Isana, Fruhlings Dusche Lime & Mint (Żel pod prysznic `Limonka i mięta`)

Isana, Fruhlings Dusche Lime & Mint (Żel pod prysznic `Limonka i mięta`)

Orzeźwiające połączenie limonki i mięty orzeźwi umysł, a delikatna piana doskonale oczyści ciało.
Delikatnie pielęgnujący kompleks pomaga utrzymać prawidłową gospodarkę wodną skóry, chroniąc ją w ten sposób przed wysuszeniem. Skóra sprawia wrażenie miękkiej i sprężystej w dotyku. Nie zawiera parabenów. Tolerancja potwierdzona dermatologicznie, pH przyjazne dla skóry.

Mojito do kąpieli

Mam bzika na punkcie żeli pod prysznic i jak widzę, że to limitowana seria od razu ląduje w koszyku. Bardzo lubię żele z Isany więc i tym razem się nie zawiodłam

Zalety:
- dostępność
- cena
- pojemność
- wydajny
- dobrze się pieni
- nie wysusza ani nie podrażnia
- bardzo świeżo i pobudzająco pachnie
- zapach po umyciu utrzymuje się do około pół godziny

Minusy:
- niestety limitowanka

Używam tego produktu od: Kwietnia 2014
Ilość zużytych opakowań: 3 lub 4 butelki

Fajny zapach, ale nie do codzienego stosowania

Świetna cena, fantastyczna dostępność, zapach idealny na upalne dni - tylko jeden problem: strasznie wysuszał mi skórę...

PLUSY:

+ Zapach (dosłownie orzeźwia w gorące dni)
+ Dobrze się pieni
+ Tani
+ Dobra, żelowa konsystencja
+ Dostępny w każdym Rossmanie

MINUSY:

- Przy codziennym stosowaniu powodował u mnie mocne przesuszenie skóry, szczególnie na nogach :(

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Świetny

Kolejny żel żel Isany o wspaniałym zapachu i niestety-znów limitownany. Nie rozumiem, dlaczego nie może zostać włączony do stałej oferty. Zapach żelu jest przepiękny, czuć naturalną, ziołową, orzeźwiającą miętę, gdzieś w tle jest też limonka.

Ilość zużytych opakowań: Jedno

jakość i cena kosmetyku jak najbardziej na piątkę z plusem:)

Uwielbiam wszystkie żele pod prysznic marki Isana, ale ten zdecydowanie powalił mnie swoim orzeźwiającym zapachem. Bardzo dobrze się pieni szczególnie po użyciu na gąbkę bądź myjkę. Jest też dość wydajny, mi jedno opakowanie starczyło na 3-4 tygodnie codziennego użytkowania. Kupiłam go w cenie promocyjnej za ok. 3 zł.

Cudny zapach, kiepska wydajność

Przez tegoroczne upały szukałam czegoś orzeźwiającego pod prysznic.
Trafiłam w Rossmannie na miętę z limonką.
Zabrzmiało na tyle kusząco, że postanowiłam spróbować, nawet po moich wcześniejszych niezbyt udanych próbach z żelami Isany.
W domu okazało się, że to najpiękniejszy zapach mięty.
Najpiękniejszy bo ten żel pachnie jak roztarte w palcach świeże liście mięty!
Nie czuję w nim za to ani grama limonki.
Za sam zapach kupiłabym go jeszcze raz, jeszcze raz i jeszcze raz.
Niestety reszta walorów użytkowych tego żelu kuleje.
Jest rzadki, słabo się pieni i w związku z tym jest mało wydajny.
Całe szczęscie nie wysusza skóry.
No i mało kosztuje więc można odpuścić mu tę słabą wydajność.

Ilość zużytych opakowań: 1 x 300ml

Przyjemny, choć wolałabym więcej limonki

Skończyłam ten żel. Lubię żele z Isany - mało kosztują i mają ciekawe zapachy. Nie wymagam od żelu pod prysznic zbyt wiele - ma nie wysuszać, ładnie pachnieć i dobrze myć.

Konsystencja mi się podoba. Jest żelowa, nie przecieka przez palce - no panie Rossmann udało się w końcu stworzyć dobry żel. Jest on przeciwieństwem świetnie pachnącego żelu z Letniej limitowanej edcyji Isany "Morska bryza".

Od samego początku uderzała mnie nuta mięty - takiej z pasty do zębów, bardzo mocnej. Obawiałam się, że limonki ani widu ani słychu. Jednak żel jest na tyle przyjemny, że pod prysznicem czuć limonkę. Jednak ja wolałabym przewagę limonki nad miętą. Żel faktycznie odświeża. Dobrze nim się umyć w upalny dzień. Od razu człowiek nie czuje tego skwaru na zewnątrz - odejmuję za mniejszą ilość limonki tylko 0,5*.

