepsza masakra ever! Głęboka czerń, trwałość, brak tzw. pandy pod oczami, brak kruszenia, do tego bardzo wydajna i przede wszystkim spełniająca obietnicę producenta. Świetnie wydłuża, pogrubia i podkręca moje rzęsy. Polecam!!!!

nie polubiliśmy się

Kupiłam oczywiście zachęcona pozytywnymi opiniami, jednak u mnie się nie sprawdził, właściwie na plus mogę wymienić jego trwałość, bo tu działał bez zarzutu, a nawet ciężko było go domyć, poza tym grudkował się, strasznie oblepiał i sklejał rzęsy, przez co czułam go ciągle na rzęsach, być może trafiłam na jakiś stary egzemplarz.

najlepszy tusz jaki miałam !

Przetestowałam dziesiątki tuszy do rzęs na przestrzeni lat i jedynie ten skradł moje serce na wieki. Moje rzęsy są krótkie dlatego nie każda szczoteczka i tusz potrafią zrobić z nimi coś ładnego. Tusz posiada silikonową szczoteczkę z dość krótkimi "włoskami" i gęsto umiejscowionymi. Dzięki temu moje krótkie rzęsy malowane od samej nasady są bardzo ładnie rozdzielone a kolor głębokiej czerni sprawia, że wydają się grubsze a spojrzenie bardziej wyraziste. Plusem jest także opakowanie, które prezentuje się bardzo ładnie i elegancko. Małym minusem jest to, że pod koniec dnia po całym dniu noszenia tuszu na rzęsach zaczyna się delikatnie kruszyć. Przy wszystkich pozytywach dla mnie ten minus nie ma znaczenia ale może dla kogoś jest to istotne. Jego cena regularna jest dość wysoka dlatego polecam zaglądać do internetowych drogerii bo można go upolować za połowę ceny. Nie podrażnił oczu ani skóry. Podsumowując kocham i zawsze będę do niego wracać.

Przeciętny

Tusz nie jest zły, ale na pewno drugi raz nie kupiłabym go za taką cenę. W tej kwocie możemy znaleźć o wiele lepsze tusze.
Efekt na rzęsach nie jest spektakularny, nie ma tu ani mocnego pogrubienia ani wydłużenia. Czerń nie jest zbyt głęboka. Rzęsy są bardzo ładnie rozdzielone, mascara nie skleja ani nie zostawia grudek. Trzyma się długo, bez osypywania. Mimo to zostawiam tylko trzy gwiazdki, bo tak przeciętny efekt mogłabym osiągnąć najtańszym tuszem. Może będzie odpowiadał osobom lubiącym delikatne podkreślenie, ale dla mnie to zdecydowanie za mało.

Tusz perfekcyjny.

Tusz ten bardzo mnie pozytywnie zaskoczyl. Mega wydłuża i pogrubia rzęsy. Nie kruszy się ani nie skleja rzęs. Dobrze wyprofilowana szczoteczka pozwala na pomalowanie najkrótszych włosków.

Świetny

Na wstępie zaznaczę, że od tuszu do rzęs oczekuję delikatnego wydłużenia, rozdzielenia rzęs, ale bez dramatycznego efektu - i to właśnie mi ten tusz daje. Mam opadającą powiekę, dlatego cenię zgrabne szczoteczki - inaczej bardzo łatwo mi się tuszem ubrudzić.
Ten tusz spełnia moje oczekiwania. Szczoteczka jest silikonowa, nie jest przesadnie duża. Ma eliptyczny kształt. Ma dość krótkie włoski, które jednak dobrze wyciągają naturalne rzęsy. Tusz, tak jak wspomniałam, przynajmniej za pierwszym pociągnięciem nie daje efektu sztucznych rzęs, ale efekt mi się bardzo podoba. Rzęsy są lekko podkręcone, rozdzielone, podkreślone. Polecałabym go szczególnie osobom z mniejszymi oczami lub opadającymi powiekami - ładnie podkreśli rzęsy, ale nie przytłoczy spojrzenia.
Nie osypuje się w trakcie dnia, również się nie odbija na powiece. Oczywiście, pod koniec dnia mam lekko zabrudzoną dolną powiekę, ale zdecydowanie mniej niż w przypadku innych tuszy. Nie mam zastrzeżeń co do jego trwałości, nie odczuwam potrzeby poprawek makijażu w trakcie dnia.
W trakcie jego używania nie powstają w opakowaniu grudki. Tusz ciągle ma dobrą konsystencję, a sama konsystencja jest w porządku od pierwszego dnia, zaraz po otwarciu - według mnie nie jest zbyt rzadka i nie trzeba czekać aż zgęstnieje.
Cenowo wypada średnio, na pewno da się znaleźć tańsze tusze, ale na promocji cena jest całkiem przystępna. Bez promocji raczej nie kupiłabym tego tuszu.

Najlepszy

Jest to moim zdaniem najlepszy drogeryjny, łatwo dostępny tusz. Czesto próbuje z ciekawości coraz to nowszych tuszy, jednak zawsze do niego wracam, bo nie spotkałam jeszcze żadnego godnego następcy. Ma idealną konsystencję, gładką, po prostu sunie po rzęsach równomiernie tworząc piekny efekt naturalnych, ale wydłużonych i pogrubionych jak trzeba rzęs. Nie tworzy grudek, nie rozmazuje się mimo, że nie jest wodoodporny-spokojnie można go używać bez obaw, że lekki kontakt z wodą czy łzami będzie nam straszny. Zmywa się również bardzo dobrze. Podoba mi się też jego zapach i to, że mimo upływającego czasu konsystencja pozostaje gładka- nie zasycha w opakowaniu. Mój osobisty hit!

ZALETY:
-nie tworzy grudek,
-nie osypuje się nawet po całym dniu noszenia,
-mimo łatwego zmywania płynem micelarnym nie rozmazuje się przy kontakcie z wodą czy łzami,
-piękne opakowanie,
-szczoteczka nabiera idealną ilość produktu,
-konsystencja,
-zapach.

WADY:
Brak

Najlepszy

Jest to jeden z lepszych tuszy jaki miałam - silikonowa szczoteczka super rozdziela rzęsy i wydłuża je. Jestem mega zadowolona. Niestety cena mogłaby być trochę niższa.

Najlepszy!

Po wielu testach różnych tuszy do rzęs, natrafiłam kilka lat temu na ten z Loreal, no i się zakochałam. Zawsze mam tak jak upodobam sobie jakoś produkt, który u mnie sprawdza się extra, ciężko mi znaleźć coś alternatywnego, tańszego itp. Ten tusz mimo dość wysokiej ceny jest bardzo wydajny! Jedyny trik jaki stosuje z tym tusze m jest taki że po wyciągnięciu szczoteczki oczekuje 5sekund aby trochę "przysechl" i wtedy maluję. Tusz się nie zlepia, nie ma efektu grudek, można nakładać warstwowo dla uzyskania lepszego efektu, u mnie pogrubia rzesy x3 wydłuża x3 i podkręca i mimo że moje naturalne rzesy należą do raczej krótkich i raczej przeciętnie gęstych to spotkałam się z pytaniem "gdzie robię rzrsy" <szok>. Serio wyglądają jak sztuczne. A najlepsze w tej maskarze jest to że się nie rozmazu język nie "odbija" na dolnej powiece czego generalnie nie nawidze w tuszach. Ten..caly dzień spełnia swoją rolę. Znalazłam swój ideał <3