Catrice, Eyebrow Filler Perfecting & Shaping Gel (Żel do stylizacji brwi)

Catrice, Eyebrow Filler Perfecting & Shaping Gel (Żel do stylizacji brwi)

Pojemność 6,5 ml

Gęste i perfekcyjnie wymodelowane brwi podkreślają moc spojrzenia. Ten naturalnie przyciemniający brwi żel zagęszcza je i modeluje. Formuła zawiera mini włókienka, które wypełniają brwi bez ich sklejania. Neutralny, brązowy kolor dopasowuje się do każdego koloru brwi. Szybkoschnąca formuła.

Dobry

Żel mam w tym ciemniejsym odcieniu brązu, ale podoba mi się ,że nie jest to jakis mocno czarno-brązowy kolor tylko taki łądny odcień brązu, który nie przerysowuje brwi, nie powoduje,ze wyglądają jak osmolone:) Mam z natury ciemne brwi , w sumie czarne długie i nic im nie brakuje, ale właśnie lubie je dopracować i nawet odrobinę rozjaśnić , a na pewno nie przyciemnić. Brwi z tym żelem są zdyscyplinowane trymają się na miejscu, żel daje takie naturalne ich podkreślenie i co bardzo ważne ujarzmia je i trzyma w ryzach:) Wiem ,że pomady mają swoje zalety , ale ten produkt wydaje mi się bardziej higieniczny i wolę taką aplikację szczoteczką z dozownikiem (jak tusz do rzęs) bo łątwiej to trzymać w kosmetyczce czy nawet gdzieś zabrać, a do niektóruch pomad dołączany jest pędzelek, który gdzieś mi się zasze zawieruszy:)

Na szybko

Świetny produkt do codziennego makijażu, gdy nie ma się czasu wypełniać brwi dokładnie, a jedynie lekko je przyciemnic, ujarzmić i ułożyć- na długo! Szczoteczki jest niestety zbyt długa, przez co łatwo o zostawienie produktu w okolicach brwi, a nie tylko na nich samych. Trzeba umieć nią pracować, czego wciąż się ucze

Niezły

Żelu kupiłam, gdy zaczął się szał na podkreślanie brwi - czyli już całkiem dawno temu :) Okazał się dobrym produktem, choć nie robi jakiegoś wielkiego wow. Konsystencję ma dobrą, łatwo się nim obsłużyć. Kolor ma odpowiedni raczej dla blondynek (dla ciemnowłosych będzie za jasny). Ładnie układa brwi i zasycha na nich po odpowiednim czasie. Wygląda naturalnie - myślę, że nawet aż zbyt naturalnie i chyba wolałabym jednak nieco mocniejszy efekt :) mimo wszystko bardziej podoba mi się efekt, jaki daje henna, więc ten produkt jest dla mnie raczej takim drugim wyborem, gdy akurat czekam na wizytę u kosmetyczki. Do zalet dodałabym jeszcze przystępną cenę i dużą wydajność produktu.

Nieodłączny element w stylizacji brwi

Był to pierwszy żel do brwi jaki zakupiłam. Ciekawiła mnie formuła produktu i jego działanie, bo jeszcze te kilka miesięcy temu było to dla mnie coś zupełnie nowego. Miałam dość duże obawy, czy poradzę sobie z produktem tego typu. Na szczęście niepotrzebnie.

Produkt jest mega łatwy w użyciu. Pięknie zagęszcza brwi uzupełnia luki i utrwala włoski na cały dzień. Czyli robi to, co ma robić.
Kolor jest uniwersalny i dopasuje się do większości typów urody.
Na plus przemawia również jego ogromna wydajność.

Niesamowicie wydajny!

Żel ten kupiłam po pozytywnych recenzjach na KWC.
Na co dzień do brwi używam tylko i wyłącznie żelu – mam grube, gęste i ciemne brwi, więc wystarczy mi tylko podkreślenie.

Plusy:
*ma bardzo ładny kolor – idealny dla szatynki
*ma fajną konsystencję, która lekko zastyga, ale nie zastyga na skorupę
*utrzymuje się na brwiach cały dzień do momentu zmycia, nie rozmazuje się w ciągu dnia
*daje naturalny efekt
*przyjemna w użyciu szczoteczka, idealna wielkość do szerokości moich brwi
*jest niesamowicie wydajny! Nie mogłam go skończyć, a używałam go chyba pół roku dzień w dzień
*cena

Minusów nie zauważyłam.

