Isana, Hair Professional, Oil Care Haarol (Olejek do włosów)

Isana, Hair Professional, Oil Care Haarol (Olejek do włosów)

Olejek do włosów mocno zniszczonych i suchych. Zawiera olej arganowy. Nadaje włosom zdrowy połysk. Przetestowany przez fryzjerów.
Zawiera bogaty olejów pielęgnacyjnych w skład którego wchodzą oleje: arganowy i słonecznikowy. Olej szybko się wchłania i uszlachetnia włosy, jednak ich nie obciąża i nie pozostawia w nich tłustych resztek. Formuła olejku pielęgnuje włosy mocno zniszczone i suche. Efektem są zdrowe, silne i lśniące włosy.
Przed myciem włosów używać oleju do ich intensywnej pielęgnacji. Olej można też stosować na umyte mokre włosy dla nadania im szczególnego połysku i gładkości, a ponadto na suche włosy jako styling finish. Oszczędnie nanosić olej na długie włosy i ich końcówki.
Wskazówka: Produkt zawiera oleje naturalne. Ewentualna utrata klarownej konsystencji nie ma wpływu na jego jakość. Chroni przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Lubimy się

Olejku używam po każdym myciu włosów na końce. Po wyschnięciu czuję, że są zabezpieczone i przez kilka miesięcy są w super kondycji. Wydajny i ma fajną konsystencję.

Odkrycie

Stosowałam wcześniej różne olejki do włosów, również tych firm, które specjalizują się w kosmetykach do włosów. Natomiast przy ostatnich zakupach sięgnęłam po olejek ISANA. Skusiła mnie promocja:) i jestem mile zaskoczona jakością produktu. Nie skleja i nie obciąża włosów a wygładza je i bardzo ładnie pachnie. Aplikacja za pomocą pompki jest bardzo wygodna. Cena jest niższa niż "firmowych " olejków a jakość stwierdzam śmiało że nawet lepsza. Kupię na pewno drugi raz choć chyba nie będzie to szybko bo z tego co widzę po zużyciu olejek jest bardzo wydajny:) .

Przyjemny olejek

Bardzo dobry olejek na włosów. Stosuję na wilgotne końcówki, niewielką ilość. Ułatwia rozczesywanie, wygładza włosy. Pięknie pachnie. Opakowanie wygodne, dozuje odpowiednią ilość. Stosunkowo tani, także polecam. Miałam wcześniej wersję fioletową.

Całkiem fajny produkt

Moje włosy są bardzo kapryśne a niestety częste ich farbowanie znacznie je zniszczyło.Aby zabezpieczyć swoje suche końcówki włosów użyłam tego serum silikonowego o cudownym zapachu.Jestem bardzo zadowolona z jego działania bo włosy na końcach są ładnie wygładzone i wyglądają fajnie.Oczywiście trzeba uważać z ilością jaką się nakłada, aby nie przedobrzyć i nie mieć później tłustych włosów.Olejek jest bardzo wydajny i starcza na dłuuugo ;)

Cudowny olejek

Jest to bardzo dobre serum silikonowe. Najważniejsza sprawa to brak sklejonych i niestetycznych końcówek! Bardzo dobrze sprawdza się przy mojej porowatości włosów - średniporowate plus. Używałam ten produkt kilka lat temu, ale jeszcze przy braku wiedzy o świadomej pielęgnacji. Stosując od kilkunastu miesięcy świadomą pielęgnację mogę śmiało polecić ten olejek do zabezpieczenia końcówek włosów, jako końcowy etap pielęgnacji. Można nakładać zarówno na wilgotne włosy, jaki i na suche - nie tworzy efektu przetłuszczania. Jest ono bardzo wydaje - wystarczą dosłownie 2-3 krople, aby zabezpieczyć końcówki włosów. Warto również wspomnieć o bardzo ładnym zapachu. Na pewno będę wracać do tego produktu, po skończeniu opakowania.

