Mades Cosmetics, Body Resort, Oriental Pear Bath & Shower Gel (Żel pod prysznic i do kąpieli o zapachu gruszki)

Żel pod prysznic i płyn do kąpieli o zapachu orientalnej gruszki. Idealny na rozpoczęcie dnia w dobrym nastroju.

zapachowa
w butelce
w żelu
100 – 250ml

przyjemność na dobry początek dnia

Żel kupiłam przypadkowo podczas zakupów w Hebe. Miał bardzo ładne i kolorowe opakowania. Skusiłam się na wariant z gruszką.

Żel bardzo dobrze się pieni, ma bardzo kuszący, energetyzujący zapach, który rano fajnie pobudza. Nie wysusza skóry, nie podrażnia. Kąpiel jest rzeczywiście bardzo przyjemna i odprężająca.

Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

Byłam zadowolona

Z marką Mades spotkałam się niedawno przy okazji zakupów w drogerii Hebe, kupiłam dwa żele, ten gruszkowy i o zapachu guavy oraz balsam do ciała ( a właściwie bardziej mleczko, bo jego konsystencja nie jest zbyt treściwa). Co do żelu to wariant gruszkowy pięknie świeżo pachnie, nie jest to zapach naturalnego owocu, ale nie mogę mu zarzucić żeby był to typowo chemiczny zapach. Żel sprawia, że kąpiel jest prawdziwą przyjemnością a ponadto nie wysusza skóry. Osobiście odradzam wersję Coconut- pachnie najgorzej z wszystkich i niekokosowo.

Używam tego produktu od: 1 m-cy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzech jednocześnie