L'Oreal Paris, Volume Million Lashes, So Couture Mascara (Tusz do rzęs)

L'Oreal Paris, Volume Million Lashes, So Couture Mascara (Tusz do rzęs)

Średnia ocena: 3.49/5

Średnia ocena: 3.68/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

zobacz więcej ofertzwiń

Tusz do rzęs z linii Volume Million Lashes zwiększający objętość. Z ekstraktem z jedwabiu.

niewodoodporne
Efekt
pogrubiające
Szczoteczka
z włosia

Bez efektu WOW

Plusy:

:) głęboki czarny kolor
:) ładnie pogrubia rzęsy, lekko je wydłuża
:) nie osypuje i nie rozmazuje się

Minusy:
:( ciężko się zmywa
:( zdarza mu się sklejać rzęsy
:( nie daję efektu "wow" jakiego po nim oczekiwałam po tylu usłyszanych, pozytywnych recenzjach

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

mnie nie uwiódł

Po raz kolejny wychodzi na jaw jak wiele w przypadku tuszów do rzęs zależy od naturalnego potencjału rzęs właścicielki. Ja akurat - w przeciwieństwie do zdecydowanej większości recenzentek - nie byłam specjalnie zachwycona. Mam gęste, długie rzęsy, ale w kolorze platynowego blondu ;) Tak więc jeśli tusz je przyciemni, to już widać wyraźny efekt "przed" i "po".

Ten tusz ma przede wszystkim pogrubić. Uwaga, zdjęcie katalogowe producenta w zgłoszeniu jest bardzo udramatyzowane, w rzeczywistości szczotka nie jest aż tak duża. Włoski są regularne jak w żołnierskim szeregu, ale raczej średnio "chwytne", człowiek się musi namachać żeby pokryć rzęsy. Miałam wrażenie, że po pomalowaniu grubość rzęsy na początku i końcu włoska jest niemal identyczna - osobiście nie przepadam za tym efektem.

Z przyjemnością odnotowałam fakt zużycia tuszu i możliwość wyrzucenia go do kosza bez wyrzutów sumienia.

Wiele moich koleżanek jest zakochanych w tym tuszu więc moja niezbyt pochlebna opinia nie wpłynie na jego popularność.

Ilość zużytych opakowań: 1 pełnowymiarowe

Przyjemnie się go używało. Nie sklejał rzęs, nie powodował ich wypadania, bez większych problemów można go było zmyć płynem micelarnym, ładnie wydłużał, przez bardzo długi czas nie kruszył się w ciągu dnia. Rzęsy wyglądały naturalnie, ale jakby lepiej. Aż szkoda, że trochę bardziej ich nie pogrubiał. Cena dość wysoka, ale od czasu do czasu nie szkodzi.

Używam tego produktu od: dziesięciu miesięcy

bardzo dobry

Bardzo podobny do wersji "So Black" (moją opinię dodałam), różnica jest taka, że ten trochę skleja rzęsy. Ale oba tusze są moim zdaniem świetne :) Nie wiem, czy kupię ponownie bo "So Black" troszkę lepszy, więc jeśli bedzie wybór to kupię "So Black" :)

Używam tego produktu od: 3 mies

Najlepszy!

Od kilku lat szukałam swojego tuszowego ideału i za każdym razem było coś nie tak. W końcu po tylu latach znalazłam!! Ten tusz jest własnie moim idałem!!! fajnie wydłuża i podkręca rzęsy, a moje niestety nie są na to podatne. Jakby tego było mało tusz mimo, iż jest niewodoodporny to ciężko jest go zmyć (dla niektórych może to być też minus), dlatego mam też z głowy kupowania tuszu wodoodpornego na większe wyjścia.
Tusz nie rozmazuje i nie kruszy się, szybko wysycha na rzęsach więc i nie odbija się na powiece.

Używam tego produktu od: maj 2015
Ilość zużytych opakowań: 2 pełnowymiarowe

Pachnące cudo :)

Tusz jest przeboski! Pomijając fakt, iż genialnie pachnie (co jest jego dodatkowym plusem) wspaniale się spisuje na rzęsach. Tusz idealnie wyczesuje rzęsy, nie skleja ich i oczywiście wydłuża. Na początku jest troszkę rzadki, ale im starszy, tym lepszy.
Potwierdzam obietnice producenta!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

normalny tusz

tusz dostalam wiec nie narzekam, zuzylam do konca

plusy:
szczoteczka dobrze rozdziela rzesy mozna nakladac kolejne warstwy
ladna czern
nie wylewa sie z opakowania
zapach ladny

minusy:
rozmazuje sie gdy oczy lekko lzawia
pod konic dnia sie kruszy
nie jest jakos ekstra wydajny po 2 miesiacach byl juz prawie suchy

jest ok ale nie dla mnie, bywa czesto w promocji wiec plus dla marki

Używam tego produktu od: Dłużej niż 3 miesiące

Naprawdę go lubię, ma tylko jeden minus.