Działanie jest w normie - czyli delikatne wysuszenie i dobre mycie (żel się dobrze pieni) jednak bez efektu zbytniego przesuszenia z efektem swędzenia czy w prost łuszczenia się skóry.

Opakowanie mi się podoba - widać ile żelu zostało i lubię kolor zielony więc jest przyjemny. No i faktycznie kolor jest wiosenny. Opakowania jednak nie da się zużyć do cna. Gdy zostaje 0,5 cm trzeba nalać do niego wody by wydobyć resztki. Jednak żele Isany są takie same w tej kwestii - więc nie odejmuję gwiazdki za to.

Wydajność w normie, cena ok. Nie kupię go ponownie, bo była to wiosenna limitowana edycja.

Używam tego produktu od: 1 mies
Ilość zużytych opakowań: 1 cała butelka

bardzo dobry

Opakowanie jest bardzo wygodne. Nie będę się tu rozpisywać - po prostu jakie jest - każdy widzi a spełnia swoje zadanie w 100%. Żel w konsystencji jest średnio gęsty, przezroczysty o zielonkawym zabarwieniu. W kontakcie z wodą i myjką wytwarza naprawdę fajną, gęstą pianę. Zawsze dodaję trochę żelu pod bieżącą wodę (takie już przyzwyczajenie), więc muszę stwierdzić, że ten żel fajnie spisuje się również w roli płynu do kąpieli. Wytwarza wtedy również gęstą pianę, ale znika ona szybciej od piany z płynu do kąpieli. Wiem, że nie do tego celu został on stworzony, jednak jeśli tak go używam, to "jestem zmuszona" o tym napisać ;)
Według mnie żel pod prysznic ma dobrze myć, super pienić się i kusząco pachnieć (powtarzam to przy każdej recenzji żelu pod prysznic ;) O pianie już pisałam. Żel dobrze oczyszcza ciało i usuwa z niego martwe komórki naskórka. Nie wysuszył mi skóry ani jej nie podrażnił.

Jeśli chodzi o zapach, to zostałam mega zaskoczona. Oczekiwałam zapachu mięty, ale nie spodziewałam się, że będzie ona pachnieć tak realnie i w połączeniu z limonką dawać mega efekt orzeźwienia! Oczekiwałam raczej jakiegoś chemicznego zapachu a ten jest bombowy! Pierwsze skrzypce gra tutaj mięta, która pachnie tak jak kanapki z twarożkiem i świeżą miętą w dzieciństwie :D Limonka jest tutaj skromnym dodatkiem, ale całość daje niesamowicie orzeźwiający zapach! Produkt w sam raz na kąpiel po upalnym dniu, dlatego uważam, że bardziej pasuje on na letnią, niż wiosenną porę. Zapach utrzymuje się na skórze jeszcze przez krótką chwilę po kąpieli. W tej kwestii mogło być lepiej, ale przecież po kąpieli smarujemy ciało jakimś specyfikiem nawilżającym , który da inny zapach ;)

Używam tego produktu od: kilku tyodni

Przyjemne orzeźwienie, idealny na lato

Żel ten kupiłam mojej młodszej siostrze, która poprosiła, abym kupiła jej coś cytrusowego pod prysznic. Dorwałam tą wersję w Rossmannie(obiecane połączenie mięty i limonki mnie skusiło-już wyobrażałam sobie coś świeżego i orzeżwiającego) w bajecznie niskiej cenie.
Zapach tak mnie oczarował, że sama z chęcią go jej podkradam;)

Jest to limitka, jednak wciąż widuję go na rossmannowskich półkach(i ubolewam, że kiedyś ten produkt z nic zniknie) w zawrotnej cenie-3 zł-nic tylko kupować póki jeszcze jest:ehem:

Butelka wygodna, dobrze się trzyma w mokrych dłoniach, nie wyślizguje się. Otwarcie na zatrzask wygodne, szybkie i bezpieczne dla długich paznokci, zamyka się szczelnie. Otworek mały, dzięki czemu mamy częściową kontrolę nad ilością wylewanego żelu. Całość utrzymana w moim ulubionym kolorze-zielonym-bardzo fajnie prezentuje się na półce w łazience;)

Konsystencja żelowa, przejrzysta(latem, szczególnie w gorące dni używam tylko takich, kremowe typu Dove zostawiam na jesień/zimę), zwarta, ale dziwnie lejąca, szybko leci z butelki, czasami ciężko nad nią zapanować. Ma śliczny zielony kolorek:) Pieni się dobrze(do mycia zawsze używam antycellulitowej Syreny), spłukuje bez problemu.
Zapach nad początku niezbyt mi podszedł-w opakowaniu przypomina mi ostrą, miętową woń tabletek na ból gardła. Jednak podczas mycia zamienia się w cudowny, orzeźwiający cytrusowy zapach z nutą mięty-wspaniale odświeża. Ideał na chłodny, wieczorny prysznic po upalnym dniu.

