Eveline Cosmetics, Dermapharm, Slim Extreme 4D, Ujędrniające serum do biustu

Eveline Cosmetics, Dermapharm, Slim Extreme 4D, Ujędrniające serum do biustu

Ujędrniające serum do biustu modeluje, podtrzymuje i ujędrnia biust. Wzmacnia skórę i poprawia kształt piersi. Formuła, bogata w składniki czynne, aktywuje odbudowę włókien elastyny i kolagenu, wzmacnia strukturę skóry biustu i dekoltu, redukuje rozstępy oraz zapobiega ich powstawaniu.
Volufiline stymuluje powstawanie adipocytów, powodując widoczny przyrost objętości biustu i poprawę ich kształtu.
BioHyaluron Complex maksymalnie nawilżając i wygładzając skórę, wzmacnia „naturalny biustonosz”, nadaje piersiom młodzieńczą jędrność i sprężystość.
Centella asiatica pobudza fibroblasty do syntezy kolagenu, zwiększając elastyczność włókien tkanki łącznej. Przyspiesza metabolizm komórkowy, wzmacnia naczynia krwionośne i poprawia mikrokrążenie, dzięki temu biust staje się pełniejszy i bardziej kształtny.
Algi laminaria poprawiają przemianę materii w skórze, detoksykują i oczyszczają.
Acacia collagen tworzy na skórze niewidzialną mikrosiateczkę liftingującą i podtrzymującą biust. Modeluje linię biustu i daje natychmiastowy efekt „push-up”.
Kofeina pobudza mikrokrążenie, detoksykuje, przyspiesza metabolizm komórkowy w skórze, jednocześnie zwiększając jej sprężystość i jędrność.

Ujędrniające serum

Zalety:
- ma gęstą odżywczą formułę, która bardzo dobrze wzmacnia skórę biustu
- ujędrnia, napina, uelastycznia
- dekolt i skóra biustu wyglądają na młodsze
- serum tworzy "niewidzialny" unoszący piersi biustonosz
- dobra cena
- wydajny
- nie podrażnia brodawek
- nie uczula skóry

Mój faworyt!

Serum przykuło moją uwagę,niemal od razu.Nie pamiętam czy ten produkt był w promocji wtedy czy nie ale nie spodziewałam się,że po systematycznym stosowaniu moje piersi zrobiły się z lekka większe i jędrne o dziw.I normalnie mogłabym pomyśleć,że to zwykły bubel a jednak...działa.I na pewno nie skończy się na jednym opakowaniu.Dzięki niemu jestem zadowolona teraz jak nigdy dotąd.:D

dobry krem

Mam nawyk stosowania kremów do pielęgnacji biustu. Wcieram je najczęściej rano. Wieczorem sięgam po olejki.
Na wstępie napiszę, że nie robiłam żadnych pomiarów dotyczących powiększenia biustu. Nie wiem czy jest większy czy nie - gołym okiem nie widzę żadnych zmian. Nie obniżam za to gwiazdki ponieważ raz, że nie zależało mi na takim efekcie a dwa, nie uwierzyłam i tak w te deklaracje (gdybym miała poczucie, że mam za mały biust i doskwierałby mi zbyt mały rozmiar to udałabym się do chirurga a nie do drogerii).
Uważam, że każdy biust może być ładny- duży, średni i mały o ile o niego dbamy, nawilżamy, ujędrniamy i zwyczajnie lubimy.

Recenzowany krem stosowałam z dużą przyjemnością. Krem:
-szybko się wchłania,
-nie brudzi bielizny,
-pachnie delikatnie, przyjemnie,
-nawilża skórę,
-skóra w trakcie jego stosowania była jędrna, ładna i zadbana.
Tak jak pisałam o biust dbam regularnie i nie mam jakiś problemów z tą częścią ciała więc i efekty nie mogły mnie rzucić na kolana. Krem polecam wszystkim kobietom, które chcą utrzymać ładny wygląd biustu.
W pielęgnacji biustu ważny jest też masaż dlatego warto wyrobić sobię nawyk wcierania kremów- już samo to masowanie i wcieranie utrzymuje jędrność.

Podsumowując, polecam kosmetyk.

Używam tego produktu od: 4 mce
Ilość zużytych opakowań: kończę 1 op

powiększenie jest, ujędrnienie nie

Krem nie ujędrnił moich piersi ale troche je powiększył
( nie wiem jak to możliwe, bo pierwszy raz mam styczność z kosmetykien który w jakiś rzeczywisty sposób wpływa na wielkość biustu). Natomiast aby ten efekt otrzymać wklepywałam krem systematycznie rano i wieczorem, jak przerwiesz to już lipa... pachnie ok, wchłania też się nie kiepsko. Nawilżanie na plus.

Ilość zużytych opakowań: 1,5

Bez szału :)

Serum nawet dobrze nawilża i ujędrnia piersi. Uczucie napięcia trwa do kilku godzin od momentu aplikacji. Skóra bardzo przyjemnie pachnie po posmarowaniu jej kosmetykiem. Niestety, ale serum nie powiększa piersi :) Tak jak i większość tego typu specyfików dostępnych w drogeriach. Tutaj jedynym tego gwarantem jest operacja :) Produkt nie jest wydajny i starcza na krótki czas. Cena - ok, ale mogłaby być niższa :)

ściema

Opis na opakowaniu należy traktować jako kiepski żart. Serum nie robi kompletnie nic, może poza lekkim nawilżeniem, które nie utrzymuje się nawet do rana. Oczywiście jak ktoś wierzy w powiększanie biustu za pomocą kremu, to współczuję naiwności, nie ma takich cudów;)
Serum wcale nie jest wydajne, bardzo szybko się wchłania, więc trzeba wziąć go więcej.
Standardowa wersja serum w różowym opakowaniu, ta znacznie tańsza jest o niebo lepsza. Widocznie ujędrnia piersi, skóra jest miękka i przyjemna w dotyku.
Seria dermapharm, to zwyczajny bubel.