Kupiłam zachęcona pozytywnymi recenzjami i... nie żałuję :)

Maskara ma piękne, eleganckie opakowanie. Dobrze się zamyka, a dozownik ściąga tyle tuszu, że na szczoteczce pozostaje ilość idealna. Sama szczoteczka wspaniale rozdziela rzęsy i pozwala dotrzeć do ich nasady.

Moje rzęsy są bardzo krótkie, sztywne i skierowane ku dołowi. Nie ułatwia to malowania ich tuszem, mało tego - kiedy pod koniec podkręcenie uzyskane zalotką "opada" tusze lubią się kruszyć i opadać na policzki.

A ten się nie kruszy! To już kolejny duży plus.

Tusz zastyga w taki sposób że utrwala podkręcenie uzyskane zalotką ale nie daje efektu plastikowych rzęs. Są naturalne w dotyku i nie wyglądają jak doklejone.

Efekt owadzich nóżek? Chyba się nie da ;) Z przyjemnością dokładam kolejne warstwy.

Jeśli chodzi o sam efekt to tusz zecydowanie rozdziela, pogrubia i zagęszcza rzęsy. Wydłużenie jest nieznaczne co ucieszy wszystkie okularnice.

Trzyma się od rana do wieczora w stanie nienaruszonym (o ile nie pada, ale o tym później) a jednocześnie dość łatwo zmywa się mleczkiem do demakijażu.

Gdyby komuś było mało to pięknie pachnie, czymś słodkim :) Miły akcent przy porannym makijażu. Daje poczucie luksusu.

Warto dodać że mimo iż produkt jest perfumowany to w ogóle nie podrażnił mi oczu.

Cena troche wysoka ale można trafić na atrakcyjne promocje.

No to teraz ten minus. Odkryłam go co prawda dopiero niedawno ale dość znacząco wpływa na moją ocenę. Minowicie tusz jest całkowicie nieodporny na wodę. Wiadomo - producent nie obiecuje wodoodporności ale w moim przypadku nawet przy delikatnej mżawce pojawiają się zacieki i kropeczki na górnej powiece.

Podumowując naprawde dobry produkt ale nie sięgajcie po niego jeśli nie lubicie nosić parasola ;)

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

całkiem dobry

Wiele się mówi o tym tuszu ostatnimi czasy dlatego stwierdziłam, że także spróbuję. Tusz się nie osypuje, jest wodooporny przez co mogą być problemy z jego zmyciem, jeżeli chodzi o wydłużenie nie robi u mnie efektu "wow", chociaż mam długie i grube rzęsy, wygląda ładnie ale bez szału.

Podsumowując tusz jest godny polecenia, ale znam tusze, które dają lepszy efekt.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

genialny!

jestem zachwycona tym tuszem! pięknie rozczesuje rzęsy, wydłuża i jest mega trwały. Jestem posiadaczką tłustych i opadających powiek i sprawdził się rewelacyjnie, nie odbija się, nie kruszy, nawet przy demakijażu muszę się troszkę napracować, żeby dokładnie go zmyć:P ale warto, bo w koncu nie muszę się martwić, czy w ciągu dnia nie wyglądam jak panda:) już zawsze będę do niego wracać:)

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

najlepszy

najlepszy tusz jaki do tej pory miałam,nie osypuje się,nie odbija.rzęsy są wydłużone i pogrubione a tego właśnie moje lebiody potrzebują.trzyma się świetnie.
cena trochę wysoka ale jest tego wart.
słyszałam,że wersja so black się odbija na powiece.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania

Najlepszy tusz do rzęs !

Dostałam ten tusz w prezencie, wcześniej nie kupowałam tego produktu głownie ze względu na jego cenę w sklepie ok 50 zł... Teraz jestem w nim zakochana! Nie wyobrażam sobie kupna innego tuszu, ten się nigdy się nie kruszy, pomimo tego, że mam tendencje dotykania i przecierania oczu. I pięknie rozczesuje rzęsy nadając im wyjątkowej długości.

Ilość zużytych opakowań: 2,5