Isana, Hair Professional, Oil Care Haarol (Olejek do włosów)

Isana, Hair Professional, Oil Care Haarol (Olejek do włosów)

Olejek do włosów mocno zniszczonych i suchych. Zawiera olej arganowy. Nadaje włosom zdrowy połysk. Przetestowany przez fryzjerów.
Zawiera bogaty olejów pielęgnacyjnych w skład którego wchodzą oleje: arganowy i słonecznikowy. Olej szybko się wchłania i uszlachetnia włosy, jednak ich nie obciąża i nie pozostawia w nich tłustych resztek. Formuła olejku pielęgnuje włosy mocno zniszczone i suche. Efektem są zdrowe, silne i lśniące włosy.
Przed myciem włosów używać oleju do ich intensywnej pielęgnacji. Olej można też stosować na umyte mokre włosy dla nadania im szczególnego połysku i gładkości, a ponadto na suche włosy jako styling finish. Oszczędnie nanosić olej na długie włosy i ich końcówki.
Wskazówka: Produkt zawiera oleje naturalne. Ewentualna utrata klarownej konsystencji nie ma wpływu na jego jakość. Chroni przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Genialny olejek w świetnej cenie

Jako posiadaczka cienkich, często puszących się włosów doskonale wiem jak łatwo jest je obciążyć - aczkolwiek nie z tym olejkiem, co okazało się być dla mnie wielkim zaskoczeniem.

Do zakupu skusiła mnie promocja i ciekawość ale śmiało mogę powiedzieć, że był to starzał w dziesiątkę.

Produkt nakładam na suche włosy po każdym umyciu - doskonale wydobywa z nich blask, tworząc taflę i cudownie wygładza. Dodatkowo olejek jest niezwykle wydajny, pomimo codziennego stosowania zużycie jest naprawdę niewielkie ( średnio 2-3 pompki na jeden raz).

ułatwia rozczesywanie

Używam tego olejku od kilku lat razem z córka. Olejek ładnie pachnie, jest wydajny, świetnie sprawdza się do poplątanych włosów-ułatwia ich rozczesywanie, lekko nabłyszcza. natomiast nie zauważyłam by jakoś super wpływał na włosy, wzmacniał ich czy sprawiał, że mniej się puszą czy rozdwajają-efekty sa tylko doraźne, nie długofalowe- a ja takich oczekuję

Dobry, ale zależy do jakich włosów

W poszukiwaniu dobrego olejku na końcówki postanowiłam spróbować i kupić Isane ( cena w promocji to ok 10 zł). Duża pojemność i fajny aplikator z pompką ułatwiają użytkowanie.
Kupiłam go gdy miałam farbowane brązowe włosy ich porowatość była średnia, bardzo fajnie mi służył byłam zadowolona, że włosy są miękkie na końcówkach, a zarazem nie obciążone.
Niestety gdy włosy rozjaśniłam olejek od Isany nie sprawdził się już tak jak wcześniej. Włosy były gładkie na godzinę potem zaczynały się puszyć od końcówek. Gdy przestałam używać go taka sytuacja nie miała miejsca, więc olejek czeka na zmianę fryzury, bo do ciemnych włosów było super niestety rozjaśniane już nie koniecznie.

Kolejny olejek Isana, który jest bardzo dobry

Olejku używam do zabezpieczania końcówek po myciu.
Wcześniej używałam kokosowego olejku Isana, a na zimę sięgnęłam po argan z silikonami.

Zawsze jestem ostrożna i sceptyczna przy doborze olejków, bo mam cienkie włosy, które łatwo obciąć i przetłuścić. Z olejkami Isana mogę być spokojna, bo nigdy mnie nie zawiodły ani nie skrzywdziły.
Nie przetłuszczają włosów, nie obciążają. Zabezpieczają odpowiednio końcówki przed przesuszaniem, łamaniem, rozdwajaniem i uszkodzeniami mechanicznymi. Wersja arganowa ma dodatkowo wygodny aplikator i elegancki zapach.

Nakładam zazwyczaj 3 pompki na włosy od ucha w dół (a mam włosy do ramion), a resztki na dłoniach wcieram w wyższe partie. Jeśli nie nałożę olejku po myciu, moje włosy są mniej gładkie i błyszczące, dlatego nigdy nie pomijam tego elementu.
Zużycie takiego olejku zajmuje dosłownie wieki, poprzedni miałam chyba z rok. Jak za 11zl wydane na niego na promocji to można powiedzieć, że to wręcz za darmo. W tym przypadku niska cena nie idzie w parze z niska jakością, więc warto wypróbować.

Bardzo fajny!

Nie spodziewałam się, że to taki fajny produkt. Stosuję do zabezpieczania końcówek włosów. Podoba mi się jego działanie, ma ładny zapach, który utrzymuje się długo. Stosowany na całości włosów sprawia, że są proste w rozczesywaniu. Wydajny!

Tani i dobry do zabezpieczenia końcówek włosów

Jeśli chodz trochę interesujecie się świadoma pielęgnacja włosów to wiecie jak ważne jest zabezpieczenie końcówek przed uszkodzeniami i w tej kwestii ten produkt sprawdza mi się rewelacyjnie.
Przede wszystkim nie obciąża mi włosów ( oczywiście nałożony w odpowiedniej ilości ), zabezpiecza końcówki a włosy są wygładzone i miękkie w dotyku.