Żel świetnie oczyszcza i odświeża skórę, jest czysta i do tego przez jakiś czas delikatnie i przyjemnie pachnie limonką(o, właśnie sobie niucham rękę:D). Cudownie orzeźwia i relaksuje po ciężkim, upalnym dniu. Przy regularnym, częstym stosowaniu może wysuszać skórę, jednak ja po myciu staram się stosować balsam/krem/oliwkę, więc nie mam tego problemu(poza tym producent na opakowaniu daje zalecenie, aby użyć balsamu po prysznicu;)).
Nie podrażnia, nie uczula.

Produkt nie jest wydajny-używam go ze 2 razy w tygodniu, poza tym często korzysta z niego moja siostra i po trzech tygodniach nie mamy już prawie całej butelki o pojemności 300 ml. Gdybyśmy używały go codziennie to pewnie w tydzień by się wyczerpał.
Podczas mycia muszę go dolewać kilka razy, więc szybko schodzi, jednak za taką cenę mogę to wybaczyć;)

Używam tego produktu od: 3 tygodni, zamiennie z innymi
Ilość zużytych opakowań: kończymy z siostrą butelkę 300 ml

Super!

Etykieta jest 100% odzwierciedleniem zapachu i wrażeń podczas stosowania. Mamy mocną woń świeżej wytarmoszonej w dłoni mięty z dodatkiem limonki. Do tego lekki efekt chłodzenia.
Gdy tylko zobaczyłam zieleń na półce stwierdziłam, że muszę go mieć. Dość wydajny (a jak wiadomo u mnie szybko giną żele/balsamy itd.). Czuć odświeżenie i oczyszczenie. Idealna opcja na lato. Jest to edycja limitowana jednak mam nadzieję, że zagości na dłużej w Rossmannie.

Używam tego produktu od: ok. 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Śmierdziuszek

Do żeli Isany wracam często. Przyciąga mnie niska cena oraz dużo zapachów. Nie ukrywam, że chcę wypróbować każdy :D

Ten żel trafił w moje ręce przypadkowo - byłam pewna, że tego zapachu jeszcze nie testowałam. I cieszę się bardzo, że się skończył.

O ile do właściwości myjących nie mogę się czepiać - umył mnie, pozostawiając uczucie świeżości. Tylko ten zapach... Intensywny. Duszący. Faktycznie limonkowy, ale w taki... Jak odświeżacz do kibla. A przynajmniej tak mi się kojarzy... Irytował mnie.

Ja do niego na pewno nie wrócę ze względu na zapach. Jeden zużyłam i wystarczy.

Używam tego produktu od: od 26 czerwca 2014
Ilość zużytych opakowań: jedno.

bede do niego wracac

Plusy :

+ orzezwiajacy zapach (mięta, zielona herbata, limonka)
+ cena
+ zawsze dostepny w Rossmannie
+ wydajny
+ dobrze myje
+ relaksuje :)

Minusy :

- mógłby chłodzić :)

Używam tego produktu od: dłuższego czasu
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Skarb na gorące dni.

Wiedziałam, że momentalnie zakocham się w tym żelu, ponieważ uwielbiam zapach mięty i limonek też. W ogóle gustuję w rześkich zapachach, nie w słodkich, czy kwiatowych.

* Gorące dni, które przynosiły +30 stopni spędziłam z prysznicem i właśnie tym żelem. Jego świeżość i miętowy zapach, bo właśnie miętę bardziej czuję podbiły moje serce. Nadał się na leniwy poranek i wieczór, kiedy nie miałam siły ruszyć ręką, ani nogą. Po prysznicu z tym żelem czułam się czysto, świeżo i pachnąco.
* Żel jest lekki, galaretowaty i dość wydajny. Wolę na lato taką konsystencję, niż krem. Dobrze rozprowadza się po skórze i delikatnie pieni. Nie przesusza i nie uczula.
* Jego opakowanie jest proste i niewyszukane. Klapka dobrze się domyka, a otwór w butelce bez problemu dozuje tyle, ile nam potrzeba. Może jedynie zażyczyłabym sobie opakowania o większej pojemności, żeby starczyło na dłużej.
* Kupiłam za 4 złote w Rossmannie. Niestety byłam wczoraj i już żelu nie znalazłam na półce. Wiem, że to edycja limitowana, ale aż tak? Wzięłam jego fiołkowego kolegę, ale wiem że będę tęsknić za miętą.

Wszystkim lubiącym świeże i lekkie żele polecam!

Używam tego produktu od: 3 tygodnie.
Ilość zużytych opakowań: Jedno.