Polecam zdecydowanie!

jest w porządku

zel dosc dobrze utrwala brwi, posiada drobne wloski, ktore optyczne zaczeszczaja nasze brwi. ma ladny, neutralny kolor i duza pojemnosc. nie do konca odpowiada mi duzy rozmiar szczoteczki. trudno przy niej o precyzje i zdarza mi sie umazac na okolo brwi.

Super!

Kolor faktycznie się dopasowuje do brwi, choć na początku odcień żelu wydawał mi się jasny to po chwili odpowiednio przyciemnił się. Nie skleja i niesamowicie szybko schnie. Praktycznie od razu po nałożeniu można dotknąć brwi, bez obawy, że coś się rozmaże. Odpowiednio modeluje i zagęszcza. Opakowanie wygodne w użyciu, szczoteczka przyjemna, odpowiednio aplikuje się produkt. Mimo małego opakowania, jest on wydajny.

Idealny!

Długo szukałam właściwego produktu do stylizacji brwi, patrząc na to, żeby nie wydać fortuny. Ten żel sprawdza się świetnie, jest wydajny, dokładny, w prosty sposób nadaje brwiom kształt i kolor. Daje naturalny efekt :)

Ciekawy

Żel dostałam w prezencie.
Nie mam dużego problemu z brwiami i nie muszę zmagać się z niesfornymi włoskami. Żel bardzo ładnie utrzymywał każdy włosek w ryzach. Jest bardzo wydajny. Szczoteczka jest dość wygodna, ale jak dla mnie odrobinę za duża.

Całkiem przyzwoity

Plusy +
-tani
-wydajny
-w miarę dobrze dostępny
-nie śmierdzi
-szczoteczka nie jest zbyt szorstka i nie wyrywa włosków
-szczoteczka nie zbiera zbyt dużej ilości z opakowania dzięki czemu nie otrzymamy efektu grudek na brwiach
-jest świetnym produktem gdy muszę szybko wyjść i używam tylko pudru i podkreślam brwi
-przyciemniam nim włoski przy nasadzie nosa zamiast malować tam cokolwiek kredką, albo jeśli robię pełny makeup to przyciemniam tym produktem całe brwi jeśli wydają mi się one za jasne do mojego makijażu

Nautralne +/-
- kolor jest dobry dla brunetek i ciemnych blondynek, inne osoby mogą nie do końca być zadowolone z tego produktu

Minusy -
-szczoteczka powinna być o połowę krótsza niż jest
-nie utrwala za specjalnie włosów, a jedynie je przeczesuje i przyciemnia
-póki nie dotykamy brwi to są one ok, ale jeśli dotkniemy chusteczką czy ręką to produkt może się rozmazać lub zniknąć

Wg mnie całkiem przyzwoity produkt, ale jeszcze troszkę mu brakuje do ideału. Gdyby producent wprowadził jeszcze ze 2 kolory (ciemniejszy i jaśniejszy), skrócił szczoteczkę i nadał więcej trwałości produktowi to byłby to mój Hit, ale póki co szukam jeszcze ideału.

Kupiony w: Drogeria Jasmin

Bardzo fajny

Kupiłam z czystej ciekawości do ujarzmiania niesfornych włosków i się nie zawiodłam :) Może nie jest super utrwalający, ale daje radę, za taką cenę można spróbować.

Plusy:
+całkiem dobrze utrwala (choć odradzam osobom z baaaardzo krzaczastymi brwiami),
+uniwersalny kolor, dla brunetek wręcz idealny,
+przyjemna konsystencja,
+nawet trochę wypełnia, ma takie małe włókienka, ale nie przesadzałabym z zachwytami,
+wydajny,
+cena,
+dostępność.

Minusy:
-trochę za długa szczoteczka.

Polecam :) Spełnia swoje zadanie całkiem dobrze i to najważniejsze.

Całkiem dobry produkt :)

Nie wiem skąd niezadowolenie wizażanek, dla mnie żel sprawdza się super. Spełnia w 100% swoje zadanie, ujarzmia niesforne włoski, nadaje pożądany kształt i jest bardzo tani :)