To już moje któreś opakowanie tego serum i kupię pewnie jeszcze nie raz. Tym bardziej że raz go "zdradziłam" z innym i byłam nie zadowolona. Obciążał mi włosy masakrycznie, włosy wyglądały na ciężkie a ten tego nie robi ! Przy tym włosy wyglądają zdrowo.

Super!

Jeden z najlepszych olejków do włosów jakie miałam. Nie pozostawia końcówek tłustych. Sprawia że wyglądają bardzo ładnie i zdrowo. Likwiduje tzw. siano na końcowkach. Idealnie nadaje się przed stylizacją włosów na gorąco, np.: przed prostowaniem. Świetnie zabiezbiecza końcówki. Jest przy tym bardzo wydajny, jedna pompka wystarcza, by pokryć włosy długości mniej więcej do łopatek, od końcówek aż do uszu. Jedno opakowanie wystarczyło mi na około pół roku

Dobre silikonowe serum, ale musiałam się do niego przekonać

Przy moich długich włosach serum zabezpieczające końcówki to niezbędnik, szczególnie że mam problemy ich łamaniem się. Produkt kupiłam po przeczytaniu licznych pozytywnych recenzji. Nie ma za wysokiej ceny, więc gdyby się nie sprawdził to nie byłoby czego żałować.

Olejek w żółtawym kolorze jest wlany do plastikowej buteleczki z pompką. Nie zacina się, jedno naciśnięcie nie powoduje wylewania się, nabiera się odpowiednia ilość. W składzie na pierwszym miejscu oczywiście znajdują się silikony i nie jest dziwne dla tego typu kosmetyków. Na uwagę zasługuje obecność olejku arganowego znanego ze swoich właściwości regenerujących oraz olej słonecznikowy.

Jestem posiadaczką włosów niskoporowatych, cienkich i bardzo łatwo je obciążyć. Przy niektórych serach wystarczyła jedna pompka i końcówki były tłuste. Tutaj biorę ich kilka i włosy wciąż wyglądają normalnie, łatwo rozsmarowywać olejek w razie zbyt dużej ilości. Szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy. Zapach typowy dla serum, lekko słodkawy, utrzymuje się długo na włosach, ale wietrzeje, gdy nosi się rozpuszczone fryzury.

Na początku jego użytkowania miałam ochotę go wyrzucić do kosza. Choć moje końcówki nie są wysuszone to czasem zmagam się z utratą wilgoci przez temperaturę powietrza czy zabiegi stylistyczne. Po serum efekt był zerowy. Później jednak nadszedł przełom. Nie wiem co się stało moim włosom, być może zmiana maski, ale zauważałam coraz mniej połamanych końców. Myślę, że serum na pewno w tym pomogło.

Olejku używam praktycznie po każdym myciu, nakładam go na jeszcze lekko wilgotne włosy. Służy mi też jako zabezpieczenie przed suszarką, choć zdaje się, że nie ma właściwości termoochronnych. Fajnie podbija skręt w falach po warkoczu, choć mam proste druty i ciężko utrzymać jakiekolwiek loki. Jedyny minus jaki zauważyłam to mam wrażenie, jakby lekko puszył końcówki, ponieważ nigdy nie są po nim idealnie gładkie. W tej półce cenowej to jednak naprawdę porządny i uniwersalny produkt.

Dobrze działa

Świetnie się sprawdza, najlepszy z najtańszych olejków do zabezpieczania końcówek. Włosy nie są po nim nie są tłuste, praktycznie nie widać, że został nałożony. Mega wydajne, jedno opakowania starcza mi spokojnie na kilka miesięcy. To samo tyczy się innych wersji tego produktu.

Jest bardzo wydajny

Olejek ma przyjemny zapach, Zawiera olejek arganowy i słonecznikowy, który włosy nawilża i pielęgnuje. Jest super jakość i cena. Nie są suche włosy lecz miękkie przyjemne. Bardzo praktyczne opakowanie w użyciu

ciekawy produkt

Bardzo lubię ten olejek, używam go zamiennie z innymi produktami o właściwościach termoochronnych z Isana (fioletowe i zielone serum silikonowe, olejek brzoskwiniowe). Nie każdemu przypadnie do gustu, bo jest zdecydowanie bardziej tłusty niż inne tego typu produkty, jednak dla mnie jest świetny, bo wysokoporowate i suche włosy kręcone potrzebują dodatkowego emolientu w ostatnim etapie pielęgnacji. Po tym olejku włosy dobrze się układają, zapobiega rozdwajaniu końcówek, jednak krótsze czy cieńsze włosy mogą po nim wyglądać na obciążone. Kupiłam go na promocji w rossmannie za ok.10 zł i używam go (co prawda na zmianę z innymi olejkami), ale naprawdę baaardzo długo, bo już ponad rok. Super wydajny!

Świetny do włósów wysokoporowatych!

Mam blond włosy wysokoporowate i ten olejek okazał się świetny do nich. Sam olejek ma dobrą konsystencje, ładnie i delikatnie pachnie.
Olejek stosuje po umyciu na końcówki włosów( mniej więcej 3-5 cm). Włosy są po nim nawilżone, końcówki wyglądaja zdrowo. Olejek nie powoduje tłustości włosów, nie obciąża ich. Jest bardzo wydajny. Cena śmiesznie niska :) . Dostępny w każdym Rossmannie. Polecam!