Produkty Isana mogę brać w ciemno

Wypróbowałam różne produkty Isana, które mają olejek w składzie i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Tak samo jej w przypadku tego olejku do włosów. Sporej pojemności plastikowa buteleczka wyposażona jest w pompkę, która znacznie ułatwia nam aplikowanie produktu. Co ważne pompka nie psuje się i ma się dobrze aż do ostatniej kropli produktu. Jest to dla mnie duży plus ponieważ niejednokrotnie przy droższych produktach pompki nie zdawały egzaminu. Dodatkową osłonę stanowi plastikowa przezroczysta zatyczka. Wizualnie opakowanie jest przyjemne dla oka a produkt możemy spokojnie zabrać ze sobą w podróż bez obaw, że się wyleje. Olejek ma żółty kolor i dość gęstą konsystencję. Zapach jest wyczuwalny ale jest delikatny i przyjemny. Przez to, że olejek jest gęsty trzeba uważać z jego ilością ponieważ można bardzo obciążyć włosy i będą wyglądały na przetłuszczone. Niestety mówię to z doświadczenia ponieważ dwa razy zdarzyło się, że musiałam ponownie myć głowę bo przegięłam z ilością olejku. Jeżeli chodzi o działanie to końcówki są wygładzone, rozdwojone końce są mniej widoczne a włosy ładnie błyszczą i nie ma problemu z ich ułożeniem. Jeżeli nie wysuszymy włosów przed położeniem się spać i końcówki będą wilgotne to nie będzie już takiego ładnego efektu. Podsumowując za taką cenę produkt nie ma konkurencji jeżeli weźmiemy pod uwagę stosunek cena/jakość.

Idealny olejek

Na początku bardzo się obawiałam,że nie spełni moich wymagań. Juz po otwarciu szok pięknie pachnie, gesta konsystencja i nie obciazył moich wlosow . Uwielbiam produkty Isana.Cena idealna.Ładne opakowanie. Pomaga rozczesac wlosy.

Polecam wypróbować

Olejek świetnie się sprawdza do zabezpieczania końcowek.
Na początku się go strasznie obawiałam, ponieważ ma dość gęstą, oleistą konsystencja. Ale dobrze się rozprowadza po włosach, nie spływa z nich i przede wszystkim nie obciąża włosów!

Opakowanie na plus, dobrze dozuje produkt i najważniejsze widać, ile go ubywa dzięki przezroczystej buteleczce.

Działanie :
Przy regularnym stosowaniu poprawia stan końcowej, są zabezpieczone i poprawia ich stan. Nie przetłuszcza, nie obciąża i nie skleja.

Must have

Kupiłam olejek zachęcona dużą ilością pozytywnych opinii na wizazu i się nie rozczarowałam. Miałam do tej pory mało kosmetyków, które by mnie zachwyciły tak bardzo jak on. Używam go po każdym myciu, wgniatając 2-3 pompki w długość włosów przed wysuszeniem ich. Bardzo lubię ten olejek za to, że nie zostawia tłustej warstwy na włosach i nie wygląda to po prostu nieświeżo. Włosy po nim są wygładzone na długości, ładnie dociążone i sypkie. Chociaż moje włosy z natury lubią się puszyć to używając tego olejku mogę o tym zapomnieć. Końcówki są dobrze nim zabezpieczone przed rozdwojeniem i nie są "sianowate" w dotyku. Chyba nigdy nie miałam tak ładnych włosów jak z pomocą tego olejku. Jego cena jest śmiesznie niska patrząc na efekty jakie można nim osiągnąć, więc polecam każdemu spróbować.

Nie obciąża a ładnie wygładza

Super olejek jak za taką cenę. Jestem zachwycona, nie obciąza moich włosów które mają tendencje do przetłuszczania się a na końcach są suche. Jest gęsty i ładnie rozprowadza się na włosach. Super pachnie

Olejek

Produkt bardzo wydajny, niewielka ilość powoduje ze włosy są nawilżone, dodatkowo bardzo ładnie pachnie. Moje włosy są bardzo puszyste, wiec po każdym umyciu, nanoszą niewielka ilość na włosy przed suszeniem. Włosy prostuje, wiec olejek sprawia ze włosy nie elektryzują się i są gładkie i lśniące.

Świetny

Kupiony do wypróbowania, całkiem przypadkiem i okazał się strzałem w dziesiątkę. megaa wydajność(używam ponad pół roku i nadal mam poł buteleczki, jedna pompka dla mnie wystarczy na wtarcie olejku w końcówki) -wszystko na 5 z plusem. Używam różnie: kilka kropel do maski, na suche włosy, na mokre, do odżywki. Zawsze super efekt. Co najważniejsze super zabezpiecza moje końcówki