Avon, Advance Techniques, Pure Blonde Shampoo for Blondes (Specjalny szampon do włosów blond) (stara wersja)

Specjalna formuła o podwójnym działaniu (Multi-Faceted Blonding System + Tri-Keratin System), zapewnia zdrowie i złocisty blask włosów. Usuwa osady mineralne powodujące szarzenie i ciemnienie włosów, zatrzymuje wilgoć wewnątrz włosa, intensyfikuje odcienie blond, dodaje olśniewającego blasku i świetlistości.
W skład serii oprócz szamponu wchodzi odżywka i maseczka.

Lubię go

Używałam nowej wersji tego szamponu w innej buteleczce. Ze wszystkich szamponów Avonu ten jest moim ulubionym. Używam go szczególnie latem, dzięki czemu moje włosy nabierają złotych refleksów. Włosy są po nim puszyste i dobrze wyglądają - lubię go właśnie ze względu na ten estetyczny efekt.

Moim zdaniem nie jest to szampon do wymagających włosów, ale dla takich jak moje czyli: normalnych, prostych, niefarbowanych jest w sam raz. Nie ma specjalnych właściwości pielęgnujących, zwykle używam go na zmianę z innym szamponem. Niestety, podobnie jak pozostałe szampony Avonu, ten również straszliwie plącze włosy. Jednak ja zawsze stosuje odżywkę, więc nie mam z tym problemu.

zwykly szampon

Mialam kilka opakowan tego szamponu-uzywalam zamiennie z Timotei do włosow blond, gdyz nie bylo kiedys innych produktow na rynku tego typu.
Wg mnie jest to zwykly szampon. Jego zadaniem jest oczyszczac wlosy i skore glowy. Dodam, ze stosowalam z odzywka i maseczka z tej serii. Sam kosmeytyk w sobie to naprawde zwykly szampon. Nie spowodowal lupiezu, ani nie wysuszyl wlosow.

Używalam tego produktu kiedys
Ilość zużytych opakowań:kilka

Przeciętniaczek

Naprawdę zwykły szamponik.Nawet ładnie pachnie, fajna i poręczna buteleczka.Troszkę rozjaśnia włosy.
W sumie nic takiego...Jestem raczej przeciwniczką takich "chemicznych szamponów", raczej wolę jakieś z ekstraktami owoców, lub ziół;), ale zaryzykowałam i stwierdziłam, że jest po prostu zwykły:)

Używam tego produktu od:parę tygodni

normalny

zwykły szampon. dobrze oczyszcza, pieni się, nie podrażnia oczu itd. ale nie zauważyłam zeby włosy jakoś ładniej błyszczały, ani żadnego specjalnego efektu. po prostu przeciętny :). być może musze go dłuzej poużywać, bo mam go od niedawna i uzywam na zmianę z innymi.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: uzyłam kilka razy

barachło

Już dawno mój mąż stwierdził, ze mam sobie dać spokój z tym Avonem. Jedyna rzecz warta (jeszcze) kupna to serum do zniszczonych końcówek. Natomiast szampon +odżywka do kitu! Nie mówiąć juz o maseczce z tej serii!!! Okropność - Pozostawia na dłoniach jakąś dziwną trudną do spłukania warstwę (jakby tłuszczu?!!). Natomiast szampon z odżywką (zawsze używam pary, zresztą w tym wypadku nie da się inaczej) jest fatalny. Pachnie zbyt intensywnie, jakby nasączony perfumami, które w Avonie nie idą, bez odżywki kompletna porażka! Wlosy są szorstkie, trudno je ułożyć i nie wiem co to ma niby robić z moim blond?. Nie wiem czy zużyć do końca czy spożytkować na mycie podłogi....

porażka

Dawno mnie tu nie było, mam sporo recenzji do nadrobienia. Zacznę od tej najmniej przyjemnej...

Szampon stosowałam bez odżywki czy maseczki z tej serii i może to był błąd. Pieni się nieźle, spłukuje też, ale efekt po zastosowaniu jest rozpaczliwy. Włosy przesuszone, szorstkie jak nigdy, przyklapnięte, no po prostu godne politowania. Do tego naprawdę zero rozjaśnienia :(

Nie kupię go nigdy więcej!
(Uwaga - proszę nie rozciągać tego na resztę serii, bo każdy produkt jest zdecydowanie inny :) )

ilość zużytych opakowań: jedno

nic specjalnego

To prawda: ma ładne opakowanie, ale co z tego skoro zawertość nie jest za dobra. Miom zdaniem to szampon jek kazdy i nijak nie rozumiem dlaczego przeznaczony jest dla blondynek, bo w porównaniu n. z renegalem to efektu nie ma żadnego. Nie polecam jeśli ktos liczy na dobry kosmetyk do blond włosów.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 1
Recenzja: ...

może być

Kupiłam go razem z odzywkami z tej samej serii. Jednak szampon jak szampon. Dobrze się pieni i rozprowadza na wlosach ale po splykaniu wlosy są szorstkie i niezbędne jest uzycie odzywki. Nie jest zly ale znacznie bardziej wolę Advance Techniques 3w1.

okropieństwo

Zaczne od tego,że to jakiś koszmar.Zasadniczą wadą jest to,że zostawia osad na włosach i żebym niewiadomo ile spłukiwała włosy to i tak to nic nie da.Włosy po nim mizernie się układają,są raczej ciężkie,elektryzują się i są lepkie jakbym użyła pianki albo lakieru.Zdecydowanie odradzam kupno tego "cuda",chyba że lubicie takie rewelacje na włosach. ...

nie dla mnie

Spodziewalam sie czegos wiecej od tak glosnej, znanej firmy jaka jest avon. Juz sam wyglad butelki podpowiada nam, ze jest to specjalistyczny, dobry szampon. I tu pierwsze rozczarowanie - pachnie dziwnie, ma konsystencje balsamu do ciala, nie chce sie pienic a wlosy sa po nim nieprzyjemne trudne do ulozenia. Troche lepiej to wyglada po zastosowaniu odzywki i maseczki ale i tak nie jest to to, co mogloby mnie zadowolic.

Mizerny

Ładne opakowanie, piękny zapach i nic więcej dobrego niestety. Ma kremową konsystencję. Jest mało wydajny, słabo się pieni. Włosy się po nim źle układają, są przyklapnięte, nie elektryzują się, łatwo rozczesują. Mam wrażenie, że moje włosy po nim ściemniały, a przecież miało być na odwrót :( Eh.. Nie kupię go więcej i nie polecam.

ilość zużytych opakowań: 1

Nie dla mnie

Kupilam caly zestaw czyli szampon+odzywka+maseczka. Niestety bardzo zaluje poniewaz w moim przypadku nie sprawdzil sie. Daje mu dwie gwiazdko ze wzgledu na polysk jaki nadaje moim wlosom. Maseczka nadaje naprawde bardzo gleboki polysk. Niestety po zastosowaniu ktoregokolwiek z tych kosmetykow moje wlosy kompletnie sie nie ukladaja, sa jakies takie potargane w dodatku elektryzuja sie! Szamponu musze uzyc duzo.. przynajmniej wiecej niz innych. Wedlug mnie lepiej sprawdza sie na wlosach farbowanych blond niz na naturalnych. Oddalam go mojej mamie, ktorej sluzy:) ale na pewno wiecej go nie kupie.