Vichy, Aqualia, Thermal Serum (Dynamicznie nawilżające serum do cery wrażliwej (nowa wersja))

Serum od Vichy, które aktywnie rozprzestrzenia wodę we wszystkich obszarach twarzy, aby zapewnić świeży i piękny wygląd skóry przez cały dzień.

bardzo fajne serum!

Z kosmetykami marki Vichy mam różne doświadczenia, natomiast serum jak najbardziej zaskoczyło mnie pozytywnie. Opakowanie skończyłam używać jakieś dwa tygodnie temu i zauważyłam, że moja cera zaczyna za nim tęsknić. Serum bardzo fajnie nawilża, idealnie mi współgrało z kremem z tej serii. Myślę, że cerom mieszanym przypadłoby do gustu jako baza pod makijaż.

Dobrze nawilża

Zakupiłam to serum miesiące temu.Jestem zachwycona jego działaniem.Bardzo dobrze nawilża zostawiając skóre miłą w dotyku oraz dobrze nawilżoną.Mam cere przesuszoną a ten kosmetyk pozwolił mi przywrócić Nawilżenie.

Niezadowalające efekty

Spodziewałam się więcej po kosmetykach Vichy, to był w sumie mój pierwszy ichny produkt pielęgnacyjny, dużo słyszałam o marce i w związku z tym moje oczekiwania były wysokie. Serum fajnie się nakładało, ładnie pachniało ale efektów brak! Myślałam że moja skóra będzie dłużej nawilżona, działanie serum rekompensował treściwszy krem. Dla mojej skóry 30+ za słaby.

działa, ale bez szału

Posiadam małą próbkę tego produktu i mogę stwierdzić, że jest całkiem ok. ale nie jest warte swojej ceny. Serum ma dość lejącą konsystencję i bardzo szybko się wchłania. Skóra jest nawilżona, ale mam wrażenie, że kremy z tej serii działają mocniej niż serum.

Słabo spełnia swe zadanie

Nie będę ukrywać, że produkt ten kupiłam głównie za sprawą zachwytów nad nim na Wizażu, gdzie dziewczyny zachwalały jego nawilżające właściwości.
Nadmienić muszę, że zależało mi tylko i wyłącznie na nawilżeniu skóry, na niczym więcej.
Serum otrzymujemy w przepięknym szklanym niebieskim flakonie z pompką. Pojemność to 30 ml, co starczyło mi niestety na niecałe 1,5 miesiąca stosowania, czyli dość słaba wydajność.
Pompka się nie zacina, ani nie pryszcze na boki, a do tego jest odkręcana, więc można ze środka wyciągnąć cały produkt bez żadnej straty.
Konsystencja jest dość lejąca i śliska, o kolorze bezbarwno-mlecznym. Ogólnie prezentuje się nie najlepiej, ale jest komfortowa w stosowaniu i się nie klei przy aplikacji. Do tego zapach - świeży, nie drażniący i przyjemny dla nosa. Na pokrycie całej twarzy zazwyczaj musiałam użyć 2 pompki i używałam to serum zarówno rano, jak i wieczorem.
Aplikacja jest bezproblemowa, produkt szybko się wchłania i nie pozostawia po sobie klejącej warstwy, jednak taka delikatna nawilżająca warstewka jest wyczuwalna. Niemalże od razu po jego nałożeniu można wklepać ulubiony krem. Nic się nie roluje, nie zjeżdża i nie spływa z twarzy. Pod makijaż też jak najbardziej się nadaje (chociaż jak samo by się spisało to nie wiem, bo u mnie jest jeszcze krem, jednak nie zauważyłam, żeby w jakikolwiek dostrzegalny sposób zmieniało właściwości podkładu, czy też wypełniało pory - to nie jest serum wygładzające).
I wszystko by było pięknie i wspaniale, gdyby nie istotny fakt, że Vichy Aqualia Thermal nie działa tak, jak producent obiecuje. Owszem, daje jakieś tam nawilżenie, ale nie jest ono na pewno długotrwałe, tylko tymczasowe. Daje jakiś tam komfort, ale też to nie jest na stałe. Jak po całym dniu zmyjemy makijaż to cera i tak będzie ściągnięta, to znaczy, że ten produkt działa tylko na powierzchni, a może też wcale nie ma po nim żadnego dłuższego efektu...
No nie wiem, po tylu pozytywnych recenzjach spodziewałam się czegoś lepszego. Bublem to to nie jest, skłamałabym, gdybym tak napisała, ale za taki poziom tymczasowego nawilżenia, jaki daje Aqualia Thermal mogę sobie kupić tańsze serum z kwasem hialuronowym, który lepiej nawilży mi skórę. Nie jestem niezadowolona, ale też raczej nie wróciłabym do produktu, który średnio coś robi, a super tani nie jest.