Ilość zużytych opakowań: zostało mniej niż pół opakowania

Cudo!

Serum kupiłam jakoś w lipcu. Wiec stosuje go już 7 miesięcy i dopiero musiałam dokupić drugie opakowanie. Jest bardzo wydajny! Przed stosowaniem moje piersi to były niepełna miseczka c. W tym momencie śmiało mogę chwalić się, że mam pełne c! Jeden stanik mam nawet d. Kiedyś było to nie do pomyślenia dla mnie. Serum jest świetne. Stosuje je wieczorem po prysznicu. Rano po tym jak wstanę, moje piersi są perfekcyjne! Takie pełne i napięte naprawdę. Czasem nawet decyduje się na tzw \'no bra day\'. Kiedyś tak nie miałam. To efekt serum. Napina i kształtuje pięknie piersi. Są naprawdę jędrne. Polecam! Produkt warty swojej ceny. :)

Używam tego produktu od: Dłużej niż pół roku
Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 1

proszę państwa, to DZIAŁA

Jestem posiadaczką biustu "idealnego". Rozmiarowo. Jednak w okresie nastoletniej burzy hormonalnej - mój biust osiągnął wtedy niebotyczne rozmiary E. Człowiek się starzeje, hormony się uspokajają, klata wraca do normalnych rozmiarów. Niestety, 2 rozmiary w dół zrobiły swoje. Biust prezentuje się uroczo. Ale tylko w staniku.

Jednym słowem, mimo młodego wieku cały czas użeram się z jędrnością piersi. Od czasu do czasu kupuję kolejny produkt, który ma z mojej klaty zrobić sylikonowe piersi Dody. Używam, cichutko płaczę, że nie pomaga i planuję składać na operację.

Ten produkt kupiłam pod wpływem impulsu. Stał koło różowego Eveline, po którym nie zauważyłam żadnych konkretnych efektów. Na dodatek był w promocji, opakowany był w przekonujący kartonik - wrzucam do koszyka.

Wg producenta produkt należy stosować przez 3-4 tygodnie dwa razy dziennie. Po tym okresie powinny wystąpić widoczne efekty w ujędrnieniu i powiększeniu piersi. Od tego momentu wystarczy produkt nakładać parę razy w tygodniu dla podtrzymania rezultatów.

Właściwie recenzję mogłabym napisać już po 3-4, ale dniach stosowania. Jest to pierwszy produkt, który rzeczywiście dał widocznie, powiedziałabym spektakularne jak na kosmetyk drogeryjny, efekty. A podkreślam - pierwsze efekty widoczne były już po niecałym tygodniu regularnego stosowania.

Po pierwsze - biust rzeczywiście się powiększył. Akurat mnie na tym nie zależało, mam nadal traumę po czasach gimnazjalno-licealnych, ale wiem, że wiele dziewczyn o tym marzy. Na moje oko - urósł ok. pół rozmiaru (producent obiecuje powiększenie "nawet o jeden" ). Dzięki temu że urósł - piersi zrobiły się bardziej wypełnione, o wiele jędrniejsze. Wiadomo, nie wygląda to jak sylikony Pameli Anderson ze Słonecznego Patrolu, ale w mojej osobistej skali jędrności, po 3 tygodniach stosowania "podskoczyłam" z "raczej słabo", do "dobrze z tendencją do dobrze plus".

Producent zapewnia też, że efekt ujędrnienia utrzymuje się do 24 godzin. Nie miałam, dłuższej niż dobowa, przerwy w stosowaniu (staram się nakładać rano i wieczorem), ale co istotne - zauważyłam, że mimo mycia się efekt nadal jest widoczny. To odróżnia ten produkt od choćby serum Lirene, które dawało "jako-taki" efekt przez pierwsze 10 minut po zdjęciu stanika. O utrzymaniu się go po myciu nie było mowy.

Proszę nie zrozumieć mnie źle - nie wymagajmy, że produkt za 25 zł (a mnie udało się go dorwać dyszkę taniej) zrobi to, co może zdziałać chirurg plastyczny za 10 tysięcy. Jednak efekt, w odróżnieniu od innych produktów, gdzie jedyne, co zauważałam, to lekkie napięcie skóry, jest niesamowity. Może nadal wstydziłabym się nie założyć stanika pod bluzkę w miejscu publicznym (choć efekt jest na tyle zadowalający, że mogłabym to przemyśleć), ale przynajmniej nie szukam piersi w okolicach kolan. Zdaję też sobie sprawę, że przy rozmiarze C z naturalną tendencją do niejędrności nie da się wszystkiego naprawić, ale to, jak działa ten produkt, jest genialne.

Biorąc pod uwagę, że naprawdę "wypełnia" biust, może spodobać się także dziewczynom, które nocami marzą o tym, żeby ich miseczka AA wzrosła choćby do A.

Kupię następne opakowanie. Na bank. I jeszcze następne. I kolejne. I mam nadzieję, że go nigdy nie wycofają. Wszystkie inne produkty obiecujące poprawę jędrności czy powiększenie rozmiaru mogą się przy nim schować.

Tak na koniec - wmasowany szybko się wchłania (po 5 minutach mogę już się ubierać). Nie skończyłam jeszcze pierwszego opakowania, stawiam, że całość starczy na ok. 1.5 miesiąca. Ma nienachalny zapach - ani nie oczarowuje, ani nie odrzuca.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie