Oriflame, Delicious Moments, Bubble Bath (Płyn do kąpieli)

Oriflame, Delicious Moments, Bubble Bath (Płyn do kąpieli)

Rozkoszuj się smakowitym aromatem truskawek, białej czekolady i wanilii z nową limitowaną edycją płynu do kąpieli.

Bardzo ładny zapach!

Żel pod prysznic Oriflame skusił mnie przede wszystkim swoim zapachem. Połączenie truskawek i białej czekolady brzmi naprawdę zachęcająco.
Właśnie ze względu na zapach przyjemnie mi się go używało, jest słodki, ale nie ma tu przesady.
Utrzymuje się przez jakiś czas na skórze, delikatnie go czuć po kąpieli.
Żel jest w ładnym opakowaniu, które przyciąga wzrok. Jest koloru perłowego i ma bardzo dobrą kremową konsystencję.
Dobrze się pieni, nie podrażnia, nie ma po nim uczucia ściągniętej skóry.
Plusem jest również wydajność tego produktu, chociaż ja używałam go naprzemiennie z innymi żelami.
Małym minusem jest jego cena regularna, ale ja kupiłam go kiedyś na promocji.
Nie zauważyłam żadnych wad tego żelu i jeśli pojawi się jeszcze w katalogu to z chęcią do niego wrócę.

Kupiony w: U konsultantki

Uwielbiam go

Płyn do kąpieli w dużej, rodzinnej butli mieszka w mojej szafie i powracam do niego z sentymentem. Ten słodki zapach truskawek i białej czekoaldy działa bardzo pobudzająco na zmysły, te zmieszane zapachy w obfitej pianie potrafią przenieść mnie do czasów beztroskiego dzieciństwa.
Zawsze wlewam go dosłownie odrobinę do wodyi w momencie cała wanna wypełnia się pianą.
Dobrze myje i pozostawia skóre miłą w dotyku i pięknie pachnącą.

Kupiony w: U konsultantki

Bardzo fajny produkt!

Używałam go jakiś czas temu, a kiedy znowu zobaczyłam go w katalogu musiałam zamówić znowu. Produkt mimo stosunkowo wysokiej ceny jest wart zakupu. Czym mnie tak oczarował? Przede wszystkim przepięknym zapachem, ślicznym opakowaniem, bo cóż przyciągnie wzrokowca jak nie szata graficzna?

OPAKOWANIE

Jest to całkiem spora butelka w ślicznym beżowym kolorze z którym doskonale komponują się różowe ornamenty, serduszka i logo marki wraz z nazwą produktu. Kolorystyka jest prosta, nieco jakby pastelowa, ale prezentuje się ślicznie. Butelka posiada zamknięcie na klik, co jest bardzo wygodne. Dobrze leży w dłoni, a dzięki małemu otworowi wystarczy lekko ścisnąć butelkę i dozować produkt bez obaw, że wylejemy go za dużo. Opakowanie jest dosyć ciężkie, dlatego ja z reguły przelewam go do mniejszego, ponieważ cenię sobie wygodę i praktyczność.

PŁYN

Ma białą barwę, dosyć gęstą, kremową konsystencję i wspaniały wręcz zapach! Są to jakby truskawki z kremem, słodkie, ale nie mdlące, lekko soczyste, delikatne. Zapach jest główną zaletą płynu i to on najbardziej mnie urzekł. Płyn bardzo dobrze się pieni, można go stosować jako płyn do kąpieli i wlewać do wanny, ale świetnie sprawdzi się też pod prysznicem. Płyn nie wysusza skóry, po myciu nie odczuwamy dyskomfortu czy ściągnięcia skóry. Jest to produkt wydajny, cena regularna jest dość wysoka, ale warto czekać na promocję, choć i tak mamy tutaj dużą pojemność - 750 ml.

PLUSY
+ prześliczny zapach
+ kremowa konsystencja
+ bardzo dobrze się pieni
+ nie wysusza
+ jest wydajny
+ można stosować zarówno pod prysznic jak i do kąpieli

MINUSY
- wysoka cena regularna

Fajny.

Niedawno w katalogu znów pojawił się ten płyn i postanowiłam go wypróbować. Ma bardzo ładny zapach, dobrze się pieni, nie podrażnia, jest wydajny. Zapach mógłby utrzymywać się trochę dłużej na skórze, ale i tak nie jest źle. Ogólnie jestem zadowolona z tego płynu, głównie ze względu na ten przyjemny zapach. ;)

Używam tego produktu od: ok. miesiąca.
Ilość zużytych opakowań: nie skończyłam jeszcze 1.

Cudeńko!

Obłędny zapach, kąpiel w tym płynie to po prostu Spa nie tylko dla ciała ale i dla zmysłów. Fenomenalnie się pieni. Butelka starcza na około 7-8 kąpieli. Cena też przyzwoita.

Używam tego produktu od: kiedyś używałam

Neutralny, lecz przyjemny

To mój drugi płyn do kąpieli od Oriflame. W sumie niewiele różni się od pierwszego (Sweetheart) - jest w porządku, ale bez rewelacji.

+ przyjemny zapach, choć przeważa truskawka, a ja jednak wolałabym więcej białej czekolady
+ wydajny, duże opakowanie
+ nie podrażnia, jest delikatny

- zapach choć miły, to jednak bardzo ulotny - w wannie w ogóle go nie czuć
- przezroczysty kolor, wolę gdy woda jest zabarwiona

Dla mnie troszeczkę nijaki, choć wizualnie prezentuje się bardzo zachęcająco, to jednak sam płyn nie robi większego wrażenia. Od czasu do czasu miły dodatek do kąpieli, choć nie niezbędny.

Używam tego produktu od: ciężko powiedzieć

Umilacz...:D

Bardzo fany produkt taki umilacz kąpieli
+daje pachnącą piane
+ma świetny zapach aż chce się go zjeść
+cena

Niestety był to jakaś limitowanka i pewnie ciężko będzie go dostać ale polecam jest fajny:)

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań: 1całe