Używa produktu od: próbka

Bardzo mi przypadł do gustu

Używałam próbki tego serum. Nie znalazłam minusów. Moja skóra po nim była nawilżona i bardzo ładnie promiennie wyglądała.

+bardzo wydajne
+ skóra po nim bardzo dobrze wygląda i efekt się utrzymuje
+ cena w promocji lub na stronie vichy jest do przełknięcia

Wykorzystała: kilka próbek

Nie.

Jestem posiadaczką tłustej cery, chcę mieć więc na podorędziu jakiś kosmetyk, który będzie lekki i dobrze nawilży - do stosowania pod lub zamiast kremu.

Niestety, ale po pierwsze to serum podrażniło moją skórę - tuż po nałożeniu zrobiła się zaróżowiona i trochę szczypała - a skóra nie była niczym wcześniej podrażniona. Do tego bardzo, bardzo intensywnie pachnie i sam zapach mnie uczulił (spuchnięte zatoki podczas prób używania produktu). Dla mnie nie do pomyślenia jest, żeby dermokosmetyki dedykowane cerze wrażliwej aż tak mocno pachniały.

Tuż po posmarowaniu twarz, choć nie była przetłuszczona, to robiła się lekko błyszcząca a po nocach z tym serum, mogłabym się przeglądać w czole niczym w lustrze. Pory...jakie pory? To były szerokie kratery.

Ulubiona seria Vichy

Aqualia Thermal to seria produktów Vichy, do której praktycznie nie mam żadnych zastrzeżeń.

Na plus:
- piękne ekskluzywne opakowanie
- lekka konsystencja
- nie podrażnia
- skutecznie nawilża
- nie ściąga cery
- przyjemnie pachnie
- daje poczucie dopieszczenia
- idealna na prezent, każda kobieta się ucieszy
- produkt uniwersalny, dla każdego przedziału wiekowego i do każdego typu cery
- używam w połączeniu z kremem z tej linii, czasem solo, doskonale radzi sobie w każdym przypadku
- łagodzi

Minus:
- niestety cena

NIEZBĘDNIK NA DZIEŃ

Nie wyobrażam sobie dnia bez tego serum. Mam cerę suchą, dla której jest on wręcz doskonały. Rano, po umyciu twarzy, nakładam go na twarz i przez cały dzień mam nawilżoną skórę.Nie czuję ściągania, które mam zawsze po myciu i przy nietrafionych kremach. Nawet mój ulubiony krem nawilżający Vichy poszedł w odstawkę- używam go teraz sporadycznie. Serum jest idealne pod makijaż. Zdecydowanie jest to mój hit!

niezbędnik

Szukałam czegoś lekkiego do stosowania pod makijaż do mojej mieszanej i problematycznej cery. Miałam problemy ze skórkami widocznymi pod każdym praktycznie podkładem. Po zastosowaniu serum problemów nie ma, jakby ręką odjął. Różnica była najbardziej widoczna na samym początku stosowania. Wystarczyła jedna aplikacja i skończył się problem cery tłustej w strefie T a jednak przesuszonej. Teraz używam drugiej buteleczki, skóra nadal jest bardzo dobrze nawilżona. Wystarczy niewielka ilość serum, ładnie pachnie, szybko się wchłania, czasami mam wrażenie że trochę szczypie buzię (mam wrażliwą naczynkową cerę) ale poza chwilowym dyskomfortem nic się nie dzieje. Bardzo ładna szklana buteleczka, widać ile jeszcze serum pozostało. Cena bez promocji trochę duż

Prawdziwe nawliżenie

Generalnie cała ta seria jest mega na plus. Idealnia była mnie mnie za ciężka a to okazało się hitem. Stosuje na noc na zmiane z kremem nawilżającycm na noc też z tej serii nie mam absolutnie problemów z przesuszoną skórą. Nie świeci się, ładnie wygląda, jest bardziej promienna.
POlecam :)

Ilość zużytych opakowań: to już drugie

Dość dobry, ale trudny

Serum kupiłam ze względu na moje skórki na nosie i wokół niego. Serum u mnie działa krótkofalowo, czuję nawilżenie, ale chciałabym używać go np nie codziennie, ale jak mam potrzebę. A jego trzeba używać regularnie. Po zastosowaniu serum moja skora jest niestety ściągnięta, a na drugi dzień się baaardzo świeci. To jest niestety jego minus. Serum jest wydajne, ma ładne opakowanie, można kupić w rozsądnej cenie.

Ilość zużytych opakowań: